reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Bylam po wyniki w laboratorium i przy okazji poszłam zarejestrować się do kardiologa. Najwczesniejszy termin na marzec. Hehehe :D pani z rejestracji wysłała mnie do pana, który dzisiaj przyjmował i zapisał mnie na echo serca 26 X, a wizyta u niego dzień pozniej. Na dzien dzisiejszy jego zapecenia to wyeliminować ze swojej kuchni sól. ALE CAŁKOWICIE!! przecież jak mozna jeść zupę bez soli, albo w ogóle cokolwiek bez soli? Chce mi się płakać :(
Oj z tymi terminami. Przy nadcisnieniu trzeba wyeliminować sól całkowicie. Moja córka ma zalecenie od kardiologa żeby dużo solić bo przy jej wadzie serca jest ważne żeby ciśnienie miała wyższe i zatrzymywała wodę w organizmie

Ja mam problem z akceptacja swoich slabych ston i nie widze u siebie atutow:( jak widze te insta matki na dwa dni przed porodem wysprzatanym na blysk mieszkaniu,bez opuchlizny na twarzy,piekny makijaż z conajmniej 2 warstw.Wszystko zajeb... skompletowane.Nawet pielucha pasuje do smoczka to nie wiem czy ze mna jest cos nie tak czy one sa takie "sztuczne"


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie ma idealnych ludzi. Znam takie panie co wszystko idealnie na zdjęciach, a ich życie niestety odbiega od ideału. Ludzie teraz wszystko robią na pokaz. Masz wiele dobrych cech i mocnych stron tylko ty bardzoej skupiasz się na niedoskonałościach, które być może nie są takie złe

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dzisiaj dziewczyny zaliczyłam pierwsze wymioty.. kilka dni nie miałam już mdłości a tu od wczoraj mnie dopadło, że nie mogę funkcjonować. A jutro mam spotkanie z przyjaciółkami. Wszystkie się zjeżdżamy z całej PL do Trójmiasta i tak się cieszyłam, że będę mieć w końcu siłę a tu dupa:(
 
Dobrze Ci to zrobi:)Ja tez staram sie unikac.Dodawaj wiecej ziol i natutalnych przypraw:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jagi i co, jak robisz zupę to dajesz zioła? I ma smak? Ja jestem nauczona na bardzo słone jedzenie, ja nie wyobrazam sobie zjeść kanapki z pomidorem bez soli, albo nieslonego spaghetti, ziemniaków, ryżu, warzyw. Przeanalizowałam to i stwierdziłam, ze nic nie będę jadła. Tylko płatki z mlekiem. Do wszystkich moich obiadów jest potrzebna sól, dużo soli :(
 
Dziewczynki, Jeszcze nie czytałam co pisalyscie,to zaraz :-) dziadzia ładnie fikala na usg, pani doktor pokazała wszystkie paluszki itp, przeziernosc powiedziała że wygląda dobrze, ale mimo wszystko jeśli chce mogę zrobić to badanie prenatalne, tylko że dzwoniłam w dwa miejsca w Poznaniu i już za późno dla mnie :-/

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki, Jeszcze nie czytałam co pisalyscie,to zaraz :-) dziadzia ładnie fikala na usg, pani doktor pokazała wszystkie paluszki itp, przeziernosc powiedziała że wygląda dobrze, ale mimo wszystko jeśli chce mogę zrobić to badanie prenatalne, tylko że dzwoniłam w dwa miejsca w Poznaniu i już za późno dla mnie :-/

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Czemu za późno, jesteś przecież dopiero w 11 tc? Ja co prawda nie robię tych z krwi skoro przeziernosc wyszla dobrze ale wiem, że wiele miejsc w Poznaniu robi, podzwoń może się uda :)
 
Dziewczynki, Jeszcze nie czytałam co pisalyscie,to zaraz :-) dziadzia ładnie fikala na usg, pani doktor pokazała wszystkie paluszki itp, przeziernosc powiedziała że wygląda dobrze, ale mimo wszystko jeśli chce mogę zrobić to badanie prenatalne, tylko że dzwoniłam w dwa miejsca w Poznaniu i już za późno dla mnie :-/

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję. Ja będę miała robione badanie dopiero jak skończę 12 tydzień

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale mi chodzi o dom bez pyłku, codziennie obiad 2 daniowy i do tego dziecko nieskazitelne jak prosto z wybiegu Prady. Takie co chyba kupki na tęczowo robi :-)

I rzyga też tęczą...

Dziewczynki, Jeszcze nie czytałam co pisalyscie,to zaraz :-) dziadzia ładnie fikala na usg, pani doktor pokazała wszystkie paluszki itp, przeziernosc powiedziała że wygląda dobrze, ale mimo wszystko jeśli chce mogę zrobić to badanie prenatalne, tylko że dzwoniłam w dwa miejsca w Poznaniu i już za późno dla mnie :-/

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Dlaczego za późno? w sensie za późna godzina czy jak?

Rany jak mi niedobrze (wiem, powtarzam się) stałam chwilę p rejestracji do lekarza z dzieckiem i jakbym jeszcze trochę postała to bym normalnie zemdlała.

Nie wiem co na obiad zrobić. Coś co się szybko robi, wymaga niewielu składników i jest dobre. I nie trzeba stać przy kuchence długo. Jakieś propozycje?
 
Do góry