reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Nie wiem. Widocznie ich to nie rusza.

Za to w zaawansowanej ciąży faktycznie pielęgniarki wybierają ciężarne z kolejki i nie trzeba stać.

Ja jeszcze badań nie robiłam.
Chyba będę jechać na drugi koniec miasta z tymi pierwszymi.
Bo u mnie ostatnio nie chcieli uznać skierowania od innego prywatnego lekarza (dwie kliniki, które mam w pakiecie ubezpieczenia, ale od siebie niezależne).
Będę musiała tu znów iść do gina i dostać kartę ciąży, żeby mi chcieli robić badania od mojego lekarza z innej kliniki.
Takie pokrecone to wszystko.
A że ginekolog tutaj to konował, to jakoś mi się nie spieszy..
Trudno. [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie można wejść bez kolejki tylko w widocznej ciąży.
Na wczesnym etapie nie można.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie wpuszczają, bo ciąża to ciąża. Przed pójściem do punktu pobrać trzeba iść do rejestracji i tam pytają czy jestem w ciąży, mówię tak i wchodzę bez kolejki ;)

Byłam w pracy :) ależ te moje 4 latki urosły przez miesiąc :))) fajnie było je odwiedzić. Pytały się czy już urodziłam i wróciłam do pracy :) słodziaki :) Dzisiaj dzień nauczyciela, nawet od dyrekcji dostałam kwiaty haha
 
Hej,czy ktoras z mamusiek robila juz test obciazenia glukoza?W tei chwili to nie wyobrazam sobie tego badania.Na sama mysl na slodkie robi mi sie niedobrze:(
Dzisiaj rozerwal mi sie kosz na smieci.Sprzatalam z recznikiem na glowie bo inaczej sie nie dalo:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam to samo z zapachami, kosz na śmieci i zmywarka bywają koszmarem....:p
Glukozę to się jakoś chyba w połowie robi nie?
 
Hej ! jestem nowa :) mam termin na 27.05. :) witam wszystkie obecne i przyszłe mamy :D jakoś razem to wszystko przetrwamy :) też jestem przedszkolanką, ale póki co aktywną. Wszystko ok wiec nie chce odbierać sobie tej przyjemności i będę pracować :D

może jej glukoza wysoka wyszła przy badaniu i ma podejrzenie cukrzycy...
 
Prawidłowo obciążenie glukoza robi się około 20 tygodnia. Dziewczyny a co to za badanie to allo o którym piszecie? Ja tego nie robiłam ani w pierwszej ciąży, ani teraz mi nie zlecal nigdy też o nim nie słyszałam.
 
reklama
Hej ! jestem nowa :) mam termin na 27.05. :) witam wszystkie obecne i przyszłe mamy :D jakoś razem to wszystko przetrwamy :) też jestem przedszkolanką, ale póki co aktywną. Wszystko ok wiec nie chce odbierać sobie tej przyjemności i będę pracować :D

może jej glukoza wysoka wyszła przy badaniu i ma podejrzenie cukrzycy...
Witam koleżankę po fachu :) Ja jednak zrezygnowałam z pracy, przede wszystkim ze względu na choroby dzieci.

Dzisiaj czuję się bardzo dobrze, zero mdłości od rana i energii jakoś więcej :) Czy to już piękne uroki II trymestru? Mam nadzieję :) Jutro zaczynam 12 tc :)
 
Do góry