reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Hej, polowkowe napewno wyjdzie ok;) my mamy badanie za tydzień we wtorek ;) a sylwestra mieliśmy spędzić ze znajomymi bo wynajeli sale ale stanęło na tym ze jedziemy do moich rodziców więc na spokojnie w tym roku
 
A my Nowy Rok będziemy witać u koleżanki na mini imprezie. Z ciężarną koleżanką. Więc będzie wesoło :)
 
Miałam wczoraj napisać, ale padłam że zmęczenia po powrocie. Gin.miał poślizg 2h... po wielkich mękach, badanie zostało zrobione :) wszystko w porządku z maleństwem:) więc jestem mega szczęśliwa. Płeć została potwierdzona, będzie dziewczynka :) mój mąż trochę zawiedziony, ale też szczęśliwy.
Co do sylwestra to w domu spędzimy. Święta i te imprezy i goście zupełnie mnie w ykonczyly. Chcę odpocząć.
 
A i będąc na badaniu gin. Obaliła mit o spaniu na lewym boku. Mam spać jak mi wygodnie :)
Mamaginekolog też go obala! :) I super, bo ja pilnując się, czy śpię na lewym boku strasznie się męczyłam. Nawet mąż potrafił mnie w nocy obudzić i powiedzieć, żebym się obróciła na drugi bok. A teraz śpię jak mi wygodnie :D
 
reklama
Te spanie na lewym boku to mnie prześladuje, wszędzie o tym mnóstwo informacji, w książkach w internecie.... ale dobrze wiedzieć, ze jednak nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. :) choć pewnie grosz prawdy w tym jest jeśli chodzi o krążenie.
PLT i MCV nic mi nie wiadomo, ja mam nisko hemoglobinę i jem tonę żelaza na uzupełnienie.
A sylwester... być może wyjedziemy gdzieś na pare dni z narzeczonym trochę odetchnąć :)


Napisane na iPad w aplikacji Link do: Tapatalk
 
Do góry