reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

No ja uslyszalam to samo. Nie nosi Cie? Bo ja tu po scianach zaczne chodzic!!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
To kiedy dziewczyny idziecie na wizyty?
Za 2 tygodnie?Dobrze sie czujecie?
Dziękuję za wsparcie :). Mam nadzieję, że razem dotrwamy do maja!:)
Biorę acard 1x1, omegamed optima start 1x1, duphaston 3x1, clexane 1x1 i euthyrox n88 1x1. A Ty? :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Acard 1x1,duphaston 3x1,clexane 1x1 i folik.Narazie bez witamin dla ciezarnych.
Ty mialas 1 bezarodkowa i dwie biochemiczne?Ja mialam 3:(
1 biochemiczna i 2 x obumarcie zarodka kazda na tym etapie prawie co teraz miedzy 7-9tc.Zyje jak na szpilkach..



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Miałam 1 bezzarodkową i 1 biochemiczną. Diagnoza trwała wiele miesięcy, od lekarza do lekarza, wielu kazało po prostu próbować. Nie było się do czego przyczepić, punktem zaczepienia była mutacja MTHFR, dlatego biorę wyższą dawkę kwasu foliowego i clexane+acard. Euthyrox, żeby utrzymać tsh poniżej 2. Rozumiem Cię doskonale, bo też żyję w napięciu, tłumaczę sobie, że to nie pomoże, wręcz przeciwnie, dużo się modlę i jestem dobrej myśli, jednak ten niepokój o dziecko chyba jest nieunikniony. Nawet chodząc do toalety z napięciem patrzę na papier, żeby tylko nie pojawiło się plamienie ani nawet malutka kropeczka...
 
reklama
Do góry