reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Gosam , ja też jestem ciekawa co się stało . Cóż ten lekarz mógł Ci powiedzieć . Czy z dzidzią wszystko dobrze? Odezwij się :(
 
Ceny się mogą różnią. Moje witaminy w aptece pod domem 60 zł a w aptece internetowej niecałe 30. Podobne różnice na każdym praktycznie leku.
Pokazałam to ostatnio koleżance, która bierze opakowanie leku za 20 zł na tydzień. W necie kosztowało 10...to jest ponad pięć stów różnicy na rok!

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie .witaminy które biorę omega med pregna w aptece kolo 80zl a w necie 35zl.ogromne różnice w cenach!

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy któraś z Was dziewczyny pracuje tak że dostajecie co miesiąc pensję plus premię, czyli wypłaty są nieraz bardzo różne? Jak wylicza się wtedy ciążowe L4? W pracy wciskają mi, że na podstawie 3 ostatnich miesięcy a nie roku, co jest dla mnie krzywdzące, bo mamy słabe miesiące jesienią i zimą.Wiecie coś na ten temat?

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Jak byłam na macierzyńskim 4 lata temu to miałam średnia z 3 ostatnich miesięcy. Nie wiem czy się coś nie pozmienialo od wtedy.
 
Jeju dziewczyny przepraszam, przyszła szwagierka i musiałam z nią pogadać. To nie z malenstwem dzisiaj byłam tylko ze średnim synem w poradni psychologiczno pedagogicznej i diagnoza którą wstepnie postawiła psycholog bardzo mnie martwi, ale to wolalalabym juz w zamkniętym wątku napisać. Póki co szukam w necie informacji. Jeszcze raz przepraszam, że was wystraszylam :-*
 
Link do: HEALTHCARE Natalis 1 żel położniczy 15 ml - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Natalis zel polozniczy-slyszalyscie o nim??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja przy pierwszym porodzie miałam taki żel, dostałam w spadku po siostrze która nie zdążyła użyć a już urodziła, szczesciara. Ja zdążyłam użyć, właściwie położna zdążyła ale szczerze powiedziawszy nie widziałam różnicy..niby wysciela ładnie ścianki pochwy chroni przed urazami, daje poślizg. Ja byłam nacinana ze względu na wysokie krocze i nie wiem czy to coś dało tak naprawdę. Bolało przed i po użyciu tego ;)
 
reklama
Do góry