reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Czesc dziewczyny!
Tak rzadko zagladam :( eciaz mecza mnie mdlosci, do tego 3letnia coreczka i nie mam zywcem jak :(
Powiem Wam tylko, ze tydzien temu mialam genetyczne usg - wyszlo idealnie, dzidzius zdrowy, ale przez ostatni tydzien plamilam i dopiero 3ci lekarz znalazl przyczyne (tyłozgiecie macicy i bardzo nisko osadzone lozysko - tuz przy ujsciu szyjki macicy) dlatego biore luteine dopochwowo i powiem Wam, ze srednio sie po niej czuje :/ i psychicznie i fizycznie to juz wogole spalabym caaaaaaly dzien

Nie jestem zadowolona z mojej lekarki, ktora za duze pieniadze przechodzac na prywatny gabinet juz sie nic nie stara. Przeszlam do jednego z najlepszych gabinetow w Krakowie i trafilam na ginekologa aniola (tam prowadzilam moją 1wsza ciaze) cudowna Pani dr, z sercem i duza wiedza, ma miedzynarodowe certyfikaty i jest specjalista od usg prenatalnego..
Zdradzila mi tez na jaka plec jej wyglada dzidzius i powiem Wam ze chcialabym sie juz cieszyc tym, ale boje sie, zeby sie juz nie zmienilo, bo jest tak jak oboje z mezem chcielismy, wiec teraz schizuje do 29tego listopada ;) Ale w tych czasach to juz chyba rzadko sie zdarzaja pomylki, prawda? ;)
 
reklama
Odnośnie Crp, miałam badane w szpitalu i jedna dziewczyna miała 13 i dostała antybiotyk, więc może do ogólmego idź, może to jakaś infekcja, kurcze

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Parę dni mnie nie było a wy tyle na klikałyście :O Nie nadrobię :/
Napisze tylko, że też jestem za zamianą wątku na prywatny.
 
Jagi dziękuję za poradnik :) dostałam wszystko, wieczorkiem poczytam.

Czy któraś z Was bierze magnez? Muszę kupić, ale nie wiem jaki, kupiła bym już a nie po poniedziałkowej wizycie. Te skurcze nie dają mi spokoju. Na razie zjadłam pół tabliczki gorzkiej czekolady, ale chyba to nie tędy droga[emoji14]
Jestem za prywatnym wątkiem. Jak to się robi? :) To, że ktoś dołącza w trakcie mi nie przeszkadza, bardziej chyba to, że ktoś czyta a nie pisze no i to wytykanie błędów. Też dostałam jedną taką uwagę...

Coś strasznego stracić ciąże pod koniec. To zupełnie co innego niż na początku. Ja też będę się cieszyła jak urodzę. Teraz też nie martwię się całymi dniami, czasami sobie myślę, jak to będzie, jak będzie wyglądało dziecko, ale bardzo, bardzo ostrożnie podchodzę do tematu.
Ja biorę aspargin. To mi zalecono w pierwszej ciąży. To magnez z potasem i lek, a nie suplement diety. Przy okazji kosztuje niedużo, bo około 6 zl za 50 tabletek.
 
reklama
Hmm, wyszlo mi dzisiaj CRP 21 przy normie 5 i troche podwyzszone biale krwinki. Ktoras doradzi czy szukac na gwalt lekarza? Czy jak?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Jest ewidentnie jakiś stan zapalny. Nie powinnaś tego bagatelizować. Pokaż koniecznie swojemu ginowi ten wynik.
Ja też jestem za zamknięciem wątku. Ale jak to będzie. Będę mogła normalnie tu zaglądać czy jak to będzie, bo kompletnie nie wiem jak to wtedy funkcjonuje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry