reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Zaraz nadrobię moja druga beta:


HCG
58994,4
mUI/ml
Ciąża:
0,2-1 tydzień: 5-50
1-2 tydzień: 50-500
2-3 tydzień: 100-5000
3-4 tydzień: 500-10000
4-5 tydzień: 1000-50000
5-6 tydzień: 10000-100000
6-8 tydzień: 15000-200000
2-3 miesiąc: 10000-100000

W normach się mieszczę wiec chyba w porządku obecnie 6t4d
 
reklama
Zaraz nadrobię moja druga beta:


HCG
58994,4
mUI/ml
Ciąża:
0,2-1 tydzień: 5-50
1-2 tydzień: 50-500
2-3 tydzień: 100-5000
3-4 tydzień: 500-10000
4-5 tydzień: 1000-50000
5-6 tydzień: 10000-100000
6-8 tydzień: 15000-200000
2-3 miesiąc: 10000-100000

W normach się mieszczę wiec chyba w porządku obecnie 6t4d
Pinky ale normy!! Wg nich wynika ze jestem mocno w dupie z wynikiem 595 w 5 tyg.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ale żeście się naprodukowały! matko :) kilka stron do nadrobienia...
Kurde z tymi plamieniami, ja bym od razu jechała do lekarza, jak jutro będziesz w pl to leć, tu nie ma żartów.
Ja drugą ciążę, którą poroniłam też zaczęło się od plamień, i to jeszcze wtedy byłam w pracy! myślałam, że umrę jak zobaczyłam te plamienie na papierze....od razu zadzwoniłam do męża i pojechaliśmy to lekarza, zrobił usg, wszystko ok, przepisał dufaston, następnego dnia coraz bardziej plamiłam, pojechałam na IP, kazali brać duhaston 3x, następnego dnia krwotok i po balu...:(
Dlatego teraz boje się zobaczyć jakąkolwiek kropkę na papierze....a lepiej o tym nie myśleć...

Jagi- nie czytaj bzdur w necie! mi też się to zdarza, potem chodzę przybita.
 
Jestem w Niemczech tu mnie zbagatelizuja.. U nich ciąża jest dopiero od 8-9tc. Odpoczywam i się nie forsuje. Czasami pobolewa mnie brzuch jak na @. Ale nie boli przez cały czas i gdzieś mam w głowie cień nadziei.. ale staram się nie nakręcić na zbyt pozytywne myślenie, żeby później się to na mnie nie odbiło.. Dzień, dwa jeszcze wytrzymam może w czwartek uda mi się pójść do jakiegoś lekarza żeby mnie zbadał.. może nie jest jeszcze stracona ciąża.. ale pierwsza była bez przygód.. I stąd mało we mnie optymizmu.. widocznie tak ma być ehm.. może łatwiej by mi tu było gdybym dobrze mówiła po niemiecku.. A w de jestem dopiero od lutego z przerwami.. I czuję się dość wyobcowana.. W Polsce już dawno bym poleciała na oddział jak by zbagatelizowali szukalabym innej pomocy.. A tu ciężko być samej.. Czekam na kurs językowy..
Nie koniecznie cie zbagatelizuja, poszukaj dobrego lekarza i jedz. Mnie przyjeli w 5 tyg w niemczech , mimo ze nie mieli terminow wcisneli mnie w grafik

 
ale żeście się naprodukowały! matko :) kilka stron do nadrobienia...
Kurde z tymi plamieniami, ja bym od razu jechała do lekarza, jak jutro będziesz w pl to leć, tu nie ma żartów.
Ja drugą ciążę, którą poroniłam też zaczęło się od plamień, i to jeszcze wtedy byłam w pracy! myślałam, że umrę jak zobaczyłam te plamienie na papierze....od razu zadzwoniłam do męża i pojechaliśmy to lekarza, zrobił usg, wszystko ok, przepisał dufaston, następnego dnia coraz bardziej plamiłam, pojechałam na IP, kazali brać duhaston 3x, następnego dnia krwotok i po balu...:(
Dlatego teraz boje się zobaczyć jakąkolwiek kropkę na papierze....a lepiej o tym nie myśleć...

Jagi- nie czytaj bzdur w necie! mi też się to zdarza, potem chodzę przybita.
Jak wygladaly twoje plamienia?
To Luxmed , podejrzewam że w innych normach zera są obcięte po 2
tydzień temu w sobootę miałam 10393,3 był 5t1d


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam przyszłe mamusie ;) czy mogę się dołączyć? Ostatnia @ 07.08. Termin obliczony na 16 maja.Test robiony tydzień z hakiem temu, wyszedł pozytywny ale slabiutka kreseczka. Trzy dni temu robiony znów, kreska wyrazniejsza ;) wizyta umówiona na 20 września, uważacie że to za wcześnie? Pozdrawiam
 
Hej Anik, tez ;-) to sa my dwie ;-) ja tez dowiedzialam sie szybko.. W sumie to 24dc. Wizyte mam dopiero 21.09.. I ciagle mysle o tym, co zastane. A Ty jak tam?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez dowiedzialam sie w 24dc dokladnie ale to byla bladziusienka kreska, dopiero w 27-28dc wyszla wyrazna kreska. Czyli widze ze mamy podobnie.. :) ja jeszcze nie zdazylam sie zapisac ale ja myslalam ze pojde do gina w ost tyg wrzesnia. Myslalam ze przyszly tydzien to za wczesnie.. Myslisz ze serduszko juz bedzie?
 
reklama
Ja tez dowiedzialam sie w 24dc dokladnie ale to byla bladziusienka kreska, dopiero w 27-28dc wyszla wyrazna kreska. Czyli widze ze mamy podobnie.. :) ja jeszcze nie zdazylam sie zapisac ale ja myslalam ze pojde do gina w ost tyg wrzesnia. Myslalam ze przyszly tydzien to za wczesnie.. Myslisz ze serduszko juz bedzie?
Mysle, ze jeszcze nie :-) Ale ja mam problemy z tarczyca i poprzednia ciaze stracilam dosc szybko wiec moja gin chce podejrzec pecherzyk chociaz :-) na serce licze na wizycie 28.09. Obysmy obie dowiozly dzieciny w terminie B-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry