reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja jestem fizjoterapeutka, pracuje i z dziećmi niepełnosprawnymi i z osobami starszymi..póki co na zwolnienie nie idę, fakt musze pozamieniać sobie podopiecznych bo wiadomo dźwiganie itd ale jak wszystko będzie ok to zamierzam trochę popracować ;)w pierwszej ciąży pracowałam do 7 m-ca alr wtedy pracowałam na pół etatu.
Mamuśki dawajcie znać jak tam po wizytach u gin
 
Jest też w aptekach seria leków dla kobiet w ciazy. Jest jakiś syrop, tabl na bok gardła i nie wiem czy coś jeszcze. Nazywa się to *spam* chyba
 
Hej a ktory tc teraz?
Uwazaj na siebie.Staraj sie nie nosic tak ciezkich rzeczy:)!
Popros o pomoc w podnoszeniu jesli pozniej ma Cie cos bolec.
Daj znac jutro po wizycie:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
6 tyd. no właśnie w tym problem bo jestem sama na zmianę. szef na początku zmiany przynosi mi wszystkie ciężkie rzeczy na sklep, no ale czasami coś braknie i muszę sama przynieść.
 
6 tyd. no właśnie w tym problem bo jestem sama na zmianę. szef na początku zmiany przynosi mi wszystkie ciężkie rzeczy na sklep, no ale czasami coś braknie i muszę sama przynieść.
A mozesz mu powiedziec ze nie mozesz nosic bo jestes wciazy?Czy chcesz poczekac do 12 tc?
Wydaje mi sie ze powinnas tym bardziej ze boli Cie brzuch wieczorami.
Skrzynki sa naprawde ciezkie.
Jak szef madry to zrozumie!!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uważaj na siebie. Ja jakieś 3 lata temu pracowałam w sklepie z tkaninami. Tam laska dowiedziała się że jest w ciąży i kończyła jej się umowa na czas określony i za miesiąc miała dostać na stałe i nie chciała powiedzieć nic szefowi i nosiła normalnie bele z materiałami a one ważą jakieś 10-15kg i nie doczekał się bo poronila. Żadnych skrzynek nie nos

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja miałam już umówioną wizytę u mojego gina zanim dowiedziałam się, że jetem w ciąży. Wypada to dzisiaj i tak się zastanawiam czy jest sens iść, czy lepiej nie odwołać. Od zapłodnienia będzie dopiero 4tc a od miesiączki licząc 8tc (mam cykle 35-40 dniowe). I nie wiem co robić nie chce się denerowować jak i tak nic pewnie nie będzie widać :(
 
Do góry