reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja też się raczej nie martwię. Ale też nie mam odwagi planować przyszłości, wymyślać imion itd.
Cały czas się trochę asekuruję.
Może jak poznam płeć, zacznę trochę inaczej myśleć. Także o dziecku, a nie tylko o samej ciąży.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Heh mam to samo ciezko mi cokolwiek planować. Cały czas mysle ze to takie chwilowe ze zaraz sie skończy ;(

Ale im dalej w las tym większa pojawia sie nadzieja i większy optymizm ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja urodziłam ostatnio w 42 tc i jak pod koniec mówiłam, że to już 10 . miesiąc. Licząc od OM tak właśnie było! Kalendarzowo byłam całe 3 tygodnie w 10. miesiącu. [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez urodziłam ostatnio w 42 tyg ciąży i kalendarzowo byłam w 10mc :) tylko gdyby liczyć 4 tyg jako mc ciąży , to byłyśmy w 11mc :) :)
 
ucięło mi tekst. Jeśli chodzi o opryszczke, to ja miałam już dwa razy w ciązy i lkeraz za każdym razem kazal mi brac heviran. Mowil ze takie są zalecenia dla ciężarówek ale z tego co wiem zdania są podzielone, jeśli to nie jest pierwsze zakażenie.
Ja mialam wtorna i kazal tylko erabazan masc.Ale zalezy od lekarza chyba

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
6 tabletek dziennie?

tak, potwierdzam, 6 tabletek, czyli dawki 3x2. Jeśli bierzesz jakies inne witaminy i tam jest magnez to trzeba sobie odpowiednio skorygować. Ale np. w tych moich na drugi trymestr jest równowartość 4 tabletek, wiec dobieram jeszcze 2. Podobno wchłanialność magnezu z tabletek jest bardzo niska.
 
Naszym adimem jest chyba Pinky , to ona musi zgłosić taką opcję zrobienia grupy prywatnej :) Pinky czy możesz to ogarnąć ? :)
 
reklama
Jagi, Kochana :)
Mam Rozpiske :* Bardzo Dziekuje :)
Od Jutra Wprowadzam Diete :D niech Nie chudne, ale tez niech nie tyje jak orka :)
 
Do góry