reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mi się tak wydawało przy pierwszej ciąży ale to się wtedy dopiero zaczyna :)

Ale to już inny strach. [emoji6]

Ja za dużo znam przypadków śmierci dziecka w 38-39 tc, żeby umieć się uspokoić. [emoji17]
Mój rodzony brat nie przeżył porodu, żeby daleko nie szukać.
Dlatego będę się bać do samego końca.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A co do plamien w tej dziedzinie mam wrazenie jestem ekspertem. Ale to z racji krwiaka ktory mi towarzyszy. Ale leki i leżenie działają cuda wiec głowa do góry :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale to już inny strach. [emoji6]

Ja za dużo znam przypadków śmierci dziecka w 38-39 tc, żeby umieć się uspokoić. [emoji17]
Mój rodzony brat nie przeżył porodu, żeby daleko nie szukać.
Dlatego będę się bać do samego końca.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

[emoji20] ja staram się o tym nie myśleć. Mojej przyjaciółki córeczka zmarła, bo owineła się pępowiną w 36tc. Miejmy nadzieję, że szczęśliwie urodzimy

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
Oj chciałabym, żeby mój miał znowu takie nastawienie, a on z wiekiem coraz barfziej się przejmuje. Kiedyś potrafił olać wszystko, pójść upić się z kumplami i następnego dnia podejść do problemu z innej perspektywy. Teraz się przejmuje i dusi wszystko w sobie

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
No proszę a ja myslslam ze kazdy facet tak ma :)
Nie wiem ja prawie rycze w poduszkę bo coś jest nie tak a on zawsze mowi ze zobaczysz bedzie dobrze :) narazie sie sprawdza to najważniejsze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam,
Łoooooo, ale się rozpisałyście. Chyba wieczorem przeczytam wszystko.

Znów dostałam ooryszczki, ku*$# mać :( a śniło mi się, że dostałam zimno na całą dolną wargę. Jestem wściekła :( doo tego mdłości mi mniej dokuczają, a wymiotowałam tylko raz wczoraj i czuję sie dość dobrze. I martwię się, że jest coś nie tak. Dzisiaj to już 13tydzien i 3 dzień. To już II trymestr? Czy od 14 zaczyna się II? Literatura różnie to definiuje. A mam wizytę u stomatologa w 14t0d. I nie wiemm czy isc, czy przełożyć wizytę na później? :(

A mnie okropnie drażnią błędy.
Najbardziej używanie "bynajmniej" zamiast "przynajmniej", pisanie "ten torbiel" zamiast "ta torbiel", "ta kafelka" zamiast "ten kafelek", rok dwutysięcznyszesnasty... Aż się we mnie gotuje, gdy to widzę.
Ale zawsze zagryzam zęby i staram się nie zwracać uwagi.
Długich postów bez znaków interpunkcyjnych w ogóle nie czytam.

Literówki mi nie przeszkadzają, tak samo jak słowa, które słownik automatycznie zamienia na inne. [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też nie lubię jak ktoś popełnia takie błędy i raczej wytykam te, które mocno rażą (oczywiście w towarzystwie swoich ludzi). Już przywykli do moich wrednych docinek. :)
 
No proszę a ja myslslam ze kazdy facet tak ma :)
Nie wiem ja prawie rycze w poduszkę bo coś jest nie tak a on zawsze mowi ze zobaczysz bedzie dobrze :) narazie sie sprawdza to najważniejsze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też mi tak zawsze mówi, ale widzę, że go coś gryzie. Jak znajdzie rozwiązanie to znowu jest taki jak zawsze

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry