reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

ja też staram się jeść zdrowo, ale też nie wpadam w jakąś skrajną paranoje, na pewno częściej zastanawiam się co wybrać- czekolada czy jabłko i z rozsądku wybieram jabłko, nie mniej czekoladkę od czasu do czasu też zjem. Jem lepiej jak przed ciążą, bo regularnie (zazwyczaj) i dużo warzyw i owoców- staram się jeść warzywo do każdego posiłku, myślę, że jest nie źle. Ale np wczoraj skusiłam się na solone czipsy ;) Dziś idę do kina więc zjem popcorn ;)

Dzisiaj byłam na zawodach konnych z córką, wystałam się że ło...2,5 godziny stania, ale warto, mamy 4 miejsce :)) Tak jej pięknie poszło, jestem z niej bardzo dumna :)
A tu moja piękna i zdolna Amazonka :)
14925759_1175464309207812_690267388848925809_n.jpg
Wiadomo nie można popadać w paranoję. W życiu do głowy by mi nie przyszło, żeby odchudzać się w ciąży, bo te całe toksyny zalegajce w organizmie po odchudzaniu przenikają do płodu. Należy jeść tak jak przed ciążą, tylko jeszcze zdrowiej.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiadomo nie można popadać w paranoję. W życiu do głowy by mi nie przyszło, żeby odchudzać się w ciąży, bo te całe toksyny zalegajce w organizmie po odchudzaniu przenikają do płodu. Należy jeść tak jak przed ciążą, tylko jeszcze zdrowiej.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie asia669 nie odchudzam tylko jem zdrowiej niz przed ciażą i regularnie.
U mnie nie regularne jedzenie spowodowalo pare kg do przodu juz przed ciążą.Mam tez slaba przemiane materii i jesli ja zjem to samo przez tydzien co kolezanka to ja bede miec 2kg plus a ona O.Zajadalam tez smutki slodyczami.
Tak naprawde to chodzilo o ustabilizowanie poziomu cukru we krwii i abym nie miala napadow glodu.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja też staram się jeść zdrowo, ale też nie wpadam w jakąś skrajną paranoje, na pewno częściej zastanawiam się co wybrać- czekolada czy jabłko i z rozsądku wybieram jabłko, nie mniej czekoladkę od czasu do czasu też zjem. Jem lepiej jak przed ciążą, bo regularnie (zazwyczaj) i dużo warzyw i owoców- staram się jeść warzywo do każdego posiłku, myślę, że jest nie źle. Ale np wczoraj skusiłam się na solone czipsy ;) Dziś idę do kina więc zjem popcorn ;)

Dzisiaj byłam na zawodach konnych z córką, wystałam się że ło...2,5 godziny stania, ale warto, mamy 4 miejsce :)) Tak jej pięknie poszło, jestem z niej bardzo dumna :)
A tu moja piękna i zdolna Amazonka :)
14925759_1175464309207812_690267388848925809_n.jpg
Ale super;)Gratulacje.Ja wlasnie moja szykuje na 17.00 jedzie z tata na konie:)
A ja za duzo jadlam owocow bo myslalam ze mozna bez ograniczen nawet pozno wieczorem.A niestety nie mozna w moim wypadku.
Tantum verde pomogl i teraz tylko katar zostal ale jest lepiej:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie asia669 nie odchudzam tylko jem zdrowiej niz przed ciażą i regularnie.
U mnie nie regularne jedzenie spowodowalo pare kg do przodu juz przed ciążą.Mam tez slaba przemiane materii i jesli ja zjem to samo przez tydzien co kolezanka to ja bede miec 2kg plus a ona O.Zajadalam tez smutki slodyczami.
Tak naprawde to chodzilo o ustabilizowanie poziomu cukru we krwii i abym nie miala napadow glodu.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Co innego jest zdrowe odżywianie a co innego odchudzanie. Tylko żeby nie popaść z skrajności w skrajność. Teraz to raczej wszystkie będziemy przybywać na wadze i to jest naturalne. Czas na odchudzanie będzie później. Ja zamierzam po porodzie i połogu wrócić do ćwiczeń. Po treningach kilogramy leciały a po dietach tylko efekt jo-jo.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie no, ja też nie mówię o odchudzaniu, mówię o tym aby nie świrować. Są babki, które patrzą na wszystko co jedzą i np mimo, że mają ochotę na coś "niezdrowego" to nie ruszą. Od czasu do czasu jak się zje np na kolacje zamiast kanapki z sałatą i rybą frytki nic nam się nie stanie, albo jak chrupniemy w kninie czipsa czy weźmiemy łyk coli ;) Wiadomo aby nie robić tego codziennie i regularnie, ale od czasu do czasu jak sobie na coś pozwolimy ;) ;) nie katujmy się aż tak :p I tak mamy przerąbane hahaha

Ja już dzisiaj odwołałam Pati trening, bo też ma w poniedziałki na 17, ale po tych zawodach już starczy ;) W Środę odrobi :)

Rukmini jak tam?
 
Dopiero na 19:20 mam wizytę.
Stresuję się.
Boję się powtórki z poprzedniej ciąży.. Ze okaże się, że dziecko od dawna nie żyje, a ja sobie naiwnie chodzę w tej ciąży.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co innego jest zdrowe odżywianie a co innego odchudzanie. Tylko żeby nie popaść z skrajności w skrajność. Teraz to raczej wszystkie będziemy przybywać na wadze i to jest naturalne. Czas na odchudzanie będzie później. Ja zamierzam po porodzie i połogu wrócić do ćwiczeń. Po treningach kilogramy leciały a po dietach tylko efekt jo-jo.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Tyle ze kazda z nas startuje z innym BMI i moze sobie na co innego pozwolic.
Uwazam tez ze jak dziewczyny przybieraja na wadze po 20-30kg to jest dopiero trauma.
Mam kolezanki ktore przybieraj po 8-10kg i rodzily zdrowe dzieci po 35000 do 4kg.
Duzo dziewczyn tez lapie cukrzyce wciazy i jak przechodza na diete np.cukrzycowa tez albo stoja na wadze lub chudna na poczatku bo organizm dostaje calkiem inaczej przygotowany posilek.Mi lekarz powiedzial ze dziecko wezmie to co pptrzebuje z mamy i jesli ma to jej zapasow na poczatek.
Ja na szczescie jem 5 x dziennie a nie wiem co maja powiedziec mamy co wymiotuja do 12 tc i wszystko co zjedza zwrócą?Tez sie odchudzaja?
Zdrowko naszych dzieci najwazniejsze:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie no wiadomo, jeżeli zdrowie na to nie pozwala bo jest cukrzyca czy duża nadwaga to trzeba diety pilnować.

Rukmini- rozumiem, że się denerwujesz. Trzymam kciuki
 
Akurat w ciazy odchudzanie nie wchodzi wcale w gre, ja sie staram odzywiac z głową i wybierac rzeczy wartosciowe. Ale czasem sobie pozwalam na cos slodkiego czy slona przekąskę, nie bede sie katowac, w koncu nalezy mi sie cos od zycia [emoji39]

 
reklama
Do góry