reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@Karlik - no tak, zapomniałam, że Twój mąż sam sobie szefem. Ale z tymi jajami może jednak nie będzie tak źle. A propo - dostaliście już jakąś odpowiedź od ubezpieczyciela?
Super, że z małym wszystko ok. To teraz korzystaj z tych przymusowych wakacji i słuchaj lekarzy grzecznie.
 
reklama
@Olo32 - ja też się dzisiaj w Lidlu obkupiłam i już solennie sobie przyrzekam, że żadnych ciuszków więcej nie kupuję!
A z Bradonny nadal nie ma wieści. dzwoniłam do nich w czwartek i powiedzieli, że mojego biustonosza jeszcze nie ma i że się odezwą jak dotrze :(
 
20170418_162459.jpg
 

Załączniki

  • 20170418_162459.jpg
    20170418_162459.jpg
    245,1 KB · Wyświetleń: 345
Witam się i ja po dłuższej nieobecności.
@Klaudia wyrazy współczucia, tak jak napisała któraś dziewczyna, widocznie wypełnił już swoje zadanie tutaj na ziemi. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć. Pamiętaj Nikodem jest teraz najważniejszy.
@Karlik- słabo z tą szyjka. Aż jak czytam to mam wyrzuty sumienia ze podrzucilam artykuł mamyginekolog na temat tych skracajacych szyjek... dobrze że jesteś w szpitalu. Lez ile się da.
U mnie minął już 37 tydzień. Byłam dziś na wizycie i znowu pytanie od gin: to Pani jeszcze nie urodziła? Ech Ci lekarze. U mnie szyjki już brak rozwarcie na 1 cm, wszystkie leki odstawione. Czekam na akcję. Ale możecie mnie dopisać do listy, termin rozpakowania 5.05
 
I co do rozwiazania juz lezenie w szpitalu? Najwazniejsze ze z malym wszystko ok a wiesz moze ile wazy?
Ja myślę, że góra 2 tygodnie w szpitalu ;-( jak nie urodzę wcześniej to jak skończę 36tc to na własne żądanie - jechać spakować torbę do domu :-) W piątek ważył trochę ponad 2 kg dziś zapomniałam zapytać, ale jestem dzisiaj obolała po badaniach i usg, nikt tu nie jest delikatny....

mama AWR- fajowskie ciuszki, na jaki rozmiar? na zdjęciu wygląda że to taka gruba, mięsista bawełna.porządna znaczy.
mania1987 - he he w sumie to ta mama ginekolog podniosła mnie z łóżka - fakt :-) ale to było po mojej myśli :-) jeszcze nic się złego nie stało, ma być dobrze! Masy dokładnie moje parametry, tylko szczesciaro3 tygodnie do przodu :-))
 
Ostatnia edycja:
mama AWR- fajowskie ciuszki, na jaki rozmiar? na zdjęciu wygląda że to taka gruba, mięsista bawełna.

Rozmiary częściowo 50/56, częściowo 62/68 - wszystkie już się bełtają w pralce. Na metce jest napisane 100% bawełna. Całkiem przyjemne w dotyku. Chciałam kupić coś w niebieskim, ale były w parze z różowymi i się nie zdecydowałam :p
 
reklama
bo istnieje ryzyko wcześniejszego porodu ( a wtedy szew może bardzo poranić szyjkę - hmmm ale przecież ja nie mam szyjki..., poza tym szew puszcza ( tak usłyszałam w trakcie badania przez ordynatora). Pessar może zostać do porodu a szew nie. Chciałam go zostawić do 37 tc ale niech decydują. Już będę grzecznie słuchać co mi każą ;-)
mamaAWR- wolne u mojego męża zależy trochę od niego ale wiesz - nam się spaliła fabryka 3 tygodnie temu i mąż ma zap.... bo jak nie ruszy z produkcją w maju to mu korpo utnie jaja :-) Ale na pewno może pracować z domu - dadzą radę

idę na USG.
Niech bierze wolne, jaja już zrobiły swoje[emoji12]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry