reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Furagina w drugim trymestrze już spoko. Mi lekarz zalecił w pierwszej ciąży.

A teraz to raczej sok z żurawiny, ale taki prawdziwy, bo syropy, tabletki i suszona, to prawie sam cukier. Żurawiny tam tyle co kot napłakał.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie mdłości strasznie męczą.
Wymiotów nie miałam ani razu, ale mdłości to koszmar. [emoji17]
I siły nie mam na nic.


U mnie płeć było widać dopiero na połówkowym usg.

Stopa faktycznie duża.
Ja noszę 36/37. [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No duza jak na 10 latke a do najwyzszych w klasie nie nalezy ale duzo dziewczynek w klasie ma 37/38.Chlopcy maja od 38/39 masakra jakaś.
Ja sama mam 40 a maz 44.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tam wszystko ! Piore w pralce [emoji23] wychodze z zalozenia ze jak cos nie przezyje prania to tej rzeczy nie potrzebuje [emoji23]

Mam podobnie. Jak coś jest do prania chemicznego albo trzeba prasować to i tak będzie leżało w szafie i czekało na zmiłowanie, więc lepiej mieć te kasę w portfelu :-).

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oo dziewczyny kiedy ten pierwszy trymestr się skończy.. Mdłości mnie męczą, nie wymiotuje ale mnie męczą, nie codziennie i nie z taką samą siła ale jednak są. W ogóle dzisiaj mam jakiegoś doła, mąż w pracy, synek niedobry a ja siedzę pod kocem i płacze..przed chwila skończyłam sprzątać potluczona lampkę nocna która zbil syn, a wchodzę do pokoju patrze lampka w kawałkach a synek mówi mammooo nic się nie stało, jutro kupimy tacie nowa.. mam dość a jeszcze przede mną usypianie a ostatnio to jakaś masakra. Niech ten dzień się już skonczy
 
Oo dziewczyny kiedy ten pierwszy trymestr się skończy.. Mdłości mnie męczą, nie wymiotuje ale mnie męczą, nie codziennie i nie z taką samą siła ale jednak są. W ogóle dzisiaj mam jakiegoś doła, mąż w pracy, synek niedobry a ja siedzę pod kocem i płacze..przed chwila skończyłam sprzątać potluczona lampkę nocna która zbil syn, a wchodzę do pokoju patrze lampka w kawałkach a synek mówi mammooo nic się nie stało, jutro kupimy tacie nowa.. mam dość a jeszcze przede mną usypianie a ostatnio to jakaś masakra. Niech ten dzień się już skonczy

Już bliżej końca dnia.
Ja od 3 w nocy nie śpię bo syna bolał brzuch i kazał sobie masować. Po czym usnal u nas. Niestety kopał mnie nawet po głowie i do 6 bez snu, a o 6 wstał. Ja padam na twarz
 
Już bliżej końca dnia.
Ja od 3 w nocy nie śpię bo syna bolał brzuch i kazał sobie masować. Po czym usnal u nas. Niestety kopał mnie nawet po głowie i do 6 bez snu, a o 6 wstał. Ja padam na twarz
Ja mam synów 11 i 10 lat i są samoobsługowi. Młodszy czasem pomoże mamie, starszy tylko jak ma interes.
Ale pamiętam czasy spania w łóżku u mamusi i ciągłego wiercenia się i to dwóch na raz:-p
 
Ja tam wszystko ! Piore w pralce [emoji23] wychodze z zalozenia ze jak cos nie przezyje prania to tej rzeczy nie potrzebuje [emoji23]

Nie zwrocilam uwagi na sposob czyszczenia a teraz to bede robic przy zakupie:)Na swoje puchowki zbierałam trochę bo moje wymarzone byly:)i teraz jakbym je sobie nie daj Boże zniszczyla to bym byla zla na siebie.Ale juz teraz nauczkę mam.
Corki z zary wypralam z pileczkami z zamiarem dania dla corki kolezanki i z zimowej zrobila sie letnia.Caly ten puch sie zbil i poszedl na dol.Normalnie jak wiosenna kurtka sie zrobila.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No duza jak na 10 latke a do najwyzszych w klasie nie nalezy ale duzo dziewczynek w klasie ma 37/38.Chlopcy maja od 38/39 masakra jakaś.
Ja sama mam 40 a maz 44.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w 2 klasie podstawówki miałam 38 i w tamtych czasach to był mega problem z kupnem butów. Byłam chuda jak patyk, wszystkie buty za szerokie. A pamietam, ze komunijne miałam jakieś przymałe, a to były największe w całym mieście. Zaraz w poniedziałek Mama kupiła mi nowe czeszki i w nich przesmigałam cały biały tydzień. Stopa zatrzymała się na 41, a w sportowych 42. Na szczęście teraz nie są tak trudno dostępne :D
 
Do góry