reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Witam sie Kobietki,
Wypieki az palce lizać...:) ja tak myślę o pieczeniu pączków ale to czas pokaże i czy zapał bedzie taki jak od rana...bo zawiozlam Mlodwgo i zaliczylam juz pocztę, rosmanna i drobne zakupy a i zakupy internetowe dla Małej. Wkońcu zamowilam różek i body na krótki rękaw i jakieś spodenki....bo ten czas tak ucieka ze juz niedługo bedziemy rozpakowane hihi :D

Ja teraz chodzę na wizytę co 3 tygodnie i od 34 Pani bedzie robić Ktg bo ma do tego sprzęt w gabinecie.

Martussa, córcia ma super włosy i widać ze juz taka rozsadna dziewczynka no Moj jest z grudnia to jeszcze na dzieciaczka wyglada.

Dawo, mialam tak tydzien temu ze nagle w nocy obudzila mnie zgagq i czulam ze mdlosci nachodzą ale wkońcu pokrecilam sie i przeszło. Ale po tym nastepnego dnia czulam ze Młoda sie przekręca w brzuchu i bylam zaraz jakoś po tym u Ginki w piatek i byla ułożona juz głową w dół i od tego czasu zgaga minęła nawet w ciagu dnia. I kopniaki dostaje teraz pod żebrami i jest to przyjemniejsze...
 
Witam sie Kobietki,
Wypieki az palce lizać...:) ja tak myślę o pieczeniu pączków ale to czas pokaże i czy zapał bedzie taki jak od rana...bo zawiozlam Mlodwgo i zaliczylam juz pocztę, rosmanna i drobne zakupy a i zakupy internetowe dla Małej. Wkońcu zamowilam różek i body na krótki rękaw i jakieś spodenki....bo ten czas tak ucieka ze juz niedługo bedziemy rozpakowane hihi :D
Hejo! Podziel się informacją, gdzie robiłaś zakupy w necie. Ja mam milion różnych zakładek pozapisywanych w folderze "dzieciowe" i aż boję się zabrać za wybieranie czegoś w kocu ;)
 
Ja tez mam miliony zakladek az mi sie komputer zaczął od tego zawieszac...ale caly czas było mi to wszystko potrzebne az wkoncu moj syn coś grzebał pewnego razu i zamknął mi wszystko i odrazu lepiej :)
Link do: Sklep dla dzieci, artykuły dziecięce i ciążowe, wyprawka - BabyMama.pl zamowilam tu ochraniacz i kocyk
Link do: Gluck Baby -producent pościeli dla dzieci, rożki niemowlęce, śpiworki różek
Link do: Body niemowlęce (2 szt.), bawełna organiczna to takie dla taty body
Link do: 3 PACK - Body - pink - Zalando.pl

Pewnie jeszcze jakieś ciuszki kupię, do tego dokupilam jeszcze spodenki ale nie bede zaśmiecać posta a wcześniej w 51015 skorzystalam z wyprzedazy i polspiochy 2 pary za 20 zl dostalam i body 2 pary za 20 zl. A resztę rzeczy w wyprawce od kolezanki dostane i po Stasiu sie też cos Małej skapnie.
 
Ostatnia edycja:
Ooo dziekuje!! Zaraz odpale kompa i sobie poogladam :) wczoraj w internetowym sklepie h&m ogladalam ubranka i sa takie piekne [emoji173]

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I w h&m przynajmniej sa takie uniwersalne kolory nie tylko różowe i niebieskie. Ja bardzo lubię body z H&m bo sa dobre gatunkowe. Też pewnie tam dokupie a tam dodatkowo zapisana jestem do ich klubu i mam zawsze zniżki na rzeczy.
Mi sie na zalando duzo podoba ale niektóre ceny z kosmosu i to tylko na miesiac dwa więc szkoda mi kasy a poczekam do czerwca i zaczną sie wyprzedaże.
 
I w h&m przynajmniej sa takie uniwersalne kolory nie tylko różowe i niebieskie. Ja bardzo lubię body z H&m bo sa dobre gatunkowe. Też pewnie tam dokupie a tam dodatkowo zapisana jestem do ich klubu i mam zawsze zniżki na rzeczy.
Też się zapisałam jakiś czas temu. Ostatnio robiłam zakupy dla siebie i zapomniałam zajrzeć na część dzieciową. Aż mi się głupio zrobiło, jak sobie to uświadomiłam ;) Ja póki co kupiłam tylko body szare i białe. Cieszyłam się, że są w takich kolorach, bo ja jestem fanką szarości i czarności, ale dziecko trochę w sumie głupio w takie smutne kolory ubierać ;)

A powiedzcie jeszcze jakie kocyki planujecie kupić? Rodzimy w maju, więc powinno być już w miarę ciepło.
 
Ja kupilam kocyk przejsciowy. Z jednej strony z tym polarkiem minky. Bo cieplejszy wydaje mi sie niepotrzebny jak będzie na początku w domu w różku. Ale też zastanawialam sie dlugo czy cieply czy przejsciowy.
 
Też się zapisałam jakiś czas temu. Ostatnio robiłam zakupy dla siebie i zapomniałam zajrzeć na część dzieciową. Aż mi się głupio zrobiło, jak sobie to uświadomiłam ;) Ja póki co kupiłam tylko body szare i białe. Cieszyłam się, że są w takich kolorach, bo ja jestem fanką szarości i czarności, ale dziecko trochę w sumie głupio w takie smutne kolory ubierać ;)

A powiedzcie jeszcze jakie kocyki planujecie kupić? Rodzimy w maju, więc powinno być już w miarę ciepło.
Ja czuję, że urodze w kwietniu, a nie chce!! Ja kocyki mam różne, póki co mam z 5. Jeden mam taki śliczny z English home [emoji177] jest akurat na wiosnę. Kilka mam z Minky i one mają też cieniutkie wypełnienie, i ze dwie sztuki z "misia". :)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry