reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mnie też boli kręgosłup z lewej strony od pośladka :/ pierwsze trzy kroki po wstaniu z łóżka robię jak paralityk :) dziś pół dnia z książką i pół książki przeczytanej lenistwo, że szok. Kamil za to robił pranie i obiad :) mnie Olo też boli ten wzgorek lonowy, jutro będę pytać gin.zapytam również o wizyty czy później będą częstsze. Jutro wg ich planu powinni mi podłączyć ktg.
 
reklama
pytanie, czy któraś miała zapalenie ucha i musiała brać antybiotyk? ja mam już 4 raz w ciąży, ale teraz nie chce mi przejść.zapisał mi dicortineff, ale boję się, bo mimo wszystko jest ostrzeżenie dla kobiet w ciąży.
 
To dziwne uczucie zakwasow jest normalne,spowodowane rosnącą macica i dzidziusiem więc nie mamy powodu do niepokoju-pytalam o to lekarza ;)
Mi czasem dretwieje lewa noga pod posladkiem. Mój mały dziś postanowił pokopać mamę w pęcherz,co 5 minut chodziłam do toalety bo myślałam ze chce mi się siku ;)
 
Ja nienawidzę kolejek w sklepie, zaraz się denerwuje,robi mi się gorąco i myślę że padnę... 50minut w kolejce to jest szok,a gdzie jest to Tesco takie sprawne waraai?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam zapalenie ucha z perforacja i dostalam amoksiklav, później jeszcze kropelki cetrax i po prawie miesiącu przeszło. Z tym, ze to było zapalenia ucha zewnętrznego i wewnętrznego. Współczuję, ból okropny.

hchygox116m52hb2.png

wnidk6nlehnhe9z6.png
 
3:20 i nie śpię od godziny, obudziła mnie zgaga, która wywołała wymioty i oczywiście ból żołądka no i głowa[emoji40] teraz jest lepiej ale zastanawiam się co to ma być... Jestem w 28tc i od 4 dni mam takie dziwne samopoczucie... A do ginekologa Idę dopiero 7marca[emoji37] macie tak któraś?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DaWo - nie mam takich doświadczeń i daleka jestem od panikowania, ale z katarem i bólem gardła poszłam do lekarza, rodzinnego, by się uspokoić, to jeśli u Ciebie się to powtórzy - idź sie skonsultuj. Może zjadłaś coś, co Ci zaszkodziło?ALbo ucisk na żołądek się pojawił w jakiejś z nocnych pozycji i stąd cofnięcie się treści żołądka?

@majówka2017 - w każdej ulotce jest taki komunikat, myślę, że czasem na wyrost. Jeśli lekarz zdecydował o takim leczeniu to widocznie uznał, że na tym etapie jest ono dla Ciebie wskazane.

@Klaudia_i_nikodem - po poprzedniej ciąży moje dziecię poznało dwoje swoich znajomków z bb w realu - a ja mam z wieloma mamami dotąd kontakt, np przez FB, jest ten plan do realizacji. :wink:
:-) :)
A to druga strona Naszej Córy, dziś skauci obchodzą Dzień Myśli Braterskiej, taki dzień przyjaźni :)
To z wczorajszej zbiórki, a dziś w szkole dzień mundurowy :)
16864354_1368076246547838_4228785325470873642_n.jpg



A dla Was nie imieninowe, bo ja też jestem Martą lipcową, ale takie oto śniadanko:
16832970_1366924599996336_1358386689_o.jpg

:):):):):)
 
Ależ mi ślinka poleciała... ja wczoraj stałam nad smażeniem faworków z podwójnej porcji, żeby coś do jutra zostało ;) @Martussa82 ale córa do Ciebie podobna :)

Z tą zgagą i wymiotami tez mi się wydaje, że akurat maluszek tak się przekręcił, nacisnął za bardzo i najpierw poczułaś kwas, a później poszło...

Współczuję bolączek, mnie fizyczne mijają wielkim łukiem.

Wczoraj znieśliśmy kartony z rzeczami po Marysi... jest ichzdecydowanie za dużo, ale zdecydowanie brakuje letniaków, jakieś rampersy muszę dokupić i bluzeczki z krótkim rękawem.

Ot, taka wczorajsza sytuacja :
16880078_1399894553378003_1126211181_o.jpg
 

Załączniki

  • 16880078_1399894553378003_1126211181_o.jpg
    16880078_1399894553378003_1126211181_o.jpg
    87,3 KB · Wyświetleń: 96
@Lefkowa - nasz dom wygląda podobnie, wszędzie coś już porozkładałam, ale że komoda i łóżeczko jeszcze nie stanęły w miejscu docelowym - bo ich nie ma :D - to przekładam wszystko z miejsca na miejsce :D Wózek ze wszystkim stoi w sypialni... Zamówiliśmy łóżeczko z szufladą zatem dziś poprałam pościel, ochraniacz, bo będzie gdzie upchnąć jak przyjedzie w tym tygodniu, stolarzy od komody przydałoby się pogonić, bo już niemal 1,5 miesiąca od zamówienia... Zjadłabym faworków, a nigdy nie robiłam ...

Smak i powonienie u mnie dalej nie istnieją a do tego mam wrażenie, że mi język spuchł... Zatem dziś lekarz vol. 2...

A Młoda bardziej podobna do Małża, bo my chyba podobni w typie urody :D
 
reklama
OOooomnomnom jakie wypieki piękne! Ja właśnie jem śniadanko, bo sobie pospałam i w końcu udało się wyspać! Jednak czasem fajnie mieć duże łóżko tylko dla siebie ;)

@Martussa82 dużo zdrówka!!!! No i Hanka super - fajnie, że jest w skautach. Ja super wspominam harcerskie czasy.

Miłego dnia Dziewoje! :)
 
Do góry