reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Rukmini,mi lekarz w szpitalu powiedział że brązowy sluz jest ok,to znaczy, że się Oczyszcza, najlepiej połóż się i odpocznij, ja dostałam od lekarza luteine dopochwowo i dziś czysto, a tak codziennie plamienie było

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, znalazłam pasmo brązowego śluzu na władce?
Bać się?
Co robić?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Spokojnie, dobrze, ze napisałaś, lepiej sprawdzic, ale powinno byc ok. Połóż sie i odpocznij, jeśli masz luteinę to weź. Ja miałam tak dwa razy od nadżerki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
11 tydz i 2 dni.
Nie mam luteiny. Nigdy nie musiałam niczego takiego brać.

Może sobie umówię jutro wizytę u kogokolwiek. Mam ubezpieczenie w Allianz, powinni mi coś znaleźć. Tylko nie mam co z synem zrobić, jeśli bym musiała gdzieś jechać.


A może to od torbieli, którą mam na jajniku?
Kiedyś była duża (5x3 cm), a teraz nie mam pojęcia, co się z nią dzieje..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dodam że to było jednorazowe pasmo brązowego śluzu.
Minęło kilka godzin i na razie nic więcej. Czysto.

Ale poprzednio poroniłam bez żadnych objawów, więc w sumie niczego nie mogę być pewna.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zachecona opisem u sroki kupilam ten balsam w rossmanie i jestem zachwycona, nie dosc ze przepieknie pachnie to po posmarowaniu skora nie jest tlusta jak po innych balsamach. Nie lubie sie balsamowac bo zawsze musze czekac wieki az sie wchlonie. Przy tym od razu sie ubralam i ubranie sie nie przykleja [emoji4] a do tego cena smieszna [emoji39]


1477821879-1d1mld.jpeg



Pauli_ne ale to jest balsam a nie olejek, tak? Bo ja kupiłam w rossmanie właśnie z tej samej serii (nawet opakowanie prawie identyczne) olejek i o ile super nawilża to muszę z nim leżeć pół h bo się tak wolno wchłania:p Chyba w takim razie zrobię drugie podejście do balsamu :)

Ja ze swojej strony Wam gorąco polecam poduszkę do spania dla kobiet ciężarnych. Boli mnie ostatnio kręgosłup i wczoraj kupiłam cebuszkę (zdjęcie poniżej) - po prostu rewelacja! Mega wygodnie się śpi, leży a nawet ogląda tv. Podtrzymuje kręgosłup podczas spania i wymusza spanie na lewym boku (wreszcie wygodna pozycja). Nawet mojemu mężowi się spodobała - mówi, że strasznie wygodna :) Jest wielofunkcyjna, potem można ją wykorzystać przy karmieniu dziecka, czy zabezpieczeniu, żeby się nie sturlało z łóżka czy kanapy. Fajna sprawa :)
poduszka-do-karmienia-cebuszka-duo-dzersej-zyrafa-51777-50349193.jpg
 

Załączniki

  • poduszka-do-karmienia-cebuszka-duo-dzersej-zyrafa-51777-50349193.jpg
    poduszka-do-karmienia-cebuszka-duo-dzersej-zyrafa-51777-50349193.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Dodam że to było jednorazowe pasmo brązowego śluzu.
Minęło kilka godzin i na razie nic więcej. Czysto.

Ale poprzednio poroniłam bez żadnych objawów, więc w sumie niczego nie mogę być pewna.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Rukmini - ja miałam 3 krotnie jednorazowe pasmo krwi w śluzie, rozmawiałam z lekarzem i powiedział, że wszystko jest ok jeżeli dalej się to nie rozwija, czasem podczas kichnięcia nawet jakieś naczynko może pęknąć i stąd taka jednorazowa akcja. A, że jesteśmy też bardziej tam ukrwione to jesteśmy na to bardziej podatne.
 
Do góry