reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Pauli_ne ale to jest balsam a nie olejek, tak? Bo ja kupiłam w rossmanie właśnie z tej samej serii (nawet opakowanie prawie identyczne) olejek i o ile super nawilża to muszę z nim leżeć pół h bo się tak wolno wchłania:p Chyba w takim razie zrobię drugie podejście do balsamu :)

Ja ze swojej strony Wam gorąco polecam poduszkę do spania dla kobiet ciężarnych. Boli mnie ostatnio kręgosłup i wczoraj kupiłam cebuszkę (zdjęcie poniżej) - po prostu rewelacja! Mega wygodnie się śpi, leży a nawet ogląda tv. Podtrzymuje kręgosłup podczas spania i wymusza spanie na lewym boku (wreszcie wygodna pozycja). Nawet mojemu mężowi się spodobała - mówi, że strasznie wygodna :) Jest wielofunkcyjna, potem można ją wykorzystać przy karmieniu dziecka, czy zabezpieczeniu, żeby się nie sturlało z łóżka czy kanapy. Fajna sprawa :)
Zobacz załącznik 780727

Tak. Balsam [emoji4]

Ja tez sie przymierzam do zakupu tej poduchy [emoji3] nie umiem spac na lewym boku a brzuch rosnie... do tej pory nie kupowalam nic ciazowego, balam sie ze zapesze, mimo 14 tyg dalej sie zastanawiam czy wszystko z dzidzia ok.

Jutro mam wizyte. Jak bedzie wszystko ok zabieram się za zakupy ciazowe [emoji4]

 
reklama
rukmini ja bym jednak to sprawdziła. Mówią aby każde plamienie sprawdzać.

Dadzi a ty dzisiaj wolne od zajec?:)

Poszlam do apteki po tamtum verde+inne domowe sposoby i mam nadzieje ze przejdzie choc z nosa sie leje i w gardle piekło:(



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, ten weekend wolny od zajęć. Jadę teraz 5-6, akurat urodziny córki i chrzciny bratanka. Ale 6 mam tylko seminarium więc na chrzciny zdążę. Urodziny córki zrobimy w następny weekend.
 
11 tydz i 2 dni.
Nie mam luteiny. Nigdy nie musiałam niczego takiego brać.

Może sobie umówię jutro wizytę u kogokolwiek. Mam ubezpieczenie w Allianz, powinni mi coś znaleźć. Tylko nie mam co z synem zrobić, jeśli bym musiała gdzieś jechać.


A może to od torbieli, którą mam na jajniku?
Kiedyś była duża (5x3 cm), a teraz nie mam pojęcia, co się z nią dzieje..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I jak, lekarz Ci odpisal?

 
Nie odpisał.
Więcej plamienia nie było póki co.
Żebym nie miała na głowie synka, to łatwiej byłoby mi gdziekolwiek podjechać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Oczywiście, ze najlepiej byłoby sprawdzic, ale dobrze, ze pozniej nic sie nie pojawiło. W ostateczności podjedz na IP, nawet z synkiem to wejdziesz z nim do gabinetu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy możliwe jest, żebym dopiero teraz została pokarana ciążowymi mdłościami? Dziś mam 12tc5dzień wg OM, a wczorajszy powrót spod Warszawy będę wspominać bardzo źle:/ wszystkie Orleny moje. Dzisiaj też musiałam oddać wmeczonego banana. Nie jadłam nic innego niż mąż i moja mama, więc małe ryzyko zatrucia, a temperatury też nie mam. Nie wiem co jest grane, ale mamy jutro gości, a ja nie mogę stać przy garach

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zadzwoniłam do allianz. Czekam aż mi coś umówią w ramach pakietu.
Na IP nie chcę, bo zwykle to zajmuje 4-6 h... Wolę konkretną godzinę w jakiejś przychodni.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy możliwe jest, żebym dopiero teraz została pokarana ciążowymi mdłościami? Dziś mam 12tc5dzień wg OM, a wczorajszy powrót spod Warszawy będę wspominać bardzo źle:/ wszystkie Orleny moje. Dzisiaj też musiałam oddać wmeczonego banana. Nie jadłam nic innego niż mąż i moja mama, więc małe ryzyko zatrucia, a temperatury też nie mam. Nie wiem co jest grane, ale mamy jutro gości, a ja nie mogę stać przy garach

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zlapalam jelitowke.Duzo wirusow w powietrzu.Moze cos Ci zaszkodzilo?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czy możliwe jest, żebym dopiero teraz została pokarana ciążowymi mdłościami? Dziś mam 12tc5dzień wg OM, a wczorajszy powrót spod Warszawy będę wspominać bardzo źle:/ wszystkie Orleny moje. Dzisiaj też musiałam oddać wmeczonego banana. Nie jadłam nic innego niż mąż i moja mama, więc małe ryzyko zatrucia, a temperatury też nie mam. Nie wiem co jest grane, ale mamy jutro gości, a ja nie mogę stać przy garach

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Ja cały pierwszy trymestr czułam się dobrze jeżeli chodzi o mdłości, nie wymiotowałam też a w 13 tc miałam kilka dni gdzie mdliło mnie od wszystkiego i 2 razy zwymiotowałam. Teraz 14 tc i znowu jest ok :)
 
Do góry