reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Napisaliście, że kilka dziewczyn ma termin na 27 kwietnia, no więc wg gina ja też. Choć ja wyznaczylam go na 1 maja. I tak pewnie urodzę w marcu. Oby nie 20, bo to dzień urodzin T.
W sobotę mój syn prd.będzie wyprowadzal pilkarzy Odry Opole :) (pochwalę się)

Chwal się, chwal :) Gratulacje dla synka! :)

Ej, ze wyskocze z innym tematem.. Jak u Was hmm noo z pozyciem? Ktoras cos? Ja nic. Kilka razy snily mi sie jakies pikantniejsze sny i za kazdym razem budzil mnie ogromny bol macicy.. Skurcze? Nie wiem ile moj Luby zniesie - bo juz widze, ze Go nosi.. Ale nie naciska chwala Mu za to. Pewnie i tak porzygalabym sie w polowie :p A jak tam u Was z tematem?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

U nas do pierwszego USG szlaban był, bo jakoś nie mogłam się przełamać. Teraz już wszystko wróciło do normy, tylko doznania inne, lepsze, bym powiedziała :D

Dziewczyny co myslicie o basenie 3x w tyg.Wyprwiam mloda do szkoly i mam czas do 11.Mysle o basenie pn,sr,pt.Jesli lekarz sie zgodzi to dobry pomysl??Ktoras z mam chodzila??Ide dzisiaj do dietetyczki:)Ciekawe jaka bedzie i co mi przygotuje.Jak mi walnie diete nie indywidualna tylko z komputera to ja walne w czaszke:)A ze nie jem duzo rzeczy to bedzie miec trudno jadlospis do ulozenia:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jakoś nie bardzo jestem przekonanie do basenów w ciąży. Wiem, że super sposób na odciążenie kręgosłupa, mięśnie, relaks, ale prawdopodobieństwo złapania jakiejś infekcji paraliżuje mnie przed tym. Ja chyba jednak wybiorę jogę i pilates dla ciężarnych one dodatkowo przygotowują ciało/mięśnie do porodu.

Ja myślałam o kojcu Motherhood. Kupiony kiedyś wałek rozwalił się po roku. Liczę, że ten będzie trwalszy. Jak się sprawdzi, kupię motylki do karmienia lub coś w tym stylu.
Mam rogala z Motherhood i z czystym sumieniem mogę polecić, tak jak ich fasolkę do karmienia (tez mam). Dodatkowym plusem jest to, że można kupić do nich dodatkowe poszewki i je prać. To przy noworodkach dość ważne :D

Witajcie chciałabym dołączyc do Waszej grupy☺Jestem w 12tyg ,to moja pierwsza ciąża.obserwuje grupę juz od kilku tygodni☺

Cześć

Hej ;) mnie mdłości i wymioty dalej męczą, a dziś zaczęłam 13 tydzień,mam nadzieję że już trochę odpuszczą bo mam dość ....
Też myślę nad zakupem poduchy, znajoma polecala mi cebuszke ale zastanawiam się nad innymi w kształcie litery C. Może jakieś r.ady , na co zwracać uwagę ?



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja polecam Link do: Kojec Motherhood | Motherhood
 
reklama
Dobra, pora ruszyć do przedszkola. O 16.00 genetyk, o 17.30 trening na drugim końcu miasta, a jedziemy mzk, bo ja nienawidzę jeździć z T.samochodem. Do później!
 
Bedzie wszystko dobrze!!! Jedna kolezanka mi kiedys powiedziala, ze ciaze po poronieniu juz nie sa tak "beztroskie". Ze nawet jak sie mowi, ze "jak wszystko bedzie dobrze.." to dla nas ma to juz nieco inne znaczenie - bo wiemy jak to jest. Glowa do gory!!! I licze na Wasza kontrybucje w 2017 rocznik :p

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja tak bardzo chcialam maj:p teraz nam juz zostal koniec roku;)
 
Ja mam ujemne libido, więc seksu tyle, co kot napłakał.

Ale poprzednio mój mąż wytrzymał rok przerwy (nie mieliśmy żadnego szlabanu, ale czułam silny ból, choć gin nie znalazł przyczyny), więc teraz też da radę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wogole juz jest jakby ciut lepiej w tym 12tyg -mdłości jakby nieco rzadziej ,nadwrażliwość na zapachy jest ale z tym to pewnie będę się męczyć do końca[emoji14]wogole najgorzej było we wrześniu - początki masakrycznie. .teraz juz tylko lepiej [emoji3]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Styczniowka82, tarczyca nie jest przeszkodą do zajścia w ciążę. Ja mam niedoczynność z hashimoto. Walczę z nią ponad 20 lat i tak będzie do śmierci. Wyniki tsh i f4 mam zawsze okropne. Ale cuda się zdarzają ;) . Nie planowałam tej ciąży tak szybko a zaszlam w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek anty. Miałam akurat robione badanie tsh i wynik 5.20!! Endokrynolog powiedział, że nie mam szans na ciążę z takim tsh i kurczacą się tarczycą. Najpierw kilka miesięcy zbijamy tsh i regulujemy a później starania. A na koniec dodał ale cuda się zdarzają:-) :). Więc jak zaszlam w ciążę to zastanawiałam się czy mam iść z reklamacją hihi:D.
Jeśli chcesz jeszcze jedno dziecko to nie ma przeszkód z tarczycą. Trzeba sprawdzać regularnie poziom tsh i ft4 i regulować tabletkami. Powodzenia kochana :)
Dokładnie, moja kumpela też ma niedoczynność i haszimoto. Zaszła w pierwszym cyklu, teraz oprócz gina odwiedza endokrynologa, bierze jakieś leki. Poczekajcie z decyzją, sama przyjdzie ;)

Ja basenu też nie lubię, wiem, że zdrowy, ale ja od razu złapałabym infekcję, no i brzydzę się szatni, prysznica,f uu jakoś basen mnie odpycha.
Za to chcę zapisać się na zajęcia dla kobiet w ciąży. Zacznę od listopada, po wizycie, zapytam lekarki czy mogę.
 
Tez obawiam się infekcji i jakoś nie jestem przekonana do basenu chociaż pewnie z czasem kiedy brzuszek coraz większy to fajnie takie odciążenie w wodzie[emoji5] a zajęcia do kobiet w ciąży brzmią fajnie,ciekawe na czym polegają. .ja nadal pracuje ale przydałoby mi się więcej ruchu,obawiam się ze będę ociezala..

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej troche mnie nie bylo, choroba mi daje we znaki. Kaszle jak gruzlik, wymiotuje jak bulimik. Jedno z drugim lubi sie laczyc.

Dziw mam werwe do sprzatania tylko ze godzina w pol do 3 a ja leze :D

Arya- jest mozliwe zeby tsh bylo ok a mimo to miec problemy z tarczyca? Bardzo ostatnio przytylam i w sumie tsh robilam dwa razy i bylo ok ale czasami juz sama nie wiem czy nie ma tarczyca nie ma u mnie jakiegos wplywu, rosne non stop chyba.
Drugi podejrzany to leki na nerwice chociaz lekarz zapewnial ze od nich nie tyje, a ja wlasnie tyje od momentu jak zaczelam je brac.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry