reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Niech ciemnieje. [emoji4] [emoji4] Dużo zdrówka. [emoji4]

W pierwszej ciąży był ze mną dwa razy. Pani doktor pokazywała i tłumaczyła mu wszystko na USG. [emoji4] Teraz chciałabym chociaż raz zabrać ze sobą męża i synka.

Gratulacje i witamy. [emoji4] [emoji255]



Tak. W pierwszej ciąży plamiłam, wszystko skończyło się dobrze, ale boje się powtórki. [emoji17]


Plamilas czy brudzenie?Zywa krew?Mozesz wiecej szczegolow....
Do ktorego tc?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja chodziłam zawsze z Mężem na wizyty, teraz pewnie będzie mniej razy bo ktoś musi być z Tymkiem a nie chce prosić Babci za każdym razem o opiekę nad Nim.

Gdzie się robi te badania na poziom progesteronu ? Jaka cena ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W kazdym labolatorium u mnie okolo 25 zl
Nie musisz byc na czczo bo to hormony

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Plamilas czy brudzenie?Zywa krew?Mozesz wiecej szczegolow....
Do ktorego tc?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Plamiłam dwukrotnie. Pierwszy raz w okolicy 5tc. To był taki różowy śluz. Dostałam luteinę, a tydzień później zobaczyłam serduszko. Kolejny raz plamiłam, a raczej brudziłam dwa miesiące później. To było tuż przed Bożym Narodzeniem i troszkę się przeforsowałam. Spędziłam wtedy cztery dni w szpitalu.


 
Witajcie przyszłe mamusie :)
Przygarniecie mnie? Z obliczeń wychodzi mi termin na 10 maja.
Mam już rozbrykana dwójeczke w domu 4,5 latka i 1,5 roczniaka więc mam wesoło i czasem ciężko a teraz dojdzie nam niemowlaczek więc będzie to niezłe wyzwanie macierzyńskie :nerd:
 
reklama
Plamiłam dwukrotnie. Pierwszy raz w okolicy 5tc. To był taki różowy śluz. Dostałam luteinę, a tydzień później zobaczyłam serduszko. Kolejny raz plamiłam, a raczej brudziłam dwa miesiące później. To było tuż przed Bożym Narodzeniem i troszkę się przeforsowałam. Spędziłam wtedy cztery dni w szpitalu.


Ja tak jak ty ale 3 x poronienie w tym 1 obumarcie zarodka.
Już chyba trace nadzieje...
Myslalam ze po tych zastrzykach mize byc tylko lepiej...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry