reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Trzymam kciuki w takim razie, to ja jednak mam mlodsza ciaze, ostatnia 19. 08 a dzis 12dpo owu

U mnie dziś 19 dzień po owulacji.
Ostatnio 20ego dnia po zauważyłam delikatne plamienie w kolorze cappuccino. Było jednorazowe, więc się nim nie przejęłam. Tymczasem akurat wtedy zatrzymał się rozwój zarodka.

No nic.
Mam też synka, urodzonego w maju 2015, więc może maj przynosi mi szczęście?
Ja też się urodziłam w maju i w maju brałam ślub.
Chcę wierzyć, że teraz będzie ok i będę mieć drugie majowe dziecko.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dziś 19 dzień po owulacji.
Ostatnio 20ego dnia po zauważyłam delikatne plamienie w kolorze cappuccino. Było jednorazowe, więc się nim nie przejęłam. Tymczasem akurat wtedy zatrzymał się rozwój zarodka.

No nic.
Mam też synka, urodzonego w maju 2015, więc może maj przynosi mi szczęście?
Ja też się urodziłam w maju i w maju brałam ślub.
Chcę wierzyć, że teraz będzie ok i będę mieć drugie majowe dziecko.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
TrEba myslec pozytywnie :) bedzie dobrze
Ja mam 2 corki, kazda z innej pory roku teraz trafilam w wiosnę
 
Hej.. widzę że u was wszystko dobrze.. U mnie znów pojawiło się krwawienie (mocniejsze niż za pierwszym razem takie brunatne.. jak by krew jasna wymieszana z ciemną..) obawiam się najgorszego i czuję że jednak nie będę majówka:( jutro jadę do Polski w piątek mam wizytę u lekarza.. Choć piersi dalej bolą nawet gdy ich nie dotykam i wypilam wodę z kiszonych ogórków jednym chlystem już się nie nakrecam że będzie dobrze.. pamienia nie są bardzo obfite, ale obawiam się że to dopiero początek.. Życzę wszystkim powodzenia i żeby wasze fasolki dojrzały do 40 tyg. Pozdrawiam ☺
 
Hej.. widzę że u was wszystko dobrze.. U mnie znów pojawiło się krwawienie (mocniejsze niż za pierwszym razem takie brunatne.. jak by krew jasna wymieszana z ciemną..) obawiam się najgorszego i czuję że jednak nie będę majówka:( jutro jadę do Polski w piątek mam wizytę u lekarza.. Choć piersi dalej bolą nawet gdy ich nie dotykam i wypilam wodę z kiszonych ogórków jednym chlystem już się nie nakrecam że będzie dobrze.. pamienia nie są bardzo obfite, ale obawiam się że to dopiero początek.. Życzę wszystkim powodzenia i żeby wasze fasolki dojrzały do 40 tyg. Pozdrawiam ☺

Trzymam mocno kciuki, aby było dobrze! Nie czekaj do piątku, jedź na Izbę Przyjęć, niech zbadają czego powodem są plamienia.
 
Hej.. widzę że u was wszystko dobrze.. U mnie znów pojawiło się krwawienie (mocniejsze niż za pierwszym razem takie brunatne.. jak by krew jasna wymieszana z ciemną..) obawiam się najgorszego i czuję że jednak nie będę majówka:( jutro jadę do Polski w piątek mam wizytę u lekarza.. Choć piersi dalej bolą nawet gdy ich nie dotykam i wypilam wodę z kiszonych ogórków jednym chlystem już się nie nakrecam że będzie dobrze.. pamienia nie są bardzo obfite, ale obawiam się że to dopiero początek.. Życzę wszystkim powodzenia i żeby wasze fasolki dojrzały do 40 tyg. Pozdrawiam [emoji5]
Jeszcze sie z nami nie zegnaj!!Nie tak predko kochana!
Tak jak pisza dziewczyny idz na IP jak przyjedziesz:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam brudzenie ale lekarz ktory jest bardzo dobry w okolicy jak wyjal usg i zobaczyc kolor na sprzecie to powiedzial ze jesli taki kolor to nie mam sie martwic.Takie kolor kest poniewaz stara krew sie utlenia.Ufam mu ale co w glowie siedzi to juz nikt nie wie..
Teraz czekamy na serduszka a za chwile bedziemy porownywac NT i znow bedzie panikac:( Tak juz chyba do rozwiazania
Mam L4 wiec wiecej czasu na czytanie roznych artykulow...nie zawsze tych pozytywnych.
A kariotypy wasze robilas?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Jak lekarz tak powiedział to raczej wie co mówi, ważne jest to, aby mu ufać, tym bardziej, że ma opinię bardzo dobrego. Tak, mieliśmy robione kariotypy, są dobre. Jejku, jak ja czekam na ten zarodek!
Ja nie mam L4, nie chcę jeszcze, żeby w pracy wiedzieli. Oszczędzam się jak tylko mogę, kiedy mam taką możliwość pracuję zdalnie, unikam stresujących sytuacji. Nie czytaj tych niepozytywnych artykułów, nie warto. Nie pomożesz w ten sposób dzidziusiowi. Mi też jest ciężko, ale staram się jakoś przetrwać i cieszyć się z tej ciąży, a jak mam wątpliwości czy obawy to rozmawiam o nich z ginekologiem.
 
reklama
Jak lekarz tak powiedział to raczej wie co mówi, ważne jest to, aby mu ufać, tym bardziej, że ma opinię bardzo dobrego. Tak, mieliśmy robione kariotypy, są dobre. Jejku, jak ja czekam na ten zarodek!
Ja nie mam L4, nie chcę jeszcze, żeby w pracy wiedzieli. Oszczędzam się jak tylko mogę, kiedy mam taką możliwość pracuję zdalnie, unikam stresujących sytuacji. Nie czytaj tych niepozytywnych artykułów, nie warto. Nie pomożesz w ten sposób dzidziusiowi. Mi też jest ciężko, ale staram się jakoś przetrwać i cieszyć się z tej ciąży, a jak mam wątpliwości czy obawy to rozmawiam o nich z ginekologiem.
Masz racje.On zawsze sprowadzi mnie na ziemie i chwyta sie za glowe co potrafi pisac w internecie.Wychodze od niego spokojniejsza.
Boje sie plamien z terminie kolejnej miesiaczki ale mam nadzieje im starsza ciaza tym mniej obaw bedzie i plamien.
Wyobraz sobie ze dzisiaj dzwonilam o terminy badan prenatalnych u poleconych lekarzy i juz wiele terminow na 1 badanie miedzy 11-13 tc sa zajetę:(
To kiedy sie umawiac?Przed ciaza?:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry