reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Moja położna liczy II trymestr od 14tc, w UK liczy się dopiero od 14tc . Przecież ciąża trwa 40tyg gdyby liczyć 4tyg jako mc to oznacza , że chodzimy w ciąży 10mc :(.
Dlatego zaokrąglają tyg i tak I trymestr to 1-13tyg ciąży .

Ja urodziłam ostatnio w 42 tc i jak pod koniec mówiłam, że to już 10 . miesiąc. Licząc od OM tak właśnie było! Kalendarzowo byłam całe 3 tygodnie w 10. miesiącu. [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi dziękuję za poradnik :) dostałam wszystko, wieczorkiem poczytam.

Czy któraś z Was bierze magnez? Muszę kupić, ale nie wiem jaki, kupiła bym już a nie po poniedziałkowej wizycie. Te skurcze nie dają mi spokoju. Na razie zjadłam pół tabliczki gorzkiej czekolady, ale chyba to nie tędy droga :p

Jestem za prywatnym wątkiem. Jak to się robi? :) To, że ktoś dołącza w trakcie mi nie przeszkadza, bardziej chyba to, że ktoś czyta a nie pisze no i to wytykanie błędów. Też dostałam jedną taką uwagę...

Coś strasznego stracić ciąże pod koniec. To zupełnie co innego niż na początku. Ja też będę się cieszyła jak urodzę. Teraz też nie martwię się całymi dniami, czasami sobie myślę, jak to będzie, jak będzie wyglądało dziecko, ale bardzo, bardzo ostrożnie podchodzę do tematu.
 
Ja też się raczej nie martwię. Ale też nie mam odwagi planować przyszłości, wymyślać imion itd.
Cały czas się trochę asekuruję.
Może jak poznam płeć, zacznę trochę inaczej myśleć. Także o dziecku, a nie tylko o samej ciąży.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam,
Łoooooo, ale się rozpisałyście. Chyba wieczorem przeczytam wszystko.

Znów dostałam ooryszczki, ku*$# mać :( a śniło mi się, że dostałam zimno na całą dolną wargę. Jestem wściekła :(

Blondie, ja już miałam dwa razy opryszczkę i mój lekarz za każdym razem kazał mi brać heviran. Teraz mam już na zapas w domu, żeby nie biegać do lekarza jeśli znowu wróci.. Mówił, że rekomendacje są takie żeby jednak brac ten heviran nawet jeśli to nie jest odnowien


Jagi dziękuję za poradnik :) dostałam wszystko, wieczorkiem poczytam.

Czy któraś z Was bierze magnez? Muszę kupić, ale nie wiem jaki, kupiła bym już a nie po poniedziałkowej wizycie. Te skurcze nie dają mi spokoju. Na razie zjadłam pół tabliczki gorzkiej czekolady, ale chyba to nie tędy droga :p

Jestem za prywatnym wątkiem. Jak to się robi? :) To, że ktoś dołącza w trakcie mi nie przeszkadza, bardziej chyba to, że ktoś czyta a nie pisze no i to wytykanie błędów. Też dostałam jedną taką uwagę...

Coś strasznego stracić ciąże pod koniec. To zupełnie co innego niż na początku. Ja też będę się cieszyła jak urodzę. Teraz też nie martwię się całymi dniami, czasami sobie myślę, jak to będzie, jak będzie wyglądało dziecko, ale bardzo, bardzo ostrożnie podchodzę do tematu.

ja biore magnez, dostałam dawke 6 tabl magneb6 dziennie jak zaczely mi się plamienia... Ale w poprzedniej ciąży miałam takie same zalecenia, wiec to chyba jakas standardowa dawka.
 
reklama
ucięło mi tekst. Jeśli chodzi o opryszczke, to ja miałam już dwa razy w ciązy i lkeraz za każdym razem kazal mi brac heviran. Mowil ze takie są zalecenia dla ciężarówek ale z tego co wiem zdania są podzielone, jeśli to nie jest pierwsze zakażenie.
 
Do góry