reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja też z moją szyjka liczę na kwiecień...od 15 kwietnia czyli po świętach zaczynam sprzątanie aby przyspieszyć :D
Marta na przyspieszenie najlepszy jest seks, udowodniono, że sperma ma coś w sobie co sprzyja w końcowym etapie na szybki poród [emoji14]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też wszystkie ciążowe rzeczy dla siebie mam z h&m no reszta to rzeczy jeszcze z przed ciazy ale spodnie dresowe i koszulki na dlugo i krotki rekaw super tylko z rozmiarami cos czasami maja pokręcone bo niektóre S byly mi za male a M sa za duże i czekaja az jeszcze urosnę :)
 
Ja czuję, że urodze w kwietniu, a nie chce!! Ja kocyki mam różne, póki co mam z 5. Jeden mam taki śliczny z English home [emoji177] jest akurat na wiosnę. Kilka mam z Minky i one mają też cieniutkie wypełnienie, i ze dwie sztuki z "misia". :)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Klaudia, poka, poka! Ja 8go się dowiem, czy mogę rodzić naturalnie, czy nie i jeśli jednak cc, to będę musiała się zorientować, który szpital wybrać i na kiedy się umawiać.. Chcę odicągnąć myśli od tego zakupkami :D
 
Dziewczyny czy was też często boli głowa? A jak u was z ciśnieniem? Ja dziś miałam 135/70 i ostatnio tak mam, czy nie jest za duża różnica między tymi wynikami?
A o seksie na szybsze rozwiązanie to mi przy pierwszym dziecku położna mówiła, że tak jak weszło tak i wyjdzie[emoji57] mąż nawet proponował ale po mojej minie odpuścił... I to już 7lat minęło...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boli.
Biorę wtedy czasem Paracetamol, bo i tak lekarz sugerował.
Poza tym, leki p.bólowe obniżają też ciśnienie krwi (zatem trzeba uważać z każdej strony).

@DaWo skocz do rodzinnego, jeżeli się martwisz. Zmierzy Ci ciśnienie i ew. powie, byś odpoczywała. ;)
Oraz nie szukałabym nieprawidłowości we wszystkim. Takie ciśnienie jest całkiem okej, jednakże - każdy ma swoje indywidualne normy. Np. ja mam z reguły ogromnie niskie i z nim czuję się wyśmienicie, kiedy to ktoś inny słaniałby się na nogach, z drugiej strony, Twoje rozsadziłoby mi bólem czaszkę. ;)
Ale - idź do lekarza. Co Ci szkodzi się uspokoić pod okiem fachowca. :]


Mój syn też ma dziś w szkole Dzień Myśli Braterskiej, jeno poszedł bez munduru, bo okazało się, że krótki jest już na tyle znacznie, że takiemu dorosłemu kawalerowi, który chciałby się podobać dziewczynom, byłoby wstyd. ;P


Siedzę ostatnio w wózkach. Internetowo. I nie będę fantazjować, że nie przerażają mnie ich ceny. Doliczyć do tego resztę... A nawet wszystko, bo przecież zaczynam od podstaw. Kosmos!
A koszta ponoszę jakby sama i zupełnie nie wiem, co zrobić, by nie było mi smutno. ;]
Syn też potrzebuje nowej wiosenno-letniej "wyprawki", cudów wianków, szkolnych wycieczek i dochodzę do przykrego wniosku, że dzieci są piekielnie drogie(!).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, głowa niestety boli. Nawet wczoraj wieczorem aż mnie na wymioty zbieralo,ja akurat biorę panadol dla dzieci w syropie.
Co do tego przyspieszenia to wam powiem,ze na mnie to nie działało...chciałam córkę urodzić w 39 tygodniu bo akurat tesciowie byli w Polsce i się nie udało. Córka urodzona 4 dni po terminie i to tylko dzięki Pani ginekolog,która dała mi skierowanie do szpitala na oksytocyne tak bym pewnie i ze 2 tygodnie przenosila.
Jak u was pogoda? U nas wczoraj wiało,dziś od rana lało,popralam córce czapki i kurtki a akurat wyszło słońce ale wiatr taki,ze głowę urywa więc dziś znowu siedzone w domu.
 
reklama
Do góry