reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja wczoraj przrdzierałam się przez sniezyce. Skończył mi się płyn do spryskiwaczy na autostradzie, a przede mną same tiry, lewy pas kompletnie zasypany, jak juz zabierałam się za wyprzedzanie to rzucało autem na boki. Także ja najbardziej lubię snieg w czasie świąt, no i do tego siarczysty mróz, żeby nie topił się i nie bylo chlapy :)
 
reklama
ja też lubię śnieg i mróz, do tego słoneczko i jest cudownie :) takiej zimy nie było dawno...Śnieg spadnie i zaraz znika....Oby na święta troszkę było, inny klimat wtedy.

Magda 8 kilo! wow...ale już jest ok mam nadzieje? wymęczyłaś się...
 
Ja jestem 3 kilo ale do przodu. Faktycznie w drugiej ciąży miesnie juz tak nie trzymają i szybko wyskoczyl mi bębenek ☺apetyt mam spory, muszę zacząć kontrolować to co pochłaniam
 
U mnie 4 kg na plusie (16tc), co mnie trochę przeraża :D I wcale nie jem jakoś super dużo, ilościowo raczej tyle co przed ciążą, tylko po prostu na inne rzeczy mam smaka. Często odczuwam głód, ale staram się zjeść coś malutkiego i przechodzi. Czasami nawet wystarczy, że napiję się herbatki. Więc kurde nie wiem co jest grane :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie 4 kg na plusie (16tc), co mnie trochę przeraża :D I wcale nie jem jakoś super dużo, ilościowo raczej tyle co przed ciążą, tylko po prostu na inne rzeczy mam smaka. Często odczuwam głód, ale staram się zjeść coś malutkiego i przechodzi. Czasami nawet wystarczy, że napiję się herbatki. Więc kurde nie wiem co jest grane :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Asymilujesz z powietrza;) Zarcik taki.
 
Ja bym jadła sama niezdrowe rzeczy, smażone i najlepiej konkrety. Jakieś salateczki czy jogurciki mnie nie zadawalaja. Teraz np. Na obiad robię kotleciki z kury, smażone talarki i warzywa na parze :) a przed ciążą to tylko zdrowe jedzenie. Hahaha [emoji38][emoji38][emoji38]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry