reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Olo32 piszesz moje myśli :) właśnie dzisiaj szukałam sesji zdjęciowej i mnie ceny przeraźily. 200 zł za 10 zdjęć. Co yo jest 10 ujęć każde kolejne ujęcie ok. 20 zł paranoja. Znalazłam najtaniej 150 źl za 10 szt. Ale tyle sztuk mnie nie zadowala. Myślałam żeby chociaż mieć 30:) właśnie wypralam pieluchy i leżę :) i jutro też szkoła rodzenia :)
Noooo takie są ceny niestety :/
My koleżance też podobnie będziemy płacili. W końcu to jej praca i źródło dochodu, więc nie ma opcji, żeby jakieś zniżki negocjować bo głupio.
Mi porobiła masę ujęć, podesłała już prevki, z których mam wybrać te, które chcemy, żeby obrobił. 10 robi w cenie sesji, a kolejne za 15zł.
 
reklama
Ja też nie mam tych skurczy przepowiadajacych. Pobolewal mnie kiedyś - jakiś czas temu dół brzucha w sensie lekkich skurczy ale to przeszło po nospie i nie wróciło. Co prawda brzuch się spina czasami raz dziennie, nieraz dwa a nieraz wcale. Wiecie co mój lekarz ani na jednej wizycie nie powiedział ile ma moja szyjka tylko zapewniał że jest w porządku. Ale nigdy nie określił ile wynosi więc nawet porównać nie mogę. Raz tylko inna ginekolog mi powiedziała (jak mojego lekarza nie było i poszłam do innej) ale niestety mogłam nic porównać bo nie wiem ile miała na początku...
 
Noooo takie są ceny niestety :/
My koleżance też podobnie będziemy płacili. W końcu to jej praca i źródło dochodu, więc nie ma opcji, żeby jakieś zniżki negocjować bo głupio.
Mi porobiła masę ujęć, podesłała już prevki, z których mam wybrać te, które chcemy, żeby obrobił. 10 robi w cenie sesji, a kolejne za 15zł.
No właśnie mogłabym dostać wszystkie zdjęcia nieobrobione i 10 obrobionych to ok. Ale czy oni mi dadzą te zdjęcia nieobrobione? :)
 
O tym samym pomyślałam, że trwamy i trwamy :rolleyes::rolleyes:

Dzień dooobryyyy!!

Chciałam wywietrzyć kołdry moją i męża i zsunęły się z balkonu, się piorą, nie miała baba roboty....:growl:

Mnie zostało dokumenty spakować i po ostatniej wizycie 20 kwietnia spotkać się ze specjalistą od znieczulenia... W tak zwanym międzyczasie porządkuję ciuszki starszej córki, bo wyrosła, buszuję po lumpeksie, by jej coś kupić bo się wszystko jej pali na grzbiecie... Kupiłam kilka białych t-shirtów i malujemy farbkami do tkanin z Hanią i popełniamy oryginalną odzież, dzis odnowiłam jej buty za pomocą kleju do decoupage i brokatu, bo ściorała jakby była łobuzem a nie ośmioletnią panienką :)

Skurcze są, ale jakoś spokojnie je znoszę, najlepsze jest to, że w nocy w brzuchu jakby nikogo nie było, ruch zaczyna się przy kawie i śniadaniu. :)

Cześć @gulba5 , fajnie że nas znalazłaś - mieszkasz jakieś 50 km ode mnie :)

co do wagi - mam 18 na plusie :D Śmieszne, bo wsie ludzie godajom, że mi ino w brzucho poszło - jakie to to uprzejme :D Hitem jednak jest to, że nie ma ŻADNEJ opuchlizny!!! Z Hanką to na półtora miesiąca przed terminem wyglądałam jak piankowy ludek. Teraz startowałam jednak z większą tkanką mięśniową i lepszą kondycją fizyczną mimo wieku zaawansowanego :happy2:

Potańczyłabym :)

Ucałowania wszystkim!:):):)
Baletnica nam się trafiła [emoji7][emoji39][emoji41]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Baletnica nam się trafiła [emoji7][emoji39][emoji41]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom


W tej kategorii wagowej to raczej do ciężarów dźwigania się nadaję :D
Ale dooopka pokręciłam robią obiad, aż się Mąż ubawił :D

Mój lekarz też mi nigdy nie mówił ile ma moja szyjka, ale skoro nie zgłaszał zastrzeżeń to mnie w sumie jej długość psu na buty...
 
@Martussa82 - jaki znowu wiek zaawansowany? My tu wszystkie młode, piękne i powabne! Więc nie przesadzaj :)

Ja ostatnio zaproponowałam mojemu, żeby sobie może zrobić taką sesję, a on na to, że nie ma problemu, tylko musi nowy obiektyw do aparatu kupić _-_
On się amatorsko para fotografią i w ogóle nie załapał, że mnie chodziło o profesjonalną sesję zdjęciową, ale wykorzystał to jako pretekst, żeby sobie nowy gadżet kupić _-_
 
No właśnie mogłabym dostać wszystkie zdjęcia nieobrobione i 10 obrobionych to ok. Ale czy oni mi dadzą te zdjęcia nieobrobione? :)
Nie sadze ;) raczej wysylaja do podgladu, ale ze znakami wodnymi. U mnie tak to wyglada:
1491834847-aaaaaa.jpeg


Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Odnośnie ubranek to donoszę, że od 12 kwietnia jest też gazetka z ciuszkami dla maluchów w KIKu ;)
Klaudia gratuluję donoszonej ciąży :) U na dopiero 33 tydz. i 5 dzień, termin z USG na 24 maj, ale z miesiączki 15 maj i jakoś tak mam przeczucie, że nie wytrwam do tego 24 maja i w sumie to wcale bym się nie obrazila jakby mała wyszła tego 15 ;)
Mi ostatnio częściej napina się brzuch, ale nic nie boli...
Milkaklaudia widzę, że wybrałyśmy te same kosmetyki dla maluchów i ja też zakupiłam na ostatniej promocji w Rossmannie, także wyszły bardzo tanio ;)
Ja dopiero jutro zaczynam pranie ubranek Hani, a teraz korzystamy z ostatnich promieni słoneczka na leżaczku :)
 
Do góry