reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja jak wrócę z pracy zobacze czy cos dostalam od Ciebie Jagi.

Dzis mam taki dzien ze zjadlabym wszystko [emoji52] nie umiem sie powstrzymac

 
reklama
Ja w sumie też przychyliłabym się do wniosku o sprywatyzowanie forum:) udzielam sie jak mogę, ale wiele tu naszych historii, które warto ograniczyć dla postronnych. Ja byłam 31.10 na usg u lekarza prowadzącego, dobrze było znowu zobaczyć szkraba:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm, wyszlo mi dzisiaj CRP 21 przy normie 5 i troche podwyzszone biale krwinki. Ktoras doradzi czy szukac na gwalt lekarza? Czy jak?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Poziom białych krwinek zwiększa się w ciąży, więc jest to normalne (no chyba, że jakoś drastycznie masz podwyższone), a co do CRP to niestety nie wiem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi, Kochana :)
Mam Rozpiske :* Bardzo Dziekuje :)
Od Jutra Wprowadzam Diete :D niech Nie chudne, ale tez niech nie tyje jak orka :)
Super:)Nie ma za co[emoji9]Ona brała pod uwage co lubie wiec mozesz sobie modyfikowac wedlug upodoban[emoji4]Jesli jestes glodna to dodawaj sobie wiecej warzyw:)
Mnie 1raz po smothie przeczyscilo ale potem juz ok.



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jak wrócę z pracy zobacze czy cos dostalam od Ciebie Jagi.

Dzis mam taki dzien ze zjadlabym wszystko [emoji52] nie umiem sie powstrzymac


Ja mam taki dzień już 4 dzień :( Cały czas odczuwam głód i jest to dość męczące. Zjem coś, mija 30 minut, a ja zaczynam czuć ssanie w żołądku. Najdłużej wytrzymuję 2 godziny... Zaczęłam się zastanawiać czy to normalne. Nie chcę przytyć jakiejś rekordowej liczby 40 kg do końca ciąży :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie pochmurne u nas zagrzmialo okolice Dabrowy Gorniczej i niestety pada kiepski nastroj :(

Za tydzien mam prenatalne juz sie nie moge doczekac :)
No i zaczal sie dzis 11 tydzien :)

Chce sie jesc i to bardzo ja pije zurek siewierski prosto z butelki i rafaello mix :)

I ogolnie sorki za wczesniejsze marudzenie i zle mysli :(
 
Jagi06 – również dostałam maila super ta dieta i jaka różnorodność. W porównaniu z tym co teraz jadłam to wow..

Janka86- właśnie odebrałam wyniki tsh 0,37 więc mieszczę się już w normie, ft4 spadło do 1,25 wydaje mi się że dużo ale też w normie więc chyba powinno być ok. W piątek i tak mam znowu wizytę u endokrynologa więc zobaczę co powie. Dobrze że u ciebie tak dobrze z wynikami.

Arya- naprawdę kiepska sytuacja z tym - ;/ co takie coś ludziom daje to ja nie wiem;/
Powiem wam że co do tych obaw o nasze maleństwa to jakaś dziwna sytuacja. Ja też dużo bardziej spanikowana jestem niż w pierwszej ciąży:)
dadzi- ja brałam w poprzedniej ciąży i ginekolog sam powiedział że tylko magne b6 nie wiem dlaczego. Znacznie droższy jest niż inne ale działał szybko. Miałam taką samą dawkę jak Anulka12345. Dla mnie wydawała się duża i na początku brałam połowę- niestety wtedy nie działało.

Dziewczyny wiecie może czy w obecnym momencie można robić cytologie? Ja miałam bardzo dawno robiona i lekarz ostatnio wypatrzył jakieś zaczerwienienie i podobno jest to podejrzana sprawa. Później zaczęło się badanie i nie wróciliśmy do tematu.

Podobno OB wzrasta w ciąży i nie ma sensu go badać ale crp też nie wiem.
 
Jagi06 – również dostałam maila super ta dieta i jaka różnorodność. W porównaniu z tym co teraz jadłam to wow..

Janka86- właśnie odebrałam wyniki tsh 0,37 więc mieszczę się już w normie, ft4 spadło do 1,25 wydaje mi się że dużo ale też w normie więc chyba powinno być ok. W piątek i tak mam znowu wizytę u endokrynologa więc zobaczę co powie. Dobrze że u ciebie tak dobrze z wynikami.

Arya- naprawdę kiepska sytuacja z tym - ;/ co takie coś ludziom daje to ja nie wiem;/
Powiem wam że co do tych obaw o nasze maleństwa to jakaś dziwna sytuacja. Ja też dużo bardziej spanikowana jestem niż w pierwszej ciąży:)
dadzi- ja brałam w poprzedniej ciąży i ginekolog sam powiedział że tylko magne b6 nie wiem dlaczego. Znacznie droższy jest niż inne ale działał szybko. Miałam taką samą dawkę jak Anulka12345. Dla mnie wydawała się duża i na początku brałam połowę- niestety wtedy nie działało.

Dziewczyny wiecie może czy w obecnym momencie można robić cytologie? Ja miałam bardzo dawno robiona i lekarz ostatnio wypatrzył jakieś zaczerwienienie i podobno jest to podejrzana sprawa. Później zaczęło się badanie i nie wróciliśmy do tematu.

Podobno OB wzrasta w ciąży i nie ma sensu go badać ale crp też nie wiem.
Ja mialam robiona cytologie tydzien temu:)

To masz baze zawsze mozesz sobie modyfikowac wedlug upodoban ale wiesz od czego zaczac:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Można tylko
Jagi06 – również dostałam maila super ta dieta i jaka różnorodność. W porównaniu z tym co teraz jadłam to wow..

Janka86- właśnie odebrałam wyniki tsh 0,37 więc mieszczę się już w normie, ft4 spadło do 1,25 wydaje mi się że dużo ale też w normie więc chyba powinno być ok. W piątek i tak mam znowu wizytę u endokrynologa więc zobaczę co powie. Dobrze że u ciebie tak dobrze z wynikami.

Arya- naprawdę kiepska sytuacja z tym - ;/ co takie coś ludziom daje to ja nie wiem;/
Powiem wam że co do tych obaw o nasze maleństwa to jakaś dziwna sytuacja. Ja też dużo bardziej spanikowana jestem niż w pierwszej ciąży:)
dadzi- ja brałam w poprzedniej ciąży i ginekolog sam powiedział że tylko magne b6 nie wiem dlaczego. Znacznie droższy jest niż inne ale działał szybko. Miałam taką samą dawkę jak Anulka12345. Dla mnie wydawała się duża i na początku brałam połowę- niestety wtedy nie działało.

Dziewczyny wiecie może czy w obecnym momencie można robić cytologie? Ja miałam bardzo dawno robiona i lekarz ostatnio wypatrzył jakieś zaczerwienienie i podobno jest to podejrzana sprawa. Później zaczęło się badanie i nie wróciliśmy do tematu.

Podobno OB wzrasta w ciąży i nie ma sensu go badać ale crp też nie wiem.

Można robić cytologie. Moja ginekolog robi od 2 trymestr. Bo gdy się robi wcześniej i będzie poronienie to jest pretensja na to badanie że z tego powodu. Według niej nie szkodzi.
 
Do góry