reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Powolutku, ale ciężko. Brzuch mi przeszkadza już przy sprzątaniu, schylaniu się. Ale działamy. Na szczęście B. Mi pomaga :)
 
Ja wczoraj zrobiłam śledzie, w środę dekorowałam pierniczki (wyszło ich raptem 510 ;)). Na szczęście większość prezentów udało się kupić online, więc chodzenie po sklepach było ograniczone do minimum, ale i tak doprowadziło do szału ;)
Dziś jeszcze sprzątanie, trochę pracy (przeziębienie pracuję z domu), ubieranie choinki i pakowanie prezentów. Huh! :)
 
Śledzie, bigos, ryba po grecku i schab że sliwką zrobione. Warzywa na sałatkę gotują się, mąż zrobi po pracy. Pierogi i krokiety ma dostarczyć jutro dziewczyna bo zamawiałam gotowe. Kupię tylko dziś uszka do barszczu dla męża. Ja nie lubię ani barszczu ani Uszek. Nie robimy za dużo bo jesteśmy we 3 w świętą więc wszystko z rozsądkiem.
W drugi dzień świąt mam znajomych na obiedzie i chcę upiec kaczkę z jabłkami i żurawiną. Może macie jakieś sprawdzone przepisy na kaczkę?
Jutro tylko szybkie sprzątanie i Święta ☺️
 
Czesc dziewczyny ja wczoraj zrobiłam sałatkę,dziś zapakowalam prezenty i zaraz jedziemy do moich rodziców tam upiekę jabłecznik i od rana weźmiemy się z mamą za pierogi.
 
reklama
Do góry