reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja mam 31 tydzień i 10 kg dodatkowych ale na swoje usprawiedliwienie mam to,ze nie wymiotowalam w tej ciąży,apetyt mi dopisuje,słodyczy tez nie unikam. Zbędnymi kilogramami będę martwila się po porodzie ;)
 
reklama
@Karlik, no weź.. też jestem '79, ale ciągle sobie mówię, że do 40 to jeszcze prawie trzy lata (przynajmniej u mnie ;P). Co nie zmienia faktu, że - coż.. Młódkami już nie jesteśmy. ;)

No i też jestem tu sama. Do rodziny daleko bardzo. Znajomi zmienili miasto (bo i też nie byli lokalsami), ojciec panny mieszka osobno. Trochę pomaga mi syn, ale wolę, by jednak korzystał do oporu ze swojej nastoletności (choć zakupy nosimy wspólnie, przynajmniej część ;]). Ogólnie mam nadzieję nie przytulić komplikacji i przejść wzorowo przez ciążę, bo zupełnie nie mam koncepcji na syna, gdybym wylądowała w szpitalu. Nie chcę zarywać mu gimnazjum wywożąc do dziadków w innym mieście.

A staniki zerknę. :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane ja rozważam zakup torby Skip Hop - co o tym sądzicie? Może miałyście taką? Polecacie?
Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam dwie i bardzo polecam. Używam ich do tej pory ( bez wózka) i teraz bedę miała jeszcze trzecią :-) te dwie sa moje:
skip-hop-studio-diaper-bag---black.jpg

3b66dd7df41ac8d8df4b8bfe8bb51b2b.jpg

a ta jest trzecia:
jG07zjLF1NAKikOVv8F5VMOQOI2xBx-yKfP_STh1lVDt1gcfwpfQwZSvL2lWJa5Rp_C4r6ecKeSLpCA186oNVimSQafdTDUKyws5kH1Hf1ei1Myvdat8QcPNUFUXtRWa7im_0j5os4cYLoHhQikUUQhLl-3tGy4nSwb0HcSdJDcGXHgC3VaRzo-d5-RFCyaOJQGUK0mUJH515bztp5cZvBr445oWoTVBvNl6TCzX-_kf-aLbPhBOwlpI0AjPlG64Nwt1mHcm9dqkxWAEm9hXlsdM1S2eR_E26PfHJDa4JEguMkkNAsXUu9FtaD-tbQGe52SpLTF0v9R0tEZXBoVGmo-Z0eH8achpUwUL08NYUYbtyvll0870ktEQb4BRXAm8Xl5Y8uHPo7_T96fjHDuro_23TrfnHQ93kS1lj6BoSRHC5MeTbQhelkLcv5Fa42UJtimXi8xUCleGeqPfNjBFr4eNxVlmvYldHXnbZn2O08Ynp2uouYG_I0vd1PBC2n_aCkYsbxMthT3_Kw6AaKE-XgpcSonEoL1-2ypFYDPZhjdH7FT7ALPAQstP9EQXD5qezezyJiwUT6VN9xmEBmmgPlvS3xjLWEgRbDzQZq32k2Wr4YzCOaxTyw=w577-h608-no


a ja widze że leżenie sprzyja wydawaniu kasy :-) właśnie kupiłam starszej córce łóżko a teraz wybieram materiał na obicie nowego łóżka do sypialni. No i się trudzę bo nie pomacam i muszę na pałę - po kolorze i obrazku....
 
@majówka2017 żyłki są chyba normalnym objawem przy produkcji pokarmu, twardnienie raczej nie powinno być mocno bolesne, ale to zależy od Twojej tolerancji na ból. Niebezpieczne jest wtedy, gdy jest regularne a nie sporadyczne i jak do niego dochodzą odczucia bólowe "w krzyżu" lub ciągnące się ku dołowi brzucha.
 
Moje dziecko storpedowało mnie smutkiem, rzucając we mnie chwilę temu tymi oto słowy:

"Ty to, mamo, mówisz dziwnym językiem, którego nikt już nie rozumie. Z lat osiemdziesiątych!"

#żałośćwszechwielka
#starośćglobalnieprzygniatająca


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
majówka2017- twardnienie generalnie jest odczuwalne, nieprzyjemne ale ból jak pisała Martussa jest kwestią indywidualną. Na pewno pęczniejący na tą chwile balon wypych dzieciaka i rozpycha się i naciska na pęcherz - zależy też jak jest ułożony płód. A żyłki sa normalne.
waraai - ha ha ha - no tak, cos o wieku dziś było....

Kurde ale mam zagwozdkę..... koleżanka przysłała mi wory z ubraniami po swoich synach. 4 ogromnie 500L wory ( od 0 do rozmiaru 122). Ale te ubrania nie wpasowują się w mój gust. Dużo jest mocno zniszczonych, spranych, zmechaconych, nie moje kolory... Nie mam gdzie trzymać tych co mi nie pasują - a jest ich połowa. Umowa była, że mam je odesłać jak już mój książę wyrośnie (!) komuś z jej rodziny.
Mam nauczkę żeby jednak chyba nie brać ciuszków od ludzi, może lepiej kupować samemu - nawet używane....
 
Do góry