reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej,
ale miałam wczoraj zajęty dzień, byłam na grzybach :) Coś tam nazbierałam, później trzeba było czyścić, później szybkie zakupy w galerii i kupiłam świetne jeansy z KIKa. Na gumce, z mega elastycznego materiału. super wygodne i ładne do tego :) a oprócz tego zaopatrzyłam się w wygodne botki, na mega promocji. Zadowolona jestem :)

Czy możliwe jest, żebym dopiero teraz została pokarana ciążowymi mdłościami? Dziś mam 12tc5dzień wg OM, a wczorajszy powrót spod Warszawy będę wspominać bardzo źle:/ wszystkie Orleny moje. Dzisiaj też musiałam oddać wmeczonego banana. Nie jadłam nic innego niż mąż i moja mama, więc małe ryzyko zatrucia, a temperatury też nie mam. Nie wiem co jest grane, ale mamy jutro gości, a ja nie mogę stać przy garach

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo możliwe, bo ja mam dzisiaj 13 tydzień 0 dni i od niedawna czuję się gorzej niż na początku. Wymiotuję albo naciąga mnie na praktycznie wszystko.
 
reklama
Hej,
ale miałam wczoraj zajęty dzień, byłam na grzybach :) Coś tam nazbierałam, później trzeba było czyścić, później szybkie zakupy w galerii i kupiłam świetne jeansy z KIKa. Na gumce, z mega elastycznego materiału. super wygodne i ładne do tego :) a oprócz tego zaopatrzyłam się w wygodne botki, na mega promocji. Zadowolona jestem :)


Bardzo możliwe, bo ja mam dzisiaj 13 tydzień 0 dni i od niedawna czuję się gorzej niż na początku. Wymiotuję albo naciąga mnie na praktycznie wszystko.
To kik ma ciążowe rzeczy w ofercie? Nigdy tam nie kupowalam ale chyba czas sie wybrac[emoji16]

 
Dzisiaj sie zwazylam po 9 dniach diety i mam -2,20 kg mniej.Widze ze 5 posilkow zbilansowanych i daje rade.Ciesze sie ze nie rzucam sie na slodycze,smieciowe jedzenie,nie mam naoadu glodu.Oczywiscie moja jelitowka tez zrobila swoje:(


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pauline - nie są ciążowe, ale są tak wygodne, a ja mam spory brzuszek jak na 13 tydzien i nigdzie nie uwieraja, mają wyzszyy stan, bardzo wygodne i mam jeszcze luz w nich, więc jak stwierdził mój TŻ - no to są przyszłościowe spodnie, bierz :D

Jagi - serio? O Boże, zazdroszczę. Chyba sama przejdę się do dietetyka, bo czuję się jak wieloryb. A to dopiero początek
 
Pauline - nie są ciążowe, ale są tak wygodne, a ja mam spory brzuszek jak na 13 tydzien i nigdzie nie uwieraja, mają wyzszyy stan, bardzo wygodne i mam jeszcze luz w nich, więc jak stwierdził mój TŻ - no to są przyszłościowe spodnie, bierz :D

Jagi - serio? O Boże, zazdroszczę. Chyba sama przejdę się do dietetyka, bo czuję się jak wieloryb. A to dopiero początek
Tez balam sie wejsc na wage bo wieczorami czulam sie jak foka:(
Ciesze sie bo jem naprawde bardzo zdrowo:)
Moge Ci wyslac moja rozpiske na @
Ja siedze w domu wiec jest mi latwiej pilnowac tych 5 posilkow.
Powiedzialam sobie ze zadbam o siebie i dziecko w tej ciazy i tego sie trzymam.
W poprzedniej sie przeprowadzalismy i cala ciaze trwal remont.Wiec nie mialam czasu wtedy:(
Smaruje sie 3x dziennie.Rano,popoludniu tez przelece sam brzuch i piersi a wieczorem calosc.
Kto zadba o mnie lepiej jak nie ja sama:)



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez balam sie wejsc na wage bo wieczorami czulam sie jak foka:(
Ciesze sie bo jem naprawde bardzo zdrowo:)
Moge Ci wyslac moja rozpiske na @
Ja siedze w domu wiec jest mi latwiej pilnowac tych 5 posilkow.
Powiedzialam sobie ze zadbam o siebie i dziecko w tej ciazy i tego sie trzymam.
W poprzedniej sie przeprowadzalismy i cala ciaze trwal remont.Wiec nie mialam czasu wtedy:(
Smaruje sie 3x dziennie.Rano,popoludniu tez przelece sam brzuch i piersi a wieczorem calosc.
Kto zadba o mnie lepiej jak nie ja sama:)



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Podziwiam, ja ze smarowaniem 2x dziennie mam problem. Nic mi sie nie chce calymi dniami. Najlepiej bym tylko gniła w łóżku. Wysyłałam Ci na pw maila, wiec jesli mozzesz to poproszę. Moze sprobowałabym o siebbie zadbać, bo później będę płakać w obie garści :(
 
Podziwiam, ja ze smarowaniem 2x dziennie mam problem. Nic mi sie nie chce calymi dniami. Najlepiej bym tylko gniła w łóżku. Wysyłałam Ci na pw maila, wiec jesli mozzesz to poproszę. Moze sprobowałabym o siebbie zadbać, bo później będę płakać w obie garści :(
Poloz sobie gdzies na widoku.Ja jak mialam w lazience to tez 1x byl problem
A tak rano wstaje smaruje na "pytaniu na sniadanie"potem w przerwie na kawke popoludniowa a potem lezac wieczorem juz w lozku.
Nie chowaj jej tylko na widoku:)
Jasne wysle Ci pierwszy tydzien.Jak Ci sie spodoba to pozniej drugi tydz.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poloz sobie gdzies na widoku.Ja jak mialam w lazience to tez 1x byl problem
A tak rano wstaje smaruje na "pytaniu na sniadanie"potem w przerwie na kawke popoludniowa a potem lezac wieczorem juz w lozku.
Nie chowaj jej tylko na widoku:)
Jasne wysle Ci pierwszy tydzien.Jak Ci sie spodoba to pozniej drugi tydz.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Super Jagi 06 ja na razie czuje się mega zaniedbana, wszystkie kosmetyki mi śmierdzą więc smarowanie brzuszka odpada. Fajnie że dieta dziala , ja jeszcze mam problem z jedzeniem, zapachami i wymiotami. Żadne warzywa i nabial nie przejdzie...... :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super Jagi 06 ja na razie czuje się mega zaniedbana, wszystkie kosmetyki mi śmierdzą więc smarowanie brzuszka odpada. Fajnie że dieta dziala , ja jeszcze mam problem z jedzeniem, zapachami i wymiotami. Żadne warzywa i nabial nie przejdzie...... :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja znow musialam nad tym zapanowac.Mama jest u mnie czesto i mi dogadzala.Robila nam 2 daniowe obiady.Wiec korzystalam.Plus lezalam praktycznie od poaczatku.Wiedzialam ze pozniej moze sie zrobic tego problem.
Tym bardziej ze jak sobie pozwole to mam problem z dodatkowymi kg.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry