reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

W środę popielcową mój tata ma imieniny, a w Boże ciało mama[emoji3] tak mają w tym roku[emoji16] no i mój mąż- ten to dopiero poszalał bo urodził się 15sierpnia więc ma wolne urodziny co roku [emoji41]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie z kolei jest tak, że mam urodziny 22 kwietnia, tata małego ma 11 kwietnia a termin mam ustalony na 1 maja. Niewykluczone że na urodziny się rozpakuje [emoji14]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
20170301_090236.jpg

A to mój bebzolek
 

Załączniki

  • 20170301_090236.jpg
    20170301_090236.jpg
    476,3 KB · Wyświetleń: 292
Hej dziewczynki w ten marcowy dzien ☺ mogloby tylko slonce wyjsc bo u mnie dzis szaro i ponuro.
Dziewczyny do ktorego tyg ciazy planujecie chodzic do szkoly rodzenia? Bo ja Wam powiem ze bylam dopiero na 3 cwiczeniach i coraz ciezej juz cwiczyc i tak zastanawiam sie do kiedy wytrzymam ale tez czytam ze wiele z Was ma dopiero zaczac.

Milego dnia ☺ milka czekam na zdjecie komody ☺
 
Ja chodzę do końca. O ile zdążę. :) Ja mam mnóstwo zajęć i teoretycznie uda mi się ogarnąć wszystko ale jak coś wcześniej się zacznie to już nie bardzo :) ja nawet na ćwiczeniach oddechowych miałam ciężko, teraz ćwiczenia porodowe, ćwiczenia mięśni krocza, w między czasie jeszcze Joga [emoji14]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękujemy za miłe słowa :) Rodzinka mówi, że mała już teraz podobna do męża ;)
Martussa82 jesteś niemożliwa... Zazdroszczę takiej energii, ja bym w połowie padła ;)
Milkaklaudia czekamy zatem na dalszą fotorelację :)
Ja z zakupem kosmetyków i reszty rzeczy do porodu wstrzymam się do listy ze szkoły rodzenia, a zaczynamy już jutro, to może na początku dostaniemy jakieś informacje ;)
 
reklama
@Klaudia_i_nikodem - będziesz Kobieta - Guma :D
@milkaklaudia - wiesz, gdzie mam te przesądy, czy mam wyartykułować? :tak::tak::laugh2::laugh2:Podobają mi się półeczki w Waszej szafie :D Poręczne :D My dziś czekamy na komodę....
@Marta&Hania - dziś dla równowagi jednak chyba zrobię nic... :)
@gumisiowa86 - I brzuchol pierwsza klasa.:rolleyes2: Jak idę i patrzę na mój z góry to zauważam, ze się tak buja na lewo i prawo, no prześmiesznie, jakby mi kto kulkę dokleił :eek:
;):oops:
 
Do góry