reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

To patrze wizyta za wizyta fajnie duzo nas wizytuje☺
Jednak ten sex czyni cuda ☺
Mi po czopkach na te zapalenie ukladu moczowego wychodzila taka galaretka ale bez krwi taka metna tez sie zastanawiam czy to czop czy po tych czopkach.
 
reklama
Hej dziewczyny ja mam wizytę w czwartek, święta u mnie super, wypoczelismy z mężem oboje,
Karlik życzę powodzenia napewno wszystko będzie dobrze,
 
dzięki dziewczyny -mtrzymajcie dalej kciuki - ostatnia z kolejki a pierwsza urodzić nie chcę!

mamaAWR- do teściowej nie ma szans - ona pracuje i mieszka 300km od nas a córka ma szkołę, koncert gra, urodziny wyprawia....
milkaklaudia- teściowa nie zostanie - pracuje a poza tym dla zdrowia psychicznego mojego męża i dzieci lepiej poradzą sobie bez niej ;-)). Jak będzie szkoła to dadzą jakoś radę - świetlica jest do 17tej mąż będzie musiał wychodzić o takiej porze żeby zdarzyć. To prawda, w szpitalu prędzej poleżę niż w domu.
asia - pisałam Ci wczoraj. Na piątkowej wizycie okazało się że nie mam już szyjki i trzeba dac zastrzyk na rozwój płuc, bo jest zagrożenie porodem przedwczesnym.skurczy nie mam. dziś rozwarcie na 1 cm....
marta:-) moja mama wyjechała. Nie mam kogo ściągnąć ale mąż da radę, zaraz majówka i starsza ma obiecane,że pojedzie do mojej mamy, goście przyjadą do męża :-) musi dać radę. A mówiłam mu wczoraj że może spakuję torbę już do porodu i dla dziecka - to mówi, że jeszcze zdążę...Dobrze że zrobiliśmy wczoraj ze 3 zdjęcia w ciąży...
Ja z tą luteiną w cały świat bo musiałam im tu powiedzieć że biorę i dopiero teraz lekarz zdecydował że mam kontynuować.... Nawet dostanę państwową i to 2 tabletki dwa razy dziennie!

Wiecie co ? Ja w ogóle nie czuję że coś się może urodzić za szybko.... nie wiem czemu ale mam wrażenie że to sie jeszcze spokojnie przedłuży z jakieś 2-3 tygodnie..... Trzymam kciuki za siebie

Żal mi bo córka w czwartek gra koncert przed którym sie b. denerwuje a w niedzielę ma przyjęcie urodzinowe.
Moim marzeniem jest skończyć 36 tygodni bo nie chce potem z wcześniakiem leżeć po 2 tyg w szpitalu.

A ten sex... chyba macie rację - ja co prawda tylko orgazmy zaliczałam ale one przecież skurczają macicę i może to też tą szyjkę rozwaliło. ;-))
No ale mówili że zero penetracji przy szwie - o orgazmach nie wspominają - he he he

waraai- dawaj znać czy Ty jeszcze wakacjuszesz czy już urodziłaś - tfu tfu
 
Witam się wtorkowo! Dziś wczesniejsza pobudka niz zwykle, zeby w tym lidlu cos dla mlodej dostac. Umowilam sie z kolezanka, ktora w lipcu ma blizniakowy termin. Po drodze jeszcze podskoczylam oddac krew i mocz do analizy. Zakupy w lidlu sie udaly (wydalam morze piniendzy ;)), potem kolejne zakupy (kupilam polecana przez kolezanke koszulke do spania Lupoline z miseczkami na klips i gumkami pod biustem, dzieki czemu można spac bez stanika. Teraz odpoczywamy z kolezanka po szale zakupow, ale zaraz jedziemy na pizze ;) mloda w brzuchu szaleje, az mi goraco :/

Jeszcze mam w planach odwiedzenie brafitterki.

Wieczorem mialam umówione spotkanie z ta polozna, ktora wynajmujemy do porodu, ale niestety wpadł jej dodatkowy dyzur i przelozyla na czwartek.

Co do seksu - mi lekarka powiedziala, ze mozna, ale zeby uwazac, zeby sperma nie dostała sie do pochwy, zeby unikac jednak czynnikow przyspieszajacych porod. Ale poki co seksu brak, bo checi mizerne..

Karlik trzymaj sie!

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dzisiaj zapomniałam o Lidlu....Byłam rano oddać krew i mocz do badań i jak gdyby nigdy nic wróciłam do domu...brawo ja.
Mnie wczoraj cały dzień kłuło w szyjce, dziś 37t więc pewnie coś tam się już dzieje, jutro się dowiem.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czemu szew będą już Tobie ściągać?
bo istnieje ryzyko wcześniejszego porodu ( a wtedy szew może bardzo poranić szyjkę - hmmm ale przecież ja nie mam szyjki..., poza tym szew puszcza ( tak usłyszałam w trakcie badania przez ordynatora). Pessar może zostać do porodu a szew nie. Chciałam go zostawić do 37 tc ale niech decydują. Już będę grzecznie słuchać co mi każą ;-)
mamaAWR- wolne u mojego męża zależy trochę od niego ale wiesz - nam się spaliła fabryka 3 tygodnie temu i mąż ma zap.... bo jak nie ruszy z produkcją w maju to mu korpo utnie jaja :-) Ale na pewno może pracować z domu - dadzą radę

idę na USG.
 
ok. już wiem jak to jest.
Jak zaczną mi się skurcze to mają mi szew usunąć NATYCHMIAST bo inaczej utnie szyjkę.
Ale lepiej by było gdyby jeszcze był ze 3 tygodnie.....
Po zdjęciu pessara urodziłam za 3 dni.
Mam leżeć i zgłaszać gdyby sie kurczyło. szyjka ma 8mm i 1 cm rozwarcia.
A z młodym w środku wszystko dobrze.
 
reklama
Do góry