reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Jagi- ja na przeziębienie piłam wodę z miodem i cytryną w ilościach bardzo dużych, do tego herbatkę malinową i herbatę z imbirem (świeżym), jak boli Cię gardło możesz psiknąć tamtum verde, wypić mleko z masłem i miodem, popłukać gardło wodą z solą. W aptekach są preparaty dla kobiet w ciąży, *spam*, ja kupiłam syrop, ale myślę, że bez niego też by mi przeszło. Odpoczywać, śpij, wygrzewaj się. A na gorączkę tylko paracetamol. Jak masz możliwość to zadzwoń do gina i spytaj czy możesz. Mierzyłaś tą temperaturę? Ja polecem imbir, on jest bakteriobójczy no i syrop z cebuli ale ja np nie mogłam go przełknąć...feee
 
reklama
Denerwuje się tym, że po co chciała ze mną się widzieć teraz skoro kolejną wizytę mam umówioną na 21.09, po tych wynikach badań napisała mi aby brała dufaston 2x i przyszła na wizytę...Tak sobie tłumaczę, że chce sprawdzić czy wszystko dobrze się rozwija, dla z drugiej strony za tydzień mam wizytę:/ a może coś ją martwi? Boję się, że nic się nie rozwinęło przez tydzień, że jest nadal tylko pęcherzyk a już raczej powinno być coś widać, jest to 6t4d licząc od OM. Wiem, że cykle mam dłuższe, owulacja była chyba w 17dc, więc późno.
Z drugiej strony czuje się ciążowo, mdli mnie i zasypiam na stojąco, mam ataki głodu, cycki bolą....a jak to tylko sprawka dufastonu? yyyyyy Wolałabym aby jutro mi nie robiła tego usg tylko 21.09. Jeszcze dać tydzień na rozwój malutkego zarodka...
 
reklama
Korek, jeśli dobrze zrozumiałam minęły 4 tygodnie od zapłodnienia co odpowiada skonczonemu 6 tyg w OM? Jeśli tak to pewnie zarodek będzie widać, a serduszko może byc ale nie musi ( u mnie 6.1 wg usg było już widać ).
Ja bym posŁa choć i tak pewnie za tydzień będziesz szorować z powrotem. A może już będzie bić i będziesz spokojniejsza?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry