reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja nic nie dostałam od nikogo, ale mam po Marysi :D wiem, że większości nie założę bo długie rękawy :D wystawiam na allegro może cos sprzedam i będę miała na jakiegoś rampersa chociaż ;)

Ostatnio byłam mało aktywna... przeżywam już przesilenie wiosenne... katar, ból głowy... gardło już przeszło.

Libido większe niż przed ciążą ;) ale teraz tygodniowy pas ze względu na leczenie mojej infekcji.


A oto dzisiejszy zakup, mam właśnie taki idealny wspaniały spełniający wszystkie moje oczekiwania :D

carmela1.jpg
 

Załączniki

  • carmela1.jpg
    carmela1.jpg
    61,7 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Ciuszki mam od siostry. Też ma dziewczynke :) także są przebrane bo ona odrazu to robiła chociaż i tak kilka poszło do śmieci. Nie lubię ciuszków od kogoś bo właśnie ostatnio byłam w tej sytuacji że koleżanka dała swój rożek zielony sprany i kilka innych rzeczy których ja Klaudii nie założę a głupio było mi odmówić że nie chce. Ale przez to zasypujemy się wieloma rzeczami nirpotrzebnymi.
Ja już nie dostałam na trzecie prenatalne - lekarz stwierdził że nie ma takiej potrzeby. Chociaż oczywiście wolałabym je mieć.
Dzisiaj pierwszy raz spuchly mi nogi, prawie kostek nie było widać. Chyba zaczyna się... Do tej pory żadnej opuchlizny..
 
Ja nic nie dostałam od nikogo, ale mam po Marysi :D wiem, że większości nie założę bo długie rękawy :D wystawiam na allegro może cos sprzedam i będę miała na jakiegoś rampersa chociaż ;)

Ostatnio byłam mało aktywna... przeżywam już przesilenie wiosenne... katar, ból głowy... gardło już przeszło.

Libido większe niż przed ciążą ;) ale teraz tygodniowy pas ze względu na leczenie mojej infekcji.


A oto dzisiejszy zakup, mam właśnie taki idealny wspaniały spełniający wszystkie moje oczekiwania :D

Zobacz załącznik 797260
Bardzo ładny wozeczek. Teraz wszystkie te wózki jak dobre auta wyglądają :)
 
Ja dopiero wróciłam z zakupów i padam. Byliśmy coś zjeść,później pochodzilismy po centrum handlowym a na koniec jeszcze zakupy spożywcze. Kupiłam dziś butelki,szczotke do włosów,aspirator do noska,4 pieluchy flanelowe,reczniczek z kapturkiem,polspiochy,niedrapki i z kosmetyków Johnsona płyn 3w1,oliwke w żelu i chusteczki nawilzane. Aa i poduszeczke płaska do kołyski razem z poszewka ;)
 
Ja dopiero wróciłam z zakupów i padam. Byliśmy coś zjeść,później pochodzilismy po centrum handlowym a na koniec jeszcze zakupy spożywcze. Kupiłam dziś butelki,szczotke do włosów,aspirator do noska,4 pieluchy flanelowe,reczniczek z kapturkiem,polspiochy,niedrapki i z kosmetyków Johnsona płyn 3w1,oliwke w żelu i chusteczki nawilzane. Aa i poduszeczke płaska do kołyski razem z poszewka ;)

Mojego syna produkty tej firmy uczulały. Teraz do mycia oliatum i tyle, a
chusteczki Pampersa.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mogę spać [emoji19][emoji20][emoji45] i chyba zespół niespokojnych nóg mi się załączył[emoji53] nie podoba mi się to...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry