reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam majowe mamy.
Postanowiłam dołączyć do Was. Test robiłam juz 1 wrzesnia i wyszedł pozytywny, badania bety potwierdzaly prawidlowy przyrost, jednak wizyte u ginekologa mialam wczoraj, lekarz potwierdzil pojedynczą ciąże i bijące serduszko. Powiedzial ze to 6 tydzien i 4 dzien i wyznaczyl termin na 11 maja, z miesiaczki wychodzil mi na kolo 6.
Jestem juz mamą córki z kwietnia 2014.
Mam 27 lat.
Mdłosci poki co brak, w pierwszej ciazy wogole nie mialam ich ani nie wymiotowałam, teraz mam nadzieje tez tego unikne :) Jedynie sennosc doskwiera i bez drzemki w dzien ciezko funkcjonowac.
 
reklama
Witam majowe mamy.
Postanowiłam dołączyć do Was. Test robiłam juz 1 wrzesnia i wyszedł pozytywny, badania bety potwierdzaly prawidlowy przyrost, jednak wizyte u ginekologa mialam wczoraj, lekarz potwierdzil pojedynczą ciąże i bijące serduszko. Powiedzial ze to 6 tydzien i 4 dzien i wyznaczyl termin na 11 maja, z miesiaczki wychodzil mi na kolo 6.
Jestem juz mamą córki z kwietnia 2014.
Mam 27 lat.
Mdłosci poki co brak, w pierwszej ciazy wogole nie mialam ich ani nie wymiotowałam, teraz mam nadzieje tez tego unikne :) Jedynie sennosc doskwiera i bez drzemki w dzien ciezko funkcjonowac.
Witaj:)Fajnie ze juz widzialas serduszko bo to zawsze ogromny stres przed :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Blaski7, kciuki zaciśnięte :)

yvonnka witaj :)

Z doświadczenia potwierdzam, że maj jest cudowny :) Spacery w przyjemnej temperaturze, unikamy zimowych ciuszków na początek, a ze zwykłymi i tak się trzeba nagimnastykować. Na zimę bobki siadają, raczkują, a na wiosnę zaczynają chodzić i w lato już biegają. Bardzo chciałam, żeby znów udał nam się maj i mieliśmy szczęście :)
 
Ja też mam dziś swoją pierwszą wizytę. Nie mogę się doczekać, co prawda u nas 5t6d wiec jakoś tak nie nastawiam się na serduszko ale pięknie by było już je usłyszeć, chyba bym poryczała się jak bóbr.

Maj to wymarzona pora <3


W ogóle 6 tydzień ( początek) to może być coś widać? a jak nie będzie widać to nie panikować że powinno już coś być widać? w ogole w którym tyg można się spodziewać już widocznego zarodka. Chyba ide pogrzebac w Zuzy usg i może cos mi się przypomni
 
Tez trzymam kciuki! Ja mam druga wizytę za tydzien i zacznę 9 tydzien mam nadzieje , ze bedzie juz widac wszystko co trzeba bo trzy tygodnie temu był tylko pęcherzyk [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też mam dziś swoją pierwszą wizytę. Nie mogę się doczekać, co prawda u nas 5t6d wiec jakoś tak nie nastawiam się na serduszko ale pięknie by było już je usłyszeć, chyba bym poryczała się jak bóbr.

Maj to wymarzona pora <3


W ogóle 6 tydzień ( początek) to może być coś widać? a jak nie będzie widać to nie panikować że powinno już coś być widać? w ogole w którym tyg można się spodziewać już widocznego zarodka. Chyba ide pogrzebac w Zuzy usg i może cos mi się przypomni
Oczywiście, że nie panikować. Ja byłam na usg w 5t4d i był pęcherzyk, lekarka powiedziała, że jest ok patrząc na to że owu miałam 16-17dc. Idę jutro, minęły już dwa tygodnie....mam stresa, ale jestem dobrej myśli.
 
Do góry