reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Jeju czy ja mam najmlodsza ciaze czy ktoras ma mlodsza, bo ja mam wg Om 5w6d a wszystkie widze starsze.

Mega zmeczona jestem i wczoraj tez, ale nie daje za wygrana, troche sprzatnelam chalupe, wstawilam pranie, zrobilam sobie henne i regulacje brwi i mysle czy pazurow nie zrobic chociaz u nog. Na szczescie mam zupke ogorkowa wczorajsza to gotowanie mi odpadlo, tylko do sklepu musimy isc jeszcze...


Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam dziś dokładnie 5t6d. Pierwsza wizyta 4.10 już nie mogę się doczekać jeszcze tydzien[emoji5]

Jeśli chodzi o grupę zamkniętą to również jestem przeciw. Tu jest fajnie, cały czas dołączają dziewczyny. Ale jak uważacie...
 
Hello,

Staram się ograniczyć internet, dlatego tu nie zaglądam. Muszę się oderwać od forum i Facebooka, bo inaczej mi brakuje czasu i siły dla syna. Jestem teraz strasznie śpiąca i zmęczona. Całymi dniami.


Byłam dziś u lekarza.
Pierwsza wizyta. 6t i4d.
Było już serduszko. [emoji4]

Niestety mam też wielką torbiel na jajniku. [emoji17]
Muszę zrobić w szpitalu kolejne usg, u kogoś kto ma większe doświadczenie z takimi sprawami.
Teoretycznie powinno to nie być nic groźnego i powinno się samo wchlonąć. Ale...
Trochę się martwię.
Ale ważne, że dziecko żyje.
Ostatnio już na tym etapie było po ciąży...



Vivid,
Są bezalkoholowe szampany i wina. Dla dorosłych. Tylko drogie, zwłaszcza po odliczeniu kosztów kuriera..


Witam nowe mamy! [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy któraś z was miała kiedyś zaburzenia widzenia? Takie jakby mroczki przed oczami, takie kółka rozmazane? Ja dzisiaj miałam coś takiego. Trwało to kilka minut i ustąpiło samoistnie ale poważnie mnie przestraszyło. Te mroczki rozmazywały mi obraz. Ja kiedyś miałam już coś takiego i z tego co sobie przypominam było to w poprzedniej ciąży kilka razy (więc już dawno). Zbagatelizowałam to, bo to przeszło jak i teraz, nie trwało długo, nie mam bólów głowy ani innych nieprzyjemnych objawów. Ale mimo wszystko zdenerwowało mnie to.
Ktoś się spotkał z czymś takim? Chyba pójdę do okulisty bo naczytałam się o poważnych chorobach.
Kbito nie nakręcaj sie. Takie mroczki i kółka to zupełnie coś normalnego , a w ciąży to tym bardziej. Każdy to ma i to nic niegroźnego :blink: Mowie ci to ja, do nie dawna mistrzyni wyszukiwania sobie chorób, chora na tylko jedną chorobe- nerwice :-p

A tak apropo , zrobiłam sobie pazurki, tips plus żel i hybryda, a w sumie to nie wiem, można czy nie w ciąży? Na necie jest napisane że można i że nieszkodliwe, ale sama nie wiem..... Ogólnie jestem przyszłą kosmetyczką i od października miałam zacząć pracę w salonie. Ktoś pokrzyzował mi plany :cool2: Ale ok, wybaczam :-p
Tylko mnie te paznokcie trapią, a pewno składy czy żelu, czy kleju czy cleanera nie są jakieś rewelacyjne, ale czy jednorazowe uzycie , tzn. raz na jakis czas ma wplyw na dziecko?
 
Mam pytanko do tych ktore nie pierwszy raz beda mamami, uzywalyscie jakis kosmetyków do biustu i brodawek? Dziś zauważyłam ze mi skóra schodzi z brodawek, nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzalo i nigdy nie używałam kosmetyków do biustu.

 
Dziewczyny czy osoba ktora nie ma podstaw do diety cukrzycowej moze ja stosowac aby uniknac nadmiernego przybrania na wadze?Od 4 tygodni duzo lezę i odpczywam.Z bardzo intenstwnej pracy i sporej dawki ruchu praktycznie spadla aktywnosc do 0.Boje sie ze z tendencja do nadwagi oraz ze nie wroce juz do pracy przytyje za duzooooo wciazy.Odzywiam sie zdrowo,nie jem slodyczy ale samo siedzenien w domu to dla mnie duzo.Czy lepiej pojsc do dietetyczki po diete dla kobiet wciazy?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanko do tych ktore nie pierwszy raz beda mamami, uzywalyscie jakis kosmetyków do biustu i brodawek? Dziś zauważyłam ze mi skóra schodzi z brodawek, nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzalo i nigdy nie używałam kosmetyków do biustu.

Ja używałam maść z lanolina chyba z ziaji, kosztowała grosze a działała cuda :)



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Mamusie.
Zacznę od tego, że czytam Was praktycznie od początku, ale nie chciałam pisać, bo czekałam aż zobaczę serduszko mojego Maluszka.
Mam 25 lat, to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam w czerwcu tego roku, byłam w 8 tygodniu na USG i nie było widać akcji serca u Maleństwa, więc 30 czerwca miałam zabieg lyzeczkowania.
Teraz zaczął spóźniać mi się okres, zrobiłam 2 tygodnie temu betę - wyszło 1299. Na drugi dzień wizyta u lekarza, ale nie było jeszcze widać serduszka.
Dzisiaj miałam kolejną wizytę. Według OM 8 tydzień, wg USG 7w4d. I serduszko biło przepięknie. Popłakałam się podczas USG, gdy zobaczyłam jak pulsuje. Jestem najszczesliwszaaaaaaa!
 
Co do nocnych wędrówek do toalety u mnie zdarzają sie tak ok 3 :( I czasami nawet muszę zajrzeć do kuchni bo inaczej nie zasne :) krakersy lub banany idą w ruch....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie ma to jak mdłości "poranne" - prawie już spałam, zrobiło mi się niedobrze i musiałam biec przytulić kibelek. W ogóle co za ironia, cały tydzień czułam się fatalnie i było mi bardzo niedobrze, ale ani razu nie zwymiotowałam, a dzisiaj w końcu poczułam się lepiej po raz pierwszy od tygodnia. No i dosłownie w jednej sekundzie zrobiło mi się niedobrze... Witaminki, które połknęłam pół godziny wcześniej pewnie szlag trafił, ale boję się łykać teraz kolejną tabletkę...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry