reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej dziewczyny, jestem pierwszy raz na tym forum i również będę mamusią majową ( jestem w 6 tygodniu 3 dniu), byłam na pierwszej wizycie w 4 tygodniu i był pęcherzyk, teraz czekam na wizytę 11 października i liczę na serduszko. TP mam na 20 maj.

Hej! Też mam wstępny termin na 20 maja i drugą wizytę 11 października :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z was miała kiedyś zaburzenia widzenia? Takie jakby mroczki przed oczami, takie kółka rozmazane? Ja dzisiaj miałam coś takiego. Trwało to kilka minut i ustąpiło samoistnie ale poważnie mnie przestraszyło. Te mroczki rozmazywały mi obraz. Ja kiedyś miałam już coś takiego i z tego co sobie przypominam było to w poprzedniej ciąży kilka razy (więc już dawno). Zbagatelizowałam to, bo to przeszło jak i teraz, nie trwało długo, nie mam bólów głowy ani innych nieprzyjemnych objawów. Ale mimo wszystko zdenerwowało mnie to.
Ktoś się spotkał z czymś takim? Chyba pójdę do okulisty bo naczytałam się o poważnych chorobach.
 
Dziewczyny, czy któraś z was miała kiedyś zaburzenia widzenia? Takie jakby mroczki przed oczami, takie kółka rozmazane? Ja dzisiaj miałam coś takiego. Trwało to kilka minut i ustąpiło samoistnie ale poważnie mnie przestraszyło. Te mroczki rozmazywały mi obraz. Ja kiedyś miałam już coś takiego i z tego co sobie przypominam było to w poprzedniej ciąży kilka razy (więc już dawno). Zbagatelizowałam to, bo to przeszło jak i teraz, nie trwało długo, nie mam bólów głowy ani innych nieprzyjemnych objawów. Ale mimo wszystko zdenerwowało mnie to.
Ktoś się spotkał z czymś takim? Chyba pójdę do okulisty bo naczytałam się o poważnych chorobach.
Nic mi sie takiego nie przytrafilo wiec nic nie mogę Ci pomoc.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z was miała kiedyś zaburzenia widzenia? Takie jakby mroczki przed oczami, takie kółka rozmazane? Ja dzisiaj miałam coś takiego. Trwało to kilka minut i ustąpiło samoistnie ale poważnie mnie przestraszyło. Te mroczki rozmazywały mi obraz. Ja kiedyś miałam już coś takiego i z tego co sobie przypominam było to w poprzedniej ciąży kilka razy (więc już dawno). Zbagatelizowałam to, bo to przeszło jak i teraz, nie trwało długo, nie mam bólów głowy ani innych nieprzyjemnych objawów. Ale mimo wszystko zdenerwowało mnie to.
Ktoś się spotkał z czymś takim? Chyba pójdę do okulisty bo naczytałam się o poważnych chorobach.
Ja tak mam przy migrenowych bólach głowy

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry