reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

U mnie również śniegu pełno i ślisko. Idąc można orła wywinąć, takie chodniki oblodzone... też mi się przytylo 4 kg (17tydz) więc brzuszek widać :) byłam wczoraj na wizycie. Miałam badanie usg, na genetycznym łożysko miałam na ścianie przedniej teraz na tylnej. Czy może się przesunąć? Dziwne to dla mnie. Miała któraś z Was taki przypadek?
 
reklama
U mnie również śniegu pełno i ślisko. Idąc można orła wywinąć, takie chodniki oblodzone... też mi się przytylo 4 kg (17tydz) więc brzuszek widać :) byłam wczoraj na wizycie. Miałam badanie usg, na genetycznym łożysko miałam na ścianie przedniej teraz na tylnej. Czy może się przesunąć? Dziwne to dla mnie. Miała któraś z Was taki przypadek?
Tak, bo tworzy się nisko a potem zazwyczaj wędruje do tyłu. Też tak miałam.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mania1987 Dobre pytanie ;). Ja nie mam pojęcia na razie, poszukam opinii o szkołach w moim mieście i wtedy zadecyduje. A jak reszta?
Dziewczyny, ktore chodziły, polecacie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Część wam, co do szkoły rodzenia ja w pierwszej ciąży chodziłam chyba od 28tc,polecam naprawdę. Szkoła była bezpłatna,w szpitalu w ktorym rodzilam,chodziłam z mężem raz w tygodniu na1,5h,były wykłady ale też nauka np kąpieli niemowlaka,trochę ćwiczeń fizycznych,babeczki prowadzące naprawdę super,odwiedzały mnie później na porodowce. Teraz w drugiej ciąży też zamierzam chodzić chociażby po to żeby poznać mamuski i poprzypominac sobie wszystko ;)
 
mania1987 Dobre pytanie ;). Ja nie mam pojęcia na razie, poszukam opinii o szkołach w moim mieście i wtedy zadecyduje. A jak reszta?
Dziewczyny, ktore chodziły, polecacie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam chęć iść na szkołę rodzenia, ale mój zapał ostudzil koszt - 450 zł w szpitalu, w którym mam rodzić:/ na prenatalne dałam kasę bez wahania, ale tu mam wątpliwości bo za taką kasę kupię łóżeczko.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
W Warszawie szkołę rodzenia sponsoruje miasto. Warto chodzić do wybranego szpitala, bo zawsze jest wycieczka na porodowke i to bardzo pozwala oswoić to miejsce. Ale jeśli gdzie indziej byłoby taniej to i tak warto.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja polecam szkole rodzenia. W Kielcach kosztowała 300zl, 4 albo 5 spotkań bylo. Jak masz możliwość, to idz, wątpię, żebyś zalowala.

Co do wagi, to z -4 wskoczylam na -2. Staniki w obwodzie wszystkie za duże, a miałam 80D. Jeden, który byl ciasny i cycki sie wylewaly teraz jest najlepszy.

Blondie, u nas śnieg od wczoraj, dzis dopiero jrchalam autem, to jak wyjezdzalam z garażu, to mi lekko zarzucilo dupe, a mój mąż skwitowal, ze to zla wrozba. Pierwszy raz u niego p wróżbach słyszę i teraz będę w stresie jeździć :) tez nie lubię śniegu na drogach, bo nie lubię wolno jeździć, tzn. Kiedy mogę szybciej normalnie, a w śniegu nie mogę. Choćby tak jak Ty, głupiego tira wyprzedzić.

Ja zupełnie nic nie czytam na necie. Po pierwszej ciąży wyszlo mi bielactwo... Mam plamy na dłoniach, dekolcie, pachwinach i pusi! A ostatnio na piszczeli wypatrzyłam. Zupełnie nic o tym nie czytalam na necie. Nie chce sobie glowy nabijac. To najzdrowsze podejscie.

Okna tez mam do mycia...
Arya, nigdy nie zrozumiem sensu angielskich okien otwieranych na,zewnątrz. Beznadzieja.
 
Zfieszak, jeśli wszystkie szkoły rodzenia są płatne, to położna należy Ci się bezpłatnie chyba od 24 tc. Mi się te wizyty indywidualne bardziej podobały niż szkoła rodzenia. Jedyna korzyść z niej, pokazanie bloku porodowego. Dzięki temu wiedziałam, że choćby nie wiem, co są tam pokoje do porodów rodzinnych i po mordędze na sali przedporodowej wywalczylam przeniesienie do "mojej " (upatrzonej na wizycie ze szkoły rodzenia) niebieskiej sali.
 
reklama
Ja raczej nie będę chodzić do szkoły rodzenia za to mam zamiar sobie wybrać położną [emoji4]


Moje okna są strasznie brudne[emoji52] wczoraj jak sie im przyjrzałam to az wstyd [emoji52] musze zagonic męża żeby umyl[emoji39]

 
Do góry