reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
ja kupilam ktoregos roku w doniczce i bylam szczesliwa, ze fajnie, bo korzonki, bo nie kipnie do czasu az zawisl na niej moj kot, wywalil ja i moim oczom ukazal sie badyl wcisniety w doniczke, zwykle ciete drzewko...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak robią oszuści właśnie, choć ciężko znaleźć choinki które od początku rosły w donicy.Przeważnie wykopuje się drzewko i wsadza do donicy.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też chciałabym taką małą w doniczce. Ja już po pracy i robię obiad. Pada deszcz, może później się wypogodzi to pójdę z małym w "kulki"
 
Witaj :) Który tydzień? Pierwsza dzidzia? Jak minął pierwszy trymestr? [emoji1]

:D
Tydzień 18. Dzidzia pierwsza. Pierwszy trymestr bardzo różnie ;) Euforia plus wieczna śpiączka, a do tego jeszcze częste mdłości i czasem wymioty, aaale od półtora tygodnia w końcu spokój i zaczynam powoli przybierać na wadze (pierwszy trymestr - bilans -4kg).
 
reklama
Witamy nowa mamę :-)
My dziś jedziemy kupić choinkę, cały czas się zastanawiam właśnie czy cięta czy w Doniczce, kurcze nie wiedziałam że tak oszukują z w doniczce :-/ a cena u nas dwa razy tyle jak za cięta

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry