reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja kupiłam kołdrę ale ta mniejsza 120x90. Przybory kosmetyczne kupiłam w przepływie emocji w sklepie więc raczej nie był to przemyślany zakup :D Ja popytalam się o butelki to tyle mniej więcej wiem które są lepsze a które gorsze.

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak wszystko będę kupować dopiero po zrobieniu pokoju więc tak myślę w połowie marca, jeszcze mebelki musimy zamówić bo jak narazie to mam tapete na 1 ścianę, mieliśmy jechać po farby ale maz się rozchochorowal
 
Dziewczyny ktore kupily juz posciele mogly byscie podeslac link do stron skad bralyscie.

Chyba i mi pora zaczac cos kupowac bo poza kilkoma ciuszkami nic jeszcze nie mam.
 
A cos jeszcze klaudia dokupujesz? Ja chcialam jakis juz z wypelnieniami itd moze jeszcze dziewczyny cos podesla. A Ty ktory wybrałas?
 
Ja nic do przodu jeszcze nie kupiłam, co może być to mam po pierwszym dziecku ale też jeszcze nie przeglądałam , jakoś nie mam nadtchnienia...

....
 
reklama
Hej, butelki chyba kupię avent miałam przy córce i się sprawdziły,laktator ręczny tez aven lub jakiś zwykły. Kosmetyki pielęgnacyjne kupię w rossmanie,pościel zamówię z allegro(poszewki+wypelnienie). Ogółem mam w domu kolyske,cała torbę ubranek,lezaczek-bujaczek,podgrzewacz do butelek,wanienke. Resztę wyprawki planuje kupić do połowy marca a wózek na początku kwietnia żeby nie stał niepotrzebnie ;)
 
Do góry