reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

oj tak ja też potrafię rzucić czymś jak jestem wku...ale raczej tylko podczas awantury z M. Jak coś nie chalo z dziećmi to krzyczę, oczywiście staram się tego nie robić, ale wiecie same, jak już ruszy lawina to koniec. Jeżeli coś się dzieje i wiem, że zaraz wybuchnę, staram się "odłączyć", nie reagować na płacz dziecka, sama muszę dojść do ładu a potem ogarnąć dziecko.
Rukmini a może poszukałabyś w okolicy jakiś zajęć ruchowych dla mam z dziećmi- lepszy ryc niż nic, zawsze gdzieś wyjdziesz, tam gdzie są dorosłe kobiety, może kogoś poznasz. Jakoś trzeba się ratować.
 
reklama
krwinki białe 10,47, więc tylko lekko ponad normę.
Słuchajcie ale za to nie rozumiem za bardzo wynkiku różyczki, mam
78,47 IU/ml
przy takiej normie
ujemny <10,0 dodatni >= 10,0

o co chodzi? co to znaczy? że nie mam przeciwciał?
 
Ja po wizycie w poradni. Mam straszny mętlik w głowie. Nie chcę o tym pisać na publicznym forum. Przechodzimy na zamknięte?
 
krwinki białe 10,47, więc tylko lekko ponad normę.
Słuchajcie ale za to nie rozumiem za bardzo wynkiku różyczki, mam
78,47 IU/ml
przy takiej normie
ujemny <10,0 dodatni >= 10,0

o co chodzi? co to znaczy? że nie mam przeciwciał?

Jakby nie było przeciwciał mialabys ujemny, a ty masz dodatni
 
Rukmini myślę ze powinnas pomyśleć o sobie bo sie to zle odbije na tobie i twojej rodzinie, pewnie jest Ci ciezko dlatego postaraj się wyjść do ludzi czasem. Nic sie nie stanie jak wieczorem zostawisz dziecko z mężem i gdzies wyjdziesz, z kolezankami na ploteczki albo na jakies zajecia dla kobiet w ciąży. Siedzenie non stop samemu w domu może niezle dać w kość...

 
Dzieki za informacje kochane :)
Dzwonilam go gina i powiedziala ze mozna od razu bo funkcje podtrzymania ciazy przejmuje lozysko i juz nie potrzeba.. :(
 
reklama
Paula, to ma sens. Dziewczyny zchodziły z luteina stopniowo na wcześniejszych etapach, prawda? Wtedy jeszcze łożysko tak nie pracowało. Grunt że podtrzymuje swoją opinię, na pewno wie co robi :-).

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry