reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2017

I w sumie to by się zgadzało z tym co widziałam tydzień temu na usg i z betą...robiąc bete w om byłam w 5.4 a beta wyszła 5...czyli te 4 dni różnicy....Już rozkminiam i nie myślę o niczym innym jak jutrzejsza wizyta....
 
reklama
I w sumie to by się zgadzało z tym co widziałam tydzień temu na usg i z betą...robiąc bete w om byłam w 5.4 a beta wyszła 5...czyli te 4 dni różnicy....Już rozkminiam i nie myślę o niczym innym jak jutrzejsza wizyta....
A nóż widelec może moje też już z tydzień biło nie wiem zobaczysz jutro:*
 
Coś wisi w powietrzu, sporo osób podziębionych, mój małżonek też...do pt na l4. Gile, kaszel.
I mi jeszcze ciekną...


Na 11.40 a dzień mija super :) mimo, że od czasu do czasu mam napady mdłości no i nieustająca chęć spania. A humor mam spoko. Byłam dzisiaj z koleżanką (ona też w ciąży, 5 tydzień) na obiedzie w mega knajpie włoskiej i zjadłam tam takie pyszne ravioli!!! aaaaa chce jeszcze! Chyba wyciągnę tam jutro męża ;)


Współczuje :( przechodziłam to w zeszłym tygodniu...pić dużo herbatki malinowe i wody z miodem i cytryną, ale tak mega, mega dużo, do tego polecam herbatę z imbirem a na gardło mleko z miodem i masłem (na noc, lepiej się też śpi), inhalacje też są spoko. Czyść nos wodą morską...chyba nic innego nie możesz zrobić. *spam* mi nie pomógł, wręcz miałam wrażenie, że zaszkodził...ok 3 dni i minie...Chociaż ja smarkam do tej pory, ale jużnie jest taki zatkany ten nos. Zdrówka!

Korek- kiedy miałaś owu i jak długie masz cykle? U Ciebie nic nie było widać to u mnie pewnie też nic nie będzie jeszcze, tak jest na tym etapie. 8 tc to jest chyba dobry czas na wizytę, człowiek się nie denerwuje.
Owulacja była 24.08. Ciążę było widać ale ta lekarka nie była skłonna do rozmowy, wyjaśniania albo powiedzenia co i jak. Powiedziała tylo "no jest ciąża"
 
Jeżeli owu była 24.08 to ma prawo jeszcze nic nie widać...a lekarka słaba...przykro mi, wiem, że taki lekarz potrafi popsuć wszystko. Zamiast ładnie wytłumaczyć o co chodzi...
 
Dziewczynki, u mnie chyba jest młodsza ciąża niż wskazuje OM. OM 2.08, owulację obstawiam 17.08, 2.09 bhcg 74, 5.09 bhcg 209, 13.09 bhcg 4400. USG 6.09 nic nie widać, na usg 13.09 pęcherzyk bez zarodka. Czekam na zarodek, nie mogę się go doczekać, później bijącego serduszka. Na usg powiedziałam lekarzowi, że się martwię, bo 1 ciąża była bez zarodka, 2 biochemiczna, ale powiedział, że wszystkie moje wyniki wskazują na to, że doszło pózniej do zapłodnienia. Mam nadzieję, że dotrwam z Wami do maja.
 
Dziewczyny, wstalam rano.. I po prostu czuje ze cos jest nie tak. Umowilam sie do lekarza za pol godziny. Trzymajcie kciuki, zeby byl w stanie powiedziec mi cokolwiek.. (5t4d)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki, u mnie chyba jest młodsza ciąża niż wskazuje OM. OM 2.08, owulację obstawiam 17.08, 2.09 bhcg 74, 5.09 bhcg 209, 13.09 bhcg 4400. USG 6.09 nic nie widać, na usg 13.09 pęcherzyk bez zarodka. Czekam na zarodek, nie mogę się go doczekać, później bijącego serduszka. Na usg powiedziałam lekarzowi, że się martwię, bo 1 ciąża była bez zarodka, 2 biochemiczna, ale powiedział, że wszystkie moje wyniki wskazują na to, że doszło pózniej do zapłodnienia. Mam nadzieję, że dotrwam z Wami do maja.
To tak jak u mnie ciąża młodsza niż OM wskazuje. Ja też czekam na informacje:)
 
Do góry