reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Chciałam się przywitać :) Co prawda dopiero dziś zobaczyłam 2 krechy (38dc) i sporo jeszcze do potwierdzenia.. ale wg daty ostatniej @, termin mamy na 28.05. Dodam jeszcze, że po terminie 2 (ok 3 dni) na teście była jedna kreska. Myślałam, że to po prostu dłuższa obsuwka. Raz mi się zdarzyło w tym roku mieć cykl 33 dniowy.. *.* Jednak @ nie przychodziła.. kolejny test już nie pozostawia żadnych wątpliwości!
Jutro mam wizytę u gina i zobaczymy co tam wypatrzy.. Mam tylko nadzieję, że jeśli faktycznie jestem w ciąży, to wszystko w porządku z moim maleństwem. Raczej się nie spodziewałam.. a teraz się martwię wspominając spotkania przy % i leki na przeziebienie w ostatnim czasie..

miłego wieczorku ! :)
 
reklama
Dziewczyny ja też w 2 ciąży :) 1dała mi się ostro we znaki, wymioty do 18 tygodnia... jadłam tylko krakersy, banany lub chleb z masłem,nic więcej mój organizm nie przyjmowal. Oprócz tego bezsenność, dziwny posmak w ustach i mega zgaga.....

A teraz podobnie choć liczę na to ze mdłości i wymioty odpuszczą, schudłam już 2,5 kg, ale najgorsze to brak sił żeby zajmować się moim brzdąc :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bylam dzis na pierwszej wizycie. Zarodek jest, serduszko tez. Entuzjazmu brak, bo gina zmartwilo to a'la plamienie, czyli jasnobrazowy śluz. Dal luteine. Nie przepisał badan. Kazał przyjść za trzy tyg i jak będzie ok, to wtedy przepisze :( no i mam odstawić synka żeby brać ta luteine.
Jakies to wszystko dołujące :(

To samo u mnie. Badania przepisze jak za dwa tygodnie będzie wszystko dobrze. Ciesz się że serduszko bije, a reszta się jakoś ułoży.

Co do cesarki to ja juz mam głęboko zakodowany strach przed sn. Po tym co przeżyłam jak pomyślę że miałoby się powtórzyć to czuję wręcz panikę

Karotka trzymam kciuki

Delli witaj

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry

U mnie jakies brazowe plamienie wczoraj sie pokazalo, dzis zadzwonie do lekarza. wzielam luteine bo przy pierwszej ciazy tez przed poczatkiem 7 tyg.tak mialam, dostalam luteine bo na Duphaston mnie odrzucalo.na razie nie panikuje...
 
Witajcie :)
Nie moge spac lekko brzuch boli a pieris gorace i olbrzymie jakby mialy eksplodowac masakra.
W nocy bylo mi tak goraco jak nigdy az mnie stopy palily :(
Dzis mam wizyte i ogromny stres eh pewnie dlatego brak snu :(
I tak samo moja gin mowila ze dopiero dzis karta ciazy i badania.

Tajchi najwazniejsze nie panikowac bardzo dobrze ze masz luteine
Ja juz koncze opakowanie. Tak zapobiegawczo dostalam ale jednak.

Czuje delikatnie brzuch juz nie tak jak na miesiaczke tylko tak inaczej nie wiem czy przy luteinie powinnien wogole bolec??

A co do porodu mimo tego ze nie rodzilam bardzo boje sie sn ale z tego co piszecie cesarka wcale nie lepsza hihi no coz zalezy jak sie dzidzius ulozy.
 
Ja miałam 24 w pierwszej ciąży, teraz mam 28. I czuje różnice w samopoczuciu. Nie wiem czy już jestem na tyle starsza abym odczuwała taka różnice. Uważam że to od ciąży zależy. Niekiedy 2 ciążę bywają lżejsze. Znam takie przypadki. Nawet mój mąż zauważył ze poprzednio nie miałam takiego samopoczucia.
W takim samym wieku miałyśmy pierwsze dziecko i będziemy mieć drugie[emoji5]. Ja teraz też gorzej się czuję [emoji52]ciągle mi niedobrze. W pierwszej ciąży pamietam ze tylko rano się tak czułam. A teraz cały dzień.
 
A mi nic nie dolega w tej ciazy :):) to jest cos pieknego. poprzednia byla starszna wymioty, bole brzucha, obolale piersi, ze az dotknac nie szlo...zachcianki na ostre potrawy...teraz luzik jem jak jadlam zapachy jesszcze mnie nie draznia;);)
 
Serio:)A ja 10 lat temu corke:)Kochana dawaj szampana :)Swoja droga ciekawa jestem jak bedziemy spedzac tegorocznego sylwestra?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie pozostaje opcja Piccollo :-)
I jak mi śpiączka nie przejdzie to w łóżeczku, bo teraz po 20 chodzę spać i w ciągu dnia godzinna drzemka. Jestem jak ten suseł:-) :)
 
reklama
Kuźwa, naczytalam się rano o moim typie ciąży (jedmokosmowkowa, dwuowodniowa) i się stresuję. :(
Wiedziałam o zepole podkradania, ale żeby to tak czesto...? shit. Do tego jakieś szpitale o drugim stopniu referencyjnosci, jakieś czeste hospitalizacje. Przecież ja zeswiruje po 3 dniach takiego pobytu :(
 
Do góry