reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja też planuję zakupy w Aptece Gemini. Jestem im wierna od jakiegoś czasu ;) a powiedzcie, jak to jest z butelkami - ile o jakich objętościach powinno się kupić + jakie przepływy smoczka?

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też planuję zakupy w Aptece Gemini. Jestem im wierna od jakiegoś czasu ;) a powiedzcie, jak to jest z butelkami - ile o jakich objętościach powinno się kupić + jakie przepływy smoczka?

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupuje po 2 260 i 120. 260 mam Tommy Tippe i są antykolkowe, więc nie wiem jaki przepływ, to samo z mniejszymi tylko kupuje Dr Browns

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ☺ kurcze jak u Was jest z ruchami dzieciaczkow? Moj jakos juz drugi dzien malo aktywny zaczepiam go to kopnie 2 razy i cisza znow nie wiem czy tak spi czy cos. A jak tam u Was?
 
Hej dziewczyny [emoji5] kurcze jak u Was jest z ruchami dzieciaczkow? Moj jakos juz drugi dzien malo aktywny zaczepiam go to kopnie 2 razy i cisza znow nie wiem czy tak spi czy cos. A jak tam u Was?
Też tak mam różnie. Na szkole rodzenia położna mówiła, że jak 6 godzin nie czujemy ruchów w ogóle to do szpitala niezwłocznie.

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To az tyle to chyba nie mam przerw w ruchach ale dosc czesto ostatnio musze zaczepiac brzuch zeby zaczol sie ruszac. A u Ciebie Klaudia z tymi ruchami?
 
U mnie to w ciągu dnia słabo z ruchami. Dopiero wieczorem jest to dość wyczuwalne. Czasami nawet wieczorem nie czuje ale tak jak mówię, czasami jest bardzo aktywny a czasami prawie wcale...

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To tak jak u mnie. Chyba to normalne. Klaudia a planujesz cos propo porodu bo ja to zielona w tej sprawie. Moja gin tylko przyjmuje prywatnie kiedys pracowala jeszcze w szpitalu teraz juz nie. Nie wiem jak to jest z porodem jedzie sie jak przyjda bole lub odejda wody do szpitala ktory akurat ma ostry dyzur czy jakos to inaczej dziala?
 
Moja gin też nie pracuje w szpitalu. Ja będę jeździć i oglądać szpitale ale mam już wstępnie wybrany. Biorę też chyba położna do porodu ( wiadomo, trzeba jej odpowiednio zapłacić).

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja kupuje po 2 260 i 120. 260 mam Tommy Tippe i są antykolkowe, więc nie wiem jaki przepływ, to samo z mniejszymi tylko kupuje Dr Browns

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Klaudia, dzięki za info :) Ja jak dobrze pójdzie wezmę z Aventu, bo kolega pracuje w Philipsie ;)

Hej dziewczyny ☺ kurcze jak u Was jest z ruchami dzieciaczkow? Moj jakos juz drugi dzien malo aktywny zaczepiam go to kopnie 2 razy i cisza znow nie wiem czy tak spi czy cos. A jak tam u Was?
U mnie Mary ostatnio bardziej ruchliwa. W weekend szalała, ale to dlatego, że sporo leżałam (a wtedy głównie się aktywizuje) - mąż miał nastawiany nos i ledwo żył, więc się z nim solidaryzowałam i sobie polegiwaliśmy. Wczoraj młoda chyba jakiś fitness ćwiczyła w środku, bo z każdej strony mnie szturchała. Ale np. teraz jak siedzę w pracy to jest spokój.
 
Do góry