reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Trzymam mocno kciuki, aby było dobrze! Nie czekaj do piątku, jedź na Izbę Przyjęć, niech zbadają czego powodem są plamienia.
Jestem w Niemczech tu mnie zbagatelizuja.. U nich ciąża jest dopiero od 8-9tc. Odpoczywam i się nie forsuje. Czasami pobolewa mnie brzuch jak na @. Ale nie boli przez cały czas i gdzieś mam w głowie cień nadziei.. ale staram się nie nakręcić na zbyt pozytywne myślenie, żeby później się to na mnie nie odbiło.. Dzień, dwa jeszcze wytrzymam może w czwartek uda mi się pójść do jakiegoś lekarza żeby mnie zbadał.. może nie jest jeszcze stracona ciąża.. ale pierwsza była bez przygód.. I stąd mało we mnie optymizmu.. widocznie tak ma być ehm.. może łatwiej by mi tu było gdybym dobrze mówiła po niemiecku.. A w de jestem dopiero od lutego z przerwami.. I czuję się dość wyobcowana.. W Polsce już dawno bym poleciała na oddział jak by zbagatelizowali szukalabym innej pomocy.. A tu ciężko być samej.. Czekam na kurs językowy..
 
reklama
Hej.. widzę że u was wszystko dobrze.. U mnie znów pojawiło się krwawienie (mocniejsze niż za pierwszym razem takie brunatne.. jak by krew jasna wymieszana z ciemną..) obawiam się najgorszego i czuję że jednak nie będę majówka:( jutro jadę do Polski w piątek mam wizytę u lekarza.. Choć piersi dalej bolą nawet gdy ich nie dotykam i wypilam wodę z kiszonych ogórków jednym chlystem już się nie nakrecam że będzie dobrze.. pamienia nie są bardzo obfite, ale obawiam się że to dopiero początek.. Życzę wszystkim powodzenia i żeby wasze fasolki dojrzały do 40 tyg. Pozdrawiam [emoji5]
Trzymam mocno kciuki żeby się udało. Ja w poprzedniej ciąży plamilam do 4 miesiąca i urodziłam zdrową dzidzie
 
Masz racje.On zawsze sprowadzi mnie na ziemie i chwyta sie za glowe co potrafi pisac w internecie.Wychodze od niego spokojniejsza.
Boje sie plamien z terminie kolejnej miesiaczki ale mam nadzieje im starsza ciaza tym mniej obaw bedzie i plamien.
Wyobraz sobie ze dzisiaj dzwonilam o terminy badan prenatalnych u poleconych lekarzy i juz wiele terminow na 1 badanie miedzy 11-13 tc sa zajetę:(
To kiedy sie umawiac?Przed ciaza?:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

To znaczy, że chodzisz do mądrego lekarza! :)
O rety, ja nawet nie zdążyłam pomyśleć o badaniach prenatalnych, a mówisz, że już nie ma terminów? Masakra. A w jakim mieście mieszkasz?
 
Jestem w Niemczech tu mnie zbagatelizuja.. U nich ciąża jest dopiero od 8-9tc. Odpoczywam i się nie forsuje. Czasami pobolewa mnie brzuch jak na @. Ale nie boli przez cały czas i gdzieś mam w głowie cień nadziei.. ale staram się nie nakręcić na zbyt pozytywne myślenie, żeby później się to na mnie nie odbiło.. Dzień, dwa jeszcze wytrzymam może w czwartek uda mi się pójść do jakiegoś lekarza żeby mnie zbadał.. może nie jest jeszcze stracona ciąża.. ale pierwsza była bez przygód.. I stąd mało we mnie optymizmu.. widocznie tak ma być ehm.. może łatwiej by mi tu było gdybym dobrze mówiła po niemiecku.. A w de jestem dopiero od lutego z przerwami.. I czuję się dość wyobcowana.. W Polsce już dawno bym poleciała na oddział jak by zbagatelizowali szukalabym innej pomocy.. A tu ciężko być samej.. Czekam na kurs językowy..

Rozumiem Cię. Dobrze, że już jutro przylatujesz do Polski. Nie czekaj w PL, może to nie jest nic groźnego, a szkoda Twojego stresu! :) Ja po 2 poronieniach wiem, że nie należy lekceważyć jakichkolwiek objawów, w 1 ciąży nie byłam tego świadoma, beztrosko czekałam na dziecko, nie brałam pod uwagę tego, że może być źle, czytałam w internecie, że plamienia nie zawsze są groźne, że tylko obfite, skrzepy itp.. Oszczędzałam się, leżałam i czekałam. A może jakbym wtedy zareagowała szybciej to udałoby się dziecko donosić? Miałam niski poziom progesteronu, brałam luteinę, ale za mało, lekarz na IP mnie ochrzanił, że ginekolog za mało mi przepisał, ale było już za późno. Nie piszę tego, żeby Cię wystraszyć, przeciwnie - zmobilizować. Wiem czym jest strach o własne dziecko i jeśli tylko możesz skróć swoje męki jak najszybciej, znajdź pomoc i w spokoju ciesz się tą ciążą :)
 
Kolejna noc z rzedu budzi mnie okropny bol w dole brzucha.. Mocniejszy nawet niz na @. Musze az nospe lyknac zeby znowu zasnac.. Troche mnie to martwi. Nie wiem czy jest sens leciec do lekarza bo to poczatek 5 tyg... Jak myslicie? Macie tak?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez jestes na poczatku 5 tyg? Ja tez.. Dowiedzialam sie szybko bo juz w 27 dniu cyklu, dlatego tak dlugo teraz trzeba czekac na wizyte u gin. Kiedy sie wybierasz? Ale mnie nie boli brzuch tak mocno.. Od czasu do czasu pobolewa.. Pracujesz?
 
To znaczy, że chodzisz do mądrego lekarza! :)
O rety, ja nawet nie zdążyłam pomyśleć o badaniach prenatalnych, a mówisz, że już nie ma terminów? Masakra. A w jakim mieście mieszkasz?
Katowice!Chcialam do dr.Wloch albo do dr.Cnoty to sa guru jesli chodzi o prenatalne na slasku.Uprosilam Pania aby mnie wcisnela na 13 tc.Tez jestem w szoku!
Trzymam mocno kciuki żeby się udało. Ja w poprzedniej ciąży plamilam do 4 miesiąca i urodziłam zdrową dzidzie


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wynik testu dalej pozytywny. Trzymajcie kciuki byle do czwartku. To już dobry 6 tydzień. Oby była dzidzia.. małemu przydało by się towarzystwo. Om 6.08 cykle średnio 27-28 dni
 

Załączniki

  • 20160913_183103.jpg
    20160913_183103.jpg
    421,6 KB · Wyświetleń: 83
Tez jestes na poczatku 5 tyg? Ja tez.. Dowiedzialam sie szybko bo juz w 27 dniu cyklu, dlatego tak dlugo teraz trzeba czekac na wizyte u gin. Kiedy sie wybierasz? Ale mnie nie boli brzuch tak mocno.. Od czasu do czasu pobolewa.. Pracujesz?
Hej Anik, tez ;-) to sa my dwie ;-) ja tez dowiedzialam sie szybko.. W sumie to 24dc. Wizyte mam dopiero 21.09.. I ciagle mysle o tym, co zastane. A Ty jak tam?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry