reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mam pytanie zupełnie z innej beczki chyba ten wątek nie był poruszany na forum..czy któraś z was miała w poprzednich ciaza ch wykonywana amniopunkcje?

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej troche mnie nie bylo, choroba mi daje we znaki. Kaszle jak gruzlik, wymiotuje jak bulimik. Jedno z drugim lubi sie laczyc.

Dziw mam werwe do sprzatania tylko ze godzina w pol do 3 a ja leze :D

Arya- jest mozliwe zeby tsh bylo ok a mimo to miec problemy z tarczyca? Bardzo ostatnio przytylam i w sumie tsh robilam dwa razy i bylo ok ale czasami juz sama nie wiem czy nie ma tarczyca nie ma u mnie jakiegos wplywu, rosne non stop chyba.
Drugi podejrzany to leki na nerwice chociaz lekarz zapewnial ze od nich nie tyje, a ja wlasnie tyje od momentu jak zaczelam je brac.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli coś podejrzewasz z tarczycą zrób dodatkowe badania z krwi ft4 ft3 przeciwciała dodatkowo usg tarczycy i już będzie wszystko wiadomo. U moich dzieci tak jest że tsh w normie się mieści ale zrobiłam im usg i najstarszy ma guzki a młodszy ma powiększoną
 
Ja mam ujemne libido, więc seksu tyle, co kot napłakał.

Ale poprzednio mój mąż wytrzymał rok przerwy (nie mieliśmy żadnego szlabanu, ale czułam silny ból, choć gin nie znalazł przyczyny), więc teraz też da radę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U nas podobnie, narazie szlaban :)

A przerwę mielismy też długa bo ponad rok. W końcówce ciąży byłam jak wieloryb i nie chciałam a po porodzie strach i straszny ból. Ginekolog( mężczyzna) jak byłam na a wizycie kontrolnej 6 tygodniu po porodzie krzyczał na mnie że czemu jeszcze się z mężem nie kochalam !!! Nie będę opowiadać ze szczególaami ale zostałam źle zszyta i Dopiero wizyta u innego specjalisty mi pomogla. Ponad 8 miesięcy po porodzie przeżywaliśmy swój "pierwszy raz"bez bólu i strachu ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie uwierzycie ale blisko mnie nie ma zadnego pilatesu dla kobiet:(Wogole ciezko z zajeciami dla kobiet.Raz w tygodniu jesli juz i to w dzien kiedy mi kompletnie nie pasuje.
U nas dzisiaj pasukdnie zimno i pada :(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez obawiam się infekcji i jakoś nie jestem przekonana do basenu chociaż pewnie z czasem kiedy brzuszek coraz większy to fajnie takie odciążenie w wodzie[emoji5] a zajęcia do kobiet w ciąży brzmią fajnie,ciekawe na czym polegają. .ja nadal pracuje ale przydałoby mi się więcej ruchu,obawiam się ze będę ociezala..

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie pracuje od samego prawie poczatku i nie wracam juz. Brakuje mi ruchu bardzo:(
Czytalam ze mozna dopochwowo lactivaginal ale zobaczymy co powie lekarz w poniedzialek.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie pracuje od samego prawie poczatku i nie wracam juz. Brakuje mi ruchu bardzo:(
Czytalam ze mozna dopochwowo lactivaginal ale zobaczymy co powie lekarz w poniedzialek.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja planuje od stycznia iść na zwolnienie i mam plan spacerować jak najwięcej żeby nie leżeć ciągle na kanapie w domu ale zobaczymy jak to będzie, czy na planach się nie skonczy[emoji14]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny poleccie jakis dobry termometr, najlepiej do ucha. Mam jakies gowno bezdotykowe do czola i jak mierze to temp jest zawsze inna. Gowno takie jakiego swiat nie widzial. Zuza miala przed wczoraj stan podgoraczkowy. W zeszlym tyg tez 3 dni pod rzad miala. I sie martwie bo innych objawow nie ma. A jak mierze jej temp to raz ma 37.0 a za 10 sekund znow mierze i ma 36.7 i to wina termometra bo zalezy jak daleko trzymam go od czola. Zreszta co tu sie rozpisywac.

Prosze dajcie namiar na dobry termometr bo mnie szlag trafi.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny poleccie jakis dobry termometr, najlepiej do ucha. Mam jakies gowno bezdotykowe do czola i jak mierze to temp jest zawsze inna. Gowno takie jakiego swiat nie widzial. Zuza miala przed wczoraj stan podgoraczkowy. W zeszlym tyg tez 3 dni pod rzad miala. I sie martwie bo innych objawow nie ma. A jak mierze jej temp to raz ma 37.0 a za 10 sekund znow mierze i ma 36.7 i to wina termometra bo zalezy jak daleko trzymam go od czola. Zreszta co tu sie rozpisywac.

Prosze dajcie namiar na dobry termometr bo mnie szlag trafi.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nadal uzywam nadal rteciowego jak chce dokladnie zmierzyć temp, np w czasie owulacji [emoji23] najlepszy. Szkoda ze juz takich nie produkuja.

Ja kupilam w lidlu do ucha sanitas i jest w porządku. Czasem sie rozni temp o jedną czy dwie kreski ale mysle ze tak mega wazne to nie jest. Jak się ma goraczke to jedna kreska nie robi roznicy...


Uzywam go kilka miesiecy i jestem zadowolona. I kosztowal nieduzo bo ok 50 zl
1477062071-1d1mld.jpeg


 
Ja nadal uzywam nadal rteciowego jak chce dokladnie zmierzyć temp, np w czasie owulacji [emoji23] najlepszy. Szkoda ze juz takich nie produkuja.

Ja kupilam w lidlu do ucha sanitas i jest w porządku. Czasem sie rozni temp o jedną czy dwie kreski ale mysle ze tak mega wazne to nie jest. Jak się ma goraczke to jedna kreska nie robi roznicy...


Uzywam go kilka miesiecy i jestem zadowolona. I kosztowal nieduzo bo ok 50 zl
1477062071-1d1mld.jpeg


Rtęciowe spokojnie można dostać na allegro tyle że już nie kosztują kilka złotych teraz to kilkanaście ;)
 
reklama
Do góry