reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Sprawdz poczte :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
JAk Na Razie nic Mi Nie przyszlo, Ale Sprawdze Za Jakis Czas :) cos mi Sie W Tel Poprzestawialo i mi same duze litery wskakuja :(wrr
A Jesli Chodzi O Smarowanie To Jak Naa Razie Smaruje Dwa Razy Dziennie Oliwka Z Rossmana I Irytuje Mnie Opakowanie, Leje Sie Po Nim I Do Tego Wchlania Sie Jak Nie Powiem Co :) Mam Tez Balsamy Ale Jakies Badziewia. Kupie Cos Lepszego :)
 
Kasztanek, to smaruj się czymś bez zapachu, każdy olej będzie dobry: z oliwek, z kokosa. Ten rafinowany ma trochę gorsze działanie ale za to nie ma żadnego zapachu. Natluszczaj wilgotną skórę i będzie git.
Ja nie rozumiem czemu te kosmetyki dla kobiet w ciąży mają takie mocne zapachy, przecież to wada a nie zaleta na tym etapie.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi ja sie tez rozpuscilam, najpierw nic nie przybieralam a pozniej waga zaczęła nagle wzrastac. Zaczelam ograniczac posilki, szczególnie smieciowe jedzenie. Staram sie jeść wartosciowe rzeczy, jak mam ochotę cos zjesc to sięgam po jakis owoc lub jogurt. Udalo mi sie zejść z wagi o kilo jak na razie mimo ze i tak duzo jem
[emoji4]

 
Jagi ja sie tez rozpuscilam, najpierw nic nie przybieralam a pozniej waga zaczęła nagle wzrastac. Zaczelam ograniczac posilki, szczególnie smieciowe jedzenie. Staram sie jeść wartosciowe rzeczy, jak mam ochotę cos zjesc to sięgam po jakis owoc lub jogurt. Udalo mi sie zejść z wagi o kilo jak na razie mimo ze i tak duzo jem
[emoji4]

Super:)Ja poprostu jadlam z nudow.
Bo jak chodzilam do pracy nie bylo mowy o podjadaniu.A tak to mala do szkoly a ja herbatka i dawaj co mi sie zachciało.
Mnie zabijaly slodycze.Teraz nie jem wogole.Owszem brakuje mi ich ale wiem ze ida swieta i ur moje,corko wiec jeszcze okazje bede miala by ciasta sprobować.Tym bardziej ze zajecia dodatkowe przejal maz z corka,zakupy robie wieksze by codzien nie latac.Wiec moja aktywnosc jest bardzo mala.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja też staram się jeść zdrowo, ale też nie wpadam w jakąś skrajną paranoje, na pewno częściej zastanawiam się co wybrać- czekolada czy jabłko i z rozsądku wybieram jabłko, nie mniej czekoladkę od czasu do czasu też zjem. Jem lepiej jak przed ciążą, bo regularnie (zazwyczaj) i dużo warzyw i owoców- staram się jeść warzywo do każdego posiłku, myślę, że jest nie źle. Ale np wczoraj skusiłam się na solone czipsy ;) Dziś idę do kina więc zjem popcorn ;)

Dzisiaj byłam na zawodach konnych z córką, wystałam się że ło...2,5 godziny stania, ale warto, mamy 4 miejsce :)) Tak jej pięknie poszło, jestem z niej bardzo dumna :)
A tu moja piękna i zdolna Amazonka :)
14925759_1175464309207812_690267388848925809_n.jpg
 
JAk Na Razie nic Mi Nie przyszlo, Ale Sprawdze Za Jakis Czas :) cos mi Sie W Tel Poprzestawialo i mi same duze litery wskakuja :(wrr
A Jesli Chodzi O Smarowanie To Jak Naa Razie Smaruje Dwa Razy Dziennie Oliwka Z Rossmana I Irytuje Mnie Opakowanie, Leje Sie Po Nim I Do Tego Wchlania Sie Jak Nie Powiem Co :) Mam Tez Balsamy Ale Jakies Badziewia. Kupie Cos Lepszego :)
To mam to samo, oliwka z rossmana, leci po butelce, całą szafkę nocną mam od niej świecącą:p I nie wchłania się prawie w ogóle... Ale dziewczyny pisały, że balsam z rossmana z tej samej serii już jest ok i wchłania się szybko.
 
reklama
Melduję się po wizycie. Zabrałam ze sobą tatusia i się wzruszył, bo maluszek mu pomachał rączką i lekarz mu na pamiątkę tę rączkę wykadrował i wydrukował :-)
Dziś miał mniej pacjentek i był nawet uprzejmy. Zbadał mnie dokładnie, nawet piersi. Wszystko w porządku.
Mam nadzieję, że teraz będę spokojniejsza, bo tak naprawdę teraz nie mam powodu do niepokoju i bezsensownie się nakręcam.
U nas od piątku panuje rota wirus. Najlepiej starszy syn wymiotował, wczoraj młodszego dopadło a dziś gorączkuje. Chce biedaczek iść na ostatnie nabożeństwo różańcowe, bo jest ministrantem i opuscił do tej pory tylko dwa nabożeństwa, ale z gorączką i totalnie osłabiony lepiej niech odpoczywa w łóżku.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry