reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Gosam ja tez powoli mysle o pierniczkach :)

myszka mi brzuch nie twardnieje, ale w kroczu mnie boli, tez sie naczytalam glupot niepotrzebnie. mam dzien pozniej wizyte po Tobie i tez jestem ciekawa, co powie gin...

A my dzis pyszny obiad zrobilismy :) 2 lata nie jadlam takiej kanapki zapiekanej z kurczakiem, warzywami i sosem czosnkowym. pyyyycha :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też kupię wozek używany. Ceny nowego są kosmiczne. Cena używanego który mi sie podoba tez jest kosmiczna :). Ogólnie ciężki wybór bo nic mi sie nie podoba.
 
Sandyy no wlasnie najgorsze jest to czytanie na forach bo człowiek się sam nakręca. Kanapka brzmi super,mój mąż robił na kolację frytki a za mna chodzi domowa tortilla ;)
Macie jakieś zachcianki? Mnie ostatnio nachodzi na owoce mogę zjesc odrazu kg mandarynek albo 2 puszki brzoskwinek w syropie a tak poza tym to chyba wszystko w normie.
 
mój mąż ma takie samo z danie z używany wózkiem jak ja ;)

Lepiej nie czytać nic w necie moje drogie. Ja na początku ciąży naczytałam się o cyckach, o tym co się dzieje, że przestają boleć. Akurat mnie przestały i panika, że to już koniec ciąży! ryczałam jak głupa bo tak napisali w necie. Za dwie godziny cycki zaczęły znowu boleć...Nie ma co. Jeżeli coś Was niepokoi lepiej iść do lekarza.
 
Ja też staram sie nie czytac. Tez mialam schizy jak mnie przestawaly cycki boleć, a nic złego sie nie działo. Mnie prawie codziennie boli brzuch i twardnieje ale staram sie myśleć że to jelita.



Ja nie mam ostatnio zachcianek, wcześniej jadłam cały dzień a teraz mogłabym nie jeść wcale. Zmuszam sie do jedzenia.

 
serio? ja mam taki apetyt że jeju! jak tak dalej pójdzie to dużo przytyje w tej mojej trzeciej ciąży ;)
 
Ja tez już raczej nie czytam nic w internecie, bo niepotrzebnie sie wtedy nakręcam na jakieś złe rzeczy. Do 12 tc zamiast sie cieszyć to chodziłam prawie cały czas zdołowana, ze cos jest/bedzie nie tak, bo mam takie a nie inne objawy. Odkąd nie czytam to sie lepiej czuje, oczywiście martwię sie, ale to zupełnie inne "zamartwianie" niż po przeczytaniu czegoś w necie.
A co do jedzenia to mam wrażenie, ze u mnie za dużo sie nie zmieniło w porównaniu do czasu sprzed ciąży - zawsze raczej sporo jadłam, do tego bardzo dużo słodyczy. Nie mam żadnych zachcianek typu śledzie, itp


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja tylko ryba najlepiej w occie bądź zalewie.Slodyczy zero.Moga nie istnieje ale kiedyś bym nie zjadła ryby rano...A teraz kawa a za 30 minut maklera opiekana.Maz jak to widzi to ma odruch wymiotny:)
 
reklama
St17 bardzo się cieszę,że czujesz ruchy maluszka ja już zglupialam i nie wiem czy czuję,czy to jelita a mąż się codziennie pyta kiedy będzie czuł kopniaki pod ręką.

Jak wasze przygotowania do świąt? Robicie święta u siebie w domu,czy idziecie w gości?
 
Do góry