reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Czy któraś z Was dziewczyny pracuje tak że dostajecie co miesiąc pensję plus premię, czyli wypłaty są nieraz bardzo różne? Jak wylicza się wtedy ciążowe L4? W pracy wciskają mi, że na podstawie 3 ostatnich miesięcy a nie roku, co jest dla mnie krzywdzące, bo mamy słabe miesiące jesienią i zimą.Wiecie coś na ten temat?

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Srednia z ost.12 msc taki mi obliczala ksiegowa

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rukmini, rozumiem. To może napiszę ci tylko tyle, że to nie prawda, że nie możesz okazywać dziecku złości. Jak jesteś wściekła a się uśmiechasz to on i tak wyczuje że coś jest nie tak. Nie mówię żeby na niego krzyczeć czy tłuc talerze, ale możesz możesz mu powiedzieć jak się czujesz.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja się nie uśmiecham... Ja wkurwiona rzucam mu zabawkami nad głową, aż się rozpizgują o ścianę... A on patrzy i ryczy.
Potem z wyrzutów sumienia mam ochotę się zabić... [emoji20]
masakra...

Kurier właśnie przyniósł zamówione wczoraj książki.
Przeczytam, a za tydzień pojadę poprosić mamę o pomoc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rukmini, jakbym siebie widziała, czasem jak mnie mąż wkurzy :-D zdarzało mi się pilotem rzucić nawet, też mam czasem takiego nerwa,wiesz co mi pomaga? Otwieram szufladę z garnkami i i czasem mocniej trzasne jednym o drugi, nie wiem dlaczego ale ten hałas wyładowuje moja złość [emoji35]. Teraz już mi się to tak często nie zdarza, bo od 3 lat chodziłam regularnie na zumbe i tam dałam się w nieboglosy,skakałam i bardzo mi to pomogło. No niestety obecnie jestem uziemioma, bo muszę leżeć ale mam nadzieję że po wakacjach wrócę by się doładować pozytywnie.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się nie uśmiecham... Ja wkurwiona rzucam mu zabawkami nad głową, aż się rozpizgują o ścianę... A on patrzy i ryczy.
Potem z wyrzutów sumienia mam ochotę się zabić... [emoji20]
masakra...

Kurier właśnie przyniósł zamówione wczoraj książki.
Przeczytam, a za tydzień pojadę poprosić mamę o pomoc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Koniecznie potrzebujesz jakiejś odskoczni od codzienności, czegokolwiek :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej dziewczyny,

ja dzisiaj rano zrobiłam badania, okryłam że nie trzeba być na czczo na morfologię, więc kolejnym razem na pewno się najem :).
Poza tym mi na każdy stres tez zawsze pomagał ruch. Jeden aerobik czyni cuda :) Teraz tez jestem uziemiona ale mam nadzieje że krwiak się wchłonie i będę mogła trochę poćwiczyć w ciąży.
 
hej dziewczyny,

ja dzisiaj rano zrobiłam badania, okryłam że nie trzeba być na czczo na morfologię, więc kolejnym razem na pewno się najem :).
Poza tym mi na każdy stres tez zawsze pomagał ruch. Jeden aerobik czyni cuda :) Teraz tez jestem uziemiona ale mam nadzieje że krwiak się wchłonie i będę mogła trochę poćwiczyć w ciąży.
Nie trzeba być na czczo? Oooo, to ja też się nawcyndalam, bo tu gdzie mieszkam zawsze jestt kolejka na kilkadziesiąt osób
 
Ja się nie uśmiecham... Ja wkurwiona rzucam mu zabawkami nad głową, aż się rozpizgują o ścianę... A on patrzy i ryczy.
Potem z wyrzutów sumienia mam ochotę się zabić... [emoji20]
masakra...

Kurier właśnie przyniósł zamówione wczoraj książki.
Przeczytam, a za tydzień pojadę poprosić mamę o pomoc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Rukmini , rozumiem Cię ja też siedzę z małym w domu a nasi synowie są w tym samym wieku. Mam jednak odskocznię chodzę na kilka godz do pracy. Czasami jest jednak tak , że mąż ma długie zmiany i ja nie pracuję . Siedzę wtedy cały dzień z małym. Masakra . Zwłaszcza jak jest chory i nie możemy iść do parku żeby trochę się zmęczył . Niestety nie mam swojego ogrodu żeby go puścić . A przez cały dzień w domu i ja i on dostajemy kur..cy ;) . Czasami czekam tylko wieczora żeby poszedł już spać a czas się dłuży w nieskończoność :(! ! Czasami na niego krzyknę a raczej wydrę się a on w płacz . Nigdy go nie uderzylam , jestem straszliwa przeciwniczka bicia dzieci :(. Ale chwilami bezsilność bierze górę. Zwłaszcza w ciąży gdy hormony szaleją. Na szczęście zdarza się to bardzo rzadko i mieści się w granicach normy.
Moze spróbuj przed wybuchem wyjść do drugiego pokoju, łazienki, zamknij drzwi za sobą. Nic mu się nie stanie jak chwilę poplacze, ważne żebyś ty się uspokoiła.
 
reklama
dokładnie tak jak piszą dziewczyny, gorączka a potem wysypka.

Mam do odebrania Pappę- lekarka moja tylko wystawiła komentarz, że wyniki są ok :)

Za to morfologia nijako, mimo brania żelaza nadal słabo, za dużo mam też białych krwinek, ale ponoć w ciąży tak bywa. W poniedziałek wizyta, zobaczymy co powie.
Dzadzi a jak dużo ich masz? Ja miałam 12.3 i jest ok w ciąży.
 
Do góry