reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Hej laski ogólnie wczoraj już nic nie dopisałam

Witam kolejne mamy!!! I gratuluje przyrostów i serduszek:)

Ja idę dzisiaj ależ dzień może się ciągnąć....
Ja też na razie zamierzam pracować tzn. do końca grudnia i nie wiem co dalej...
 
Hej laski ogólnie wczoraj już nic nie dopisałam

Witam kolejne mamy!!! I gratuluje przyrostów i serduszek:)

Ja idę dzisiaj ależ dzień może się ciągnąć....
Ja też na razie zamierzam pracować tzn. do końca grudnia i nie wiem co dalej...
 
Hej dziewczyny, melduję się z Polski :) pogoda piękna i pierwszy etap urlopu udany. Dziś poszłam pierwszy raz zrobić betę, wynik wieczorem :). Mdlosci mnie dopadły :(.
Co do latania samolotem to po pierwszym locie wszystko ok, jeszcze dwa mnie czekają.
Dowiedziałam się od dentysty, że w pierwszym trymestrze nie podejmują się pracy i nie wymienili mi plomby :(.
 
Witajcie Dziewczyny! Dawno nic nie pisałam, ale jakoś nie miałam czasu no i weny:)
Co do l4 to ja bym chciała iść po 12 tygodniu. Pracuję w sklepie spożywczym i wieczorami boli mnie brzuch jak nanosze się skrzynek z piwami. A chciałabym też dać czas szefowej aby zdążyła znaleźć zastępstwo.
Jutro mam wizytę i zastanawiam się co zobaczę na USG. liczę na serduszko:)
Hej a ktory tc teraz?
Uwazaj na siebie.Staraj sie nie nosic tak ciezkich rzeczy:)!
Popros o pomoc w podnoszeniu jesli pozniej ma Cie cos bolec.
Daj znac jutro po wizycie:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry