reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Heviran jest na receptę, więc nie wiem czy Ci sprzedadzą.
Acha podczytuje Was, chciałabym dołączyć, termin @ na 16.09 więc byłabym majówka. Nie nastawiam się bo to pierwszy cykl starań. Ale jak Wam to nie przeszkadza to będę sobie zagladac[emoji5]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Jestesmy w tym samym miejscu;) nasz pierwszy cykl staran i jesli by sie udalo to bylabym majowka.. Oby nam sie udalo;)
 
reklama
Czułam pobolewania brzucha od owulacji i czuje je do teraz.

słuchajcie, mi też babka nie zmierzyła wczoraj ciśnienia a ni nic, zrobiła tylko usg, powiedziała, że jest pęcherzyk, no ale zrobiła wywiad, ile ciąż, poronień itd, skierowała na badanie i przepisała leki, więc nie jest źle. No i zaskoczył mnie ten szybki kontakt z nią dzisiaj. 15.09 pewnie sprawdzi czy coś się zmieniło. Babka może nie pała entuzjazmem i nie spoufala się z pacjentką ale robi wrażenie osoby kompetentnej. Pomału zmieniam o niej zdanie.
Ja w pierwszej ciąży 10 lat temu ;) chodziłam na nfz i babka była mega super :) więc to nie reguła.

No bo ja czuje ale nie non stop. Takie napady bolu podbrzusza.. A okresu nie ma.. I tez od owulacji tak mialam.. Oby to dobry znak:)
 
Jak czytam, ´´To nasz pierwszy cykl staran´´ to az mnie zazdrosc zzera ;)Od ponad dwoch lat, tony testow owulacyjnych i ciazowych. A ten wlasciwy i najwazniejszy polozylam na umywalce i poszlam robic jajecznice w sobotni poranek. Dopiero po godzinie sobie przypomnialam a tam dwie tlusciutkie,grubasne krechy.
 
Witam.
Mam na imie Ania, mam 26 lat i mieszam z Mezem w Niemczech. 2 wrzesnia testowalismy, 5 wrzesnia (dokladnie w dzien 1 rocznicy slubu) bylam na badaniu BETA HcG oraz pierwszym USG;ktore potwierdzilo ciaze.
Staramy sie juz od 2,5 roku. Mam stworzone PCO, hiperprolaktynemie, akby tego bylo malo, pol roku temu przeszlam laparoskopie, a diagnoza zwalila nas z nog. Prawy jajowod kompletnie niedrozny, nadajacy sie do usuniecia, lewy udrozniony ale w oplakanym stanie...Cytuje lekarza: ´´Pani Aniu, bedzie bardzo ciezko, dajemy Pani minimane szanse na naturalne poczecie.´´i wreczyli mi ulotki kliniki leczenia nieplodnosci i IN VITRO. W pazdzierniku mielismy zaczas w dlugim protokole procedure IVF, nawet dosalismy juz recepty na pierwsze zastrzyki. Wyobrazcie sobie nasze zdziwienie po zrobieniu testu.
W poniedzialek mam kolejne USG bo bylo jeszcze za wczesnie okreslic czy Okruszek dobrze sie zagniezdzil.
U mnie jest bardzo duze prawdopodobienstwo ciazy pozamacicznej, ale lekarz jest dobrej mysli.
Pozdrawiam Was, nie sadzilam ze kiedykolwiek zamiesze taki wpis ma m´forum dla MAM

Witajm myśl pozytywnie, odganiaj czarne myśli bo wiem, że przychodzą (u mnie też się pojawiają). Trzyamy kciuki :)))

anja, myśl pozytywnie i wszystko będzie dobrze. Ciesz się, bo ciąża to piękny stan.
To moja 3 ciąża i jestem szczęśliwa. Uwielbiam być w ciąży i czuć tą małą istotke pod sercem. To moja ostatnia więc mam zamiar bardzo ją celebrować ✴.
Dokładnie, ciesz się ciążą, bo jest cudowna, to też moja ostatnia ciąża i też będę ją celebrować :)

No bo ja czuje ale nie non stop. Takie napady bolu podbrzusza.. A okresu nie ma.. I tez od owulacji tak mialam.. Oby to dobry znak:)

no, wygląda na dobry :) mnie jeszcze bolały piersi od owulacji i na jakieś 4 dni przed okresem zaczęły swędzieć sutki. I już byłam prawie pewna, że się udało. Ile dni spóźnia Ci się okres?
 
Witajm myśl pozytywnie, odganiaj czarne myśli bo wiem, że przychodzą (u mnie też się pojawiają). Trzyamy kciuki :)))


Dokładnie, ciesz się ciążą, bo jest cudowna, to też moja ostatnia ciąża i też będę ją celebrować :)



no, wygląda na dobry :) mnie jeszcze bolały piersi od owulacji i na jakieś 4 dni przed okresem zaczęły swędzieć sutki. I już byłam prawie pewna, że się udało. Ile dni spóźnia Ci się okres?

Mnie wtedy nie bolaly ale teraz przed okresem bola, sa wielkie, pełne i nie mieszcza sie w staniku. 1-2 dni sie spoznia wg moich obliczen. Mam 26 dc, powinnam miec cykl teraz 24-25dniowy wg owulacji. W tym 24dc ta slabiutka kreska wyszla ale popoludniu robilam.
 
Aha, dziewczyny. Gin mi mówił na wizycie ze są nowe wytyczne i w ciąży koniecznie witamina d. Na razie 1000 jednostek, a potem wiecej.
Tak więc mam brać 2 razy dziennie magnez ( podwójna dawka) kwas foliowy i te witaminę d.

A i jeśli myślicie czym się smarować to na stronie sroki jest nowa analiza. Okazuje się, że mustella nie.
Link do: Sroka o....: Analiza: Mustela Maternite


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Aha, dziewczyny. Giń mi mówił na wizycie ze są nowe wytyczne i w ciąży koniecznie witamina d. Na razie 1000 jednostek, a potem wiecej.
Tak więc mam brać 2 razy dziennie magnez ( podwójna dawka) kwas foliowy i te witaminę d.

A i jeśli myślicie czym się smarować to na stronie sroki jest nowa analiza. Okazuje się, że mustella nie.
Link do: Sroka o....: Analiza: Mustela Maternite


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja biorę magnez i vit D, 9d dawna. Kwasu foliowego podwójną dawkę w poprzedniej ciąży gin mi tak zalecił i tak biorę cały czas.

W ostatniej ciąży smarowałam się mustellą i byłam bardzo zadowolona. Zero rozstępów, wiotkiej skóry itp. Jedynie zapach jak dla mnie trochę madły. W te wszystkie testy, analizy itp średnio wierzę. Dziewczyny które pracują w farmacji lub są ph medycznymi wiedzą jak wszystko jest postawione i ustawione pod dana firmę,markę. Ktoś na tym zarabia kupę kasy ;)
 
Dziewczyny a czy macie takie pojedyncze klucia w podbrzuszu? Ja mam czasem i sie zastanawiam czy to normalne czy powinnym dzwonic do lekarza :(

 
Dziewczyny a czy macie takie pojedyncze klucia w podbrzuszu? Ja mam czasem i sie zastanawiam czy to normalne czy powinnym dzwonic do lekarza :(


Mnie boli brzuch praktycznie cały czas i to jest rożny ból także kłucia. Jest to normalne organizm po prostu przygotowuje sie do 9 miesięcznego maratonu[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie boli brzuch praktycznie cały czas i to jest rożny ból także kłucia. Jest to normalne organizm po prostu przygotowuje sie do 9 miesięcznego maratonu[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieję :( ja mam tylko takie pojedyncze klucia. Lekarz kazal dzwonic jak będę miala jakies bole. Ale musialabym w takim razie codziennie dzwonić...

 
Do góry