reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja nie mam choinki ale chyba kupię mała żywą na stoliczek i troche dekoracji [emoji7] nie widzi mi sie kupowanie wszystkiego na raz a tak to będę po trochu kupowac [emoji4]


Ostatnio widziałam choinki ozdobione tiulem, pięknie to wyglądalo. [emoji7]
Ozdabia któras tiulem bo nie wiem jaki i ile kupic

 
reklama
Ja właśnie ubralam taka maleńką i zrobię stroik żeby było więcej świątecznego akcentu :) mój mały już próbował ściągnąć ja z szafki a co dopiero jakbyśmy mieli dużą w salonie , za rok na pewno będzie już wielka choinka :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To jest najlepszy pomysł przy małych sprytnych rączkach. Pewnie i tak będzie kombinować jak ją zdjąć ☺️.
 
U mnie już od czwartku stoi choinka. Właściwie same lampki z łańcuchem plus kilka bombek na krzyż, ale mi zawsze najbardziej zależy właśnie na światełkach :) Jak będzie dziecko i troszkę już podrośnie, to pewnie będziemy bardziej kombinować [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też co roku mamy żywą choinkę. Moj mąż już się stresuje obsadzaniem w stojak bo zawsze jest trochę nerwowo [emoji6][emoji6] w tamtym roku nasza choinka była prześliczna, roznokolorowa tylko trochę słaba, raz nam zemdlała [emoji23][emoji23][emoji23] po tym incydencie mąż kupił mega drogi ale solidny stojak i jakoś stała [emoji38][emoji38][emoji38]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie już od czwartku stoi choinka. Właściwie same lampki z łańcuchem plus kilka bombek na krzyż, ale mi zawsze najbardziej zależy właśnie na światełkach :) Jak będzie dziecko i troszkę już podrośnie, to pewnie będziemy bardziej kombinować [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Sol pokaż zdj, ja tez najbardziej lubię światełka [emoji7] widzialam choinke z samymi lancuchami i kokardami z materialu, wygladalo pięknie. Do tego swiatelka i miodzio

 
Sol pokaż zdj, ja tez najbardziej lubię światełka [emoji7] widzialam choinke z samymi lancuchami i kokardami z materialu, wygladalo pięknie. Do tego swiatelka i miodzio


Moja choineczka to naprawdę zupełnie nic szczególnego :D Ale proszę:
24e4a7b6eef25da38b3e02d3810785ef.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kupujecie choinki w doniczkach czy cięte? Ja co roku kupowałam cięte ale zastanawiam się czy teraz nie kupić w doniczce. Co roku mam też dylemat w temacie ubioru choinki,podobają mi się tylko w dwóch kolorach np fioletowo srebrna,albo takie z duzymi kokardami,z wstazkami wzdłuż choinki zamiast łańcuchów i co roku ubieram tak samo czyli ladujemy na nią wszystko co mamy jednak w tym roku będzie tego trochę mniej bo rok temu nam spadła i wiele bombek zostało straconych ; )
 
ja kupilam ktoregos roku w doniczce i bylam szczesliwa, ze fajnie, bo korzonki, bo nie kipnie do czasu az zawisl na niej moj kot, wywalil ja i moim oczom ukazal sie badyl wcisniety w doniczke, zwykle ciete drzewko...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry